Deimantas

LOR - galvos ir kaklo patologijos diagnostika

Klinikoje atliekamas platus spektras LOR, galvos, kaklo ir veido patologijos tyrimų.

LOR - galvos ir kaklo patologijos diagnostika

LOR - galvos ir kaklo srities tyrimai

Klinikoje atliekamas platus spektras tyrimų, skirtų LOR, galvos, kaklo ir veido patologijoms nustatyti.

Klinikoje atliekami:

  • Tradiciniai LOR organų tyrimai, kurių metų atliekami ausų-nosies-gerklės, kaklo organų vizualiniai, manualiniai tradiciniai instrumentiniai tyrimai.
  • Sinusų echoskopija
  • Fibroskopinis tyrimas
  • Endoskopija
  • Kūginio pluošto kompiuterinė tomografija (KPKT)
  • Rinometrija

Plačiau apie tyrimus

Sinusų echoskopija

Sinusų echoskopija yra veido daubų (sinusų arba prienosinių ančių) tyrimo metodas, leidžiantis nustatyti sinusų patologiją, diagnozuoti cistas, polipus, gleivinės sustorėjimus be žalos organizmui. Šis tyrimas ypač rekomenduojamas vaikams ir nėščiosioms. Aparato tikslumas yra didesnis nei rentgeno tyrimo, o šiais laikais be ultragarsinio tyrimo tiksliai nustatyti LOR diagnozę neįmanoma. Sinusų echoskopiją galima atlikti kiekvieno vizito pas gydytoją metu arba norint detaliai stebėti nosies gleivinę ir sinusų gydymo procesą. Tyrimas nereikalauja nuskausminimo, atliekamas greitai, taupo paciento ir gydytojo laiką konsultacijoje.

*Tyrimo kaina atskirai neskaičiuojama, tyrimas įeina į konsultacijos diagnostinį paketą/programą. 

Fibroskopinis tyrimas

Fibroskopija – tai viršutinių kvėpavimo ir virškinimo takų endoskopija, diagnostinis tyrimas, kurio pavadinimas kilęs nuo įrankio, vadinamo fibroskopu – 3 mm plono vamzdelio, sudaryto iš labai lanksčių optinių skaidulų ir aprūpinto vaizdo kamera, prijungta (arba ne) prie monitoriaus. Šis įrankis leidžia įvertinti viršutinių kvėpavimo takų būklę, diagnozuoti ligas, tokioms kaip sinusitas, adenoidai, nosies polipai, aptikti opas, navikus ir nustatyti uždegiminių procesų išplitimus.

Fibroskopija ypač tinka vaikams, nes nesukelia didelio diskomforto ir nežaloja gleivinės, o kartais gali būti atliekama net be nuskausminimo, tačiau esant poreikiui gali būti naudojamas vietinis anestetikas, pvz., Lidokainas.

Biorevital klinikos fibroskopas taip pat turi atsiurbimo ir plovimo funkcijas, taikomas sinusito gydymui, o su juo atliekama biopsija iš įvairių zonų: nosies ertmės, nosiaryklės, balso virvės, gerklės ir pan.

*Šis tyrimas papildomai neapmokestinamas. Jis įeina į diagnostikos paketą konsultacijos metu ir yra atliekamas jei tam yra indikacijų.

Endoskopija

Endoskopija yra nosies landų, nosiaryklės arba ryklės tyrimas endoskopais. Naudojant nelankstomus, 3-5 mm diametro metalinius vamzdelius, galima apžiūrėti nosies landas arba gerklas ir įvertinti balso klosčių funkciją. Šis tyrimas leidžia tiksliau nustatyti lėtinės slogos, pasikartojančio sinusito, nosies užgulimo ar kvėpavimo problemų priežastis. Jį rekomenduojama atlikti, kai kankina ilgalaikiai ar pasikartojantys nosies ir gerklės sutrikimai.

Klinikoje retai atliekamas vaikams, nes daugiau pirmenybės teikiama fibroskopijai, kuri sukelia mažiau diskomforto. Endoskopai taip pat naudojami endonazalinių operacijų metu, gydant nosies ir sinusų patologijas, tokias kaip polipai, sinusų cistos, sinusitai ir kt.

*Šis tyrimas papildomai neapmokestinamas. Jis įeina į diagnostikos paketą konsultacijos metu ir yra atliekamas jei tam yra indikacijų.

Kūginio pluošto kompiuterinė tomografija (KPKT)

Naujoji galvos patologijos KPKT metodika, priešingai nei įprastinis KPKT, pasižymi mažesne paciento apšvitos doze tyrimo metu, todėl yra saugesnė.

Antrasis privalumas – aukštos 3D rezoliucijos spalvota tomografija, leidžianti viename tyrime labai tiksliu rezoliuciju įvertinti tiek dantų, tiek sinusų patologiją. Tai reiškia, kad nereikia atlikti kelių skirtingų rentgeno tyrimų, ieškant sinusų ar dantų problemų, tokias kaip sinusitas dėl dantų šaknies uždegimo (odontogeninis sinusitas), dantų šaknies ir sinuso cistų, darinių, sinuso pažeidimus implantų dėl arba įprastą sinusitą.

Biorevital klinikoje šis tyrimas dabar naudojamas pacientų operacijų ruošimui, chirurginių intervencijų etapų ir apimčių planavimui. Tai ne tik sinusų operacijos, gydant sinusitus ir sinusų darinius, bet ir 3D KPKT, kuris atliekamas veikiant nosies pertvarą, rinoplastiką (nosies korekciją), veido plastines operacijas, gydant įgimtą nosies asimetriją, nosies traumas, knarkimą.

*Tyrimas atliekamas po konsultacijos su specialiu nukreipimu į šalia esančią rentgeno diagnostikos kliniką.

Rinometrija

Rinometrija – tai diagnostinė procedūra, kurią atliekant su specialia aparatura įvertinamas kvėpavimo takų praeinamumas. Vertinant kvėpavimo takų praeinamumą, galima diagnozuoti, patikrinti ankstesnę diagnozę, taip pat įvertinti gydymo efektyvumą arba plastinės chirurgijos rezultatus.

LOR tyrimų kainoraštis

Pilnas LOR ištyrimas
150 €
Rinometrja
100 €
Pastaba: kainos yra orientacinės, galutinė procedūrų kaina priklausys nuo individualios situacijos ir sudėtingumo. Gydymo eigą ir kainą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00