Deimantas

Hydrafacial MD

Veido valymas ir revitalizacija

Hydrafacial MD

Holivudo žvaigždžių pamėgta procedūra

2014 m Vilniuje, Biorevital klinikoje, pradėta taikyti pažangiausia odos priežiūros technologija, pasaulyje žinoma kaip Hydrafacial MD.  Ypač geri atsiliepimai apie Hydrafacial iš Holivudo aktorių suteikė jam skambų pavadinimą „Holivudo veido valymas“. Holivudo žvaigždės, kurioms gerai atrodyti reikia kasdien, įvertino naujojo metodo veiksmingumą ir momentalų efektą: komfortišką ir efektingą odos išvalymą, atgaivinimą, natūralų blizgesį – prancūzišką žavesį – ir idealų saugumą.

Citata
Tower Hydrafacial MD Biorevital – aparatas veikia pagal principą viskas įskaičiuota /all inclusive, todėl viena šio intelektualaus metodo procedūra prilygsta daugkartiniam lankymuisi kosmetikos kabinete.
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Jungtinių Amerikos Valstijų FDA šiam metodui suteikė sertifikatą, kuris prilygsta Oskaro apdovanojimui, nes tik 5% kosmetologijoje taikomų technologijų turi FDA sertifikatus.

Garsių pasaulio specialistų vertinimu, Hydrafacial technologija pradėjo naują erą kosmetologijoje ir odos priežiūros  srityje. Su Hydrafacial MD (medical) galite pamiršti kosmetologinių procedūrų keliamus nepatogumus.  Hydrafacial MD Biorevital procedūra – tai malonus relaksacinis ritualas.

Hydrafacial programos

Nepriekaištingas makiažas

Procedūros metu veido oda šlifuojama vienkartine deimantine galvute: panaikinamos suragėjusios ląstelės, odos reljefo nelygumai, todėl oda pasidaro lygi ir glotni. Padengtas makiažas įsigeria tolygiai ir oda atrodo tiesiog nepriekaištingai!

Kalifornijos veido valymas

Veido valymas be skausmo, be ašarų ir reabilitacijos – tai įmanoma tik su HydraFacial! Dar niekada veido valymas nebuvo toks efektyvus ir tuo pačiu malonus.

Holivudo žvaigždžių procedūra „Red Carpet“

Tai greita ir maloni procedūra, kai privalote atrodyti verta milijono! Ši procedūra – Holivudo aktorių idealios odos paslaptis. Akivaizdus rezultatas po pirmos procedūros.

Verslo moterims

Nepriekaištinga oda vos per 30 minučių! Tai ideali procedūra verslo moterims, branginančioms kiekvieną minutę.

Pigmentuotos, papilkėjusios ir blankios odos gydymo procedūros

Saugi ir efektyvi procedūra, mažinanti odos pigmentaciją, atgaivinanti odos spalvą. Unikalus mechaninio ir rūgštinio pilingo derinys vienoje procedūroje. Poveikį padidina speciali priemonė – alfa arbutinas.

Probleminės odos gydymas

Šios procedūros metu ne tik atliekamas giluminis odos valymas, bet ir odos gydymas. Tinka odai, kenčiančiai nuo aknės. Deimantinis pilingas padeda pasiekti puikių rezultatų.

Procedūra sausai ir dehidratuotai odai

Ilagailikis odos drėkinimas ir apsauga nuo iššausėjimo – tai jaunatviškos ir sveikos odos pagrindas. Ši HydraFacial programa tinka ne tik išsausėjusiai, bet ir kitų tipų, netgi jautriai odai.

Procedūra vyrams

Aktyviems vyrams, kuriems svarbu atrodyti gerai.

Ekskliuzyvi revitalizacija

Neinvazinė revitalizacijos procedūra, siekiančioms atjaunėti 10 metų.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00