Bioterapija

Bioterapija naudojame siekiant skatinti organizmo natūralius gydymo mechanizmus ir pagerinti sveikatą. Šie metodai taikomi įvairioms ligoms ir būklėms gydyti, taip pat siekiant pagerinti regeneraciją ir sumažinti uždegimą.

Hematologo konsultacija

Jei matote pakitimus kraujo tyrime verta kreiptis į hematologą.
Daugiau informacijos

LOR susirgimai

Biorevital klinikoje, pasitelkiant inovatyvias metodikas, sprendžiamos įvairios LOR problemos. Gydo ir konsultuoja LOR gydytojas, medicinos mokslų daktaras A. Mickonas.
Daugiau informacijos

Manualinė terapija

Atsižvelgiant į diagnostikos etape gautus rezultatus ir atsižvelgiant į indikacijas, klinikoje taikomas unikalus plataus spektro gydymas pradedant nuo manualinės audinių korekcijos, gydomųjų pratimų, nuskausminamųjų blokadų iki farmakopunktūros, regeneracinės medicinos (kamieninių ląstelių ir kt. injekcijų) bei metabolinės terapijos metodų.
Daugiau informacijos

Odos ligos

Odos ligos, problemos ir jų sprendimas Biorevital klinikoje. Odos problemas, tokias kaip odos bėrimą, sausumą, paraudimą bei kitas odos problemas sprendžiame holistiniu požiūriu.
Daugiau informacijos

Infekcija ir jos gydymas

Lėtinės infekcijos židiniai yra nuolatiniai, neretai nesukeliantys simptomų uždegiminiai procesai atskiruose žmogaus organuose ar audiniuose.
Daugiau informacijos

Reprodukcinė sistema

Padedame spręsti su urogenitaline sistema susijusias problemas. Klinikoje taikomas adjuvantinis urologinių ir ginekologinių susirgimų gydymas naudojant natūralios medicinos preparatus. 
Daugiau informacijos

Skydliaukės tyrimas ir gydymas

Skydliaukės tyrimai ir gydymas Biorevital klinikoje. Pasitelkiant bioterapiją efektyviai gydome įvairius skydliaukės susirgimus.
Daugiau informacijos

Diabetas ir prediabetas

Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje - rimtas signalas. Tai gali būti prediabetas arba kitaip vadinamas metabolinis sindromas, kuris gresia pereiti į diabetą. Bet įdėjus pastangų dar pilnai išgydoma medžiagų apykaitos sutrikimo būklė.
Daugiau informacijos

Dažnai sergantys vaikai

Sergančio vaiko gydymas ir imuniteto formavimas nėra kelių dienų ir net ne savaičių darbas, bet nuoseklus procesas. Tačiau jis vertas jūsų pastangų, nes duoda puikius rezultatus.
Daugiau informacijos

Plaukų slinkimas

Plaukų atstatymo procedūra naudojant pažangiausia metodika, klinikoje atliekama ambulatoriškai. Patyrusio specialisto rankose procedūra neskausminga ir trunka apie valandą.
Daugiau informacijos

Lėtinis nuovargis

Silpnumas ir nuovargis yra simptomai, kuriuos gali sukelti įvairios priežastys, todėl ir gydymas įvairus, priklausantis nuo priežasties.
Daugiau informacijos

Plaukelių šalinimas

Nepageidaujamų plaukų šalinimas naujos kartos MedioStar Asclepion lazeriu.
Daugiau informacijos

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00