Straipsniai


INFEKCINĖ MONONUKLEOZĖ

INFEKCINĖ MONONUKLEOZĖ

NEGYDOMA INFEKCINĖ MONONUKLEOZĖ GALI SUKELTI VĖŽĮ
Imuniteto problemos

Imuniteto problemos

Imuniteto silpnumas arba nepakankamumas kitaip, dar vadinamas imunodeficitu, pasižymi polinkiu dažnai sirgti. Visų pirma imunodeficitą galima įtarti vaikams arba suaugusiems, dažnai sergantiems peršalimo ligomis: sinusitu, bronchitu, ausų uždegimu, angina, faringitu, nasofaringitu, dažnai sloguojantiems, kosėjantiems.
Apgamų šalinimas. Kaip geriau?

Apgamų šalinimas. Kaip geriau?

Video. TV laida „Sveikatos kodas”.
Endonazalinė rinoplastika

Endonazalinė rinoplastika

Rinoplastika – problematiškiausia operacija veido plastikos chirurgijoje. Iš išorės gali atrodyti, kad nosis pagražėjo, tačiau 75% tokių nosies grožio operacijų baigiasi kvėpavimo sutrikimais. Šiais laikais grožis privalo būti funkcionalus, kitaip tariant nesukelti organo, šį kartą nosies, funkcijų sutrikimų: nesusiaurinti nosies landas, nepažeisti nosies vožtuvus, nesutrikdyti oro srautus.
Chirurgas A.Mickonas: su Surgitron apgamus galima šalinti ir vasarą

Chirurgas A.Mickonas: su Surgitron apgamus galima šalinti ir vasarą

Paplūdimio sezonas senai atidarytas. Vis daugiau odos parodome saulutei, todėl metas susirūpinti odos sveikata. Reikėtų pasirūpinti apgamais – ne tik dėl estetikos, bet ir dėl sveikatos – juos pasitikrinti.
Įaugęs nagas – kaip gydyti, kad problema nesikartotų?

Įaugęs nagas – kaip gydyti, kad problema nesikartotų?

Įaugęs nagas – nemaloni ir skausminga, žalojanti pirštus problema. Dažnai į nago žalojamą pirštą įsimeta infekcija – žaizda ima pūliuoti, trukdo vaikščioti, vairuoti automobilį. Gydytojai teigia, kad problema linkusi kartotis netgi po operacijos, medicinos literatūros duomenemis, recidyvau sudaro – 50% atvejų.
„Ilgojo kovido“ sindromas

„Ilgojo kovido“ sindromas

Prieš savaitę klinikoje apsilankė pacientas, kurio nemačiau 2 metus. Atėjo patikrinti apgamus, pašalinti per 2 metus atsiradusius artefaktus, keratozės židinius, ir uždavė standartinį šiais laikais klausimą: „kaip jūsų klinikoje su Covid?”. Atsakiau, kaip yra: nei vienas iš klinikos pacientų ne tik kad nemirė, bet netgi į ligoninę nepateko. Jis buvo nustebintas: “aplink visi miršta, daug artimujų netekau, užvakar mirė klasiokas”.
Skydliaukės susirgimai. Trumpai

Skydliaukės susirgimai. Trumpai

Skydliaukė – kakle esanti endokrininė liauka kurios gaminami hormonai reguliuoja funkcijas ir vystymą: nervų , smegenų, kremzlių ,kaulų, lytines ir imunines sistemas. Skydliaukė reguliuoja sudėtingus cheminius medžiagų apykaitos procesus praktiškai visose organuose ir organizmo sistemose.
– „Ar galite pašalinti 2-jų mm vėžį”?

– „Ar galite pašalinti 2-jų mm vėžį”?

Į Biorevital kliniką paskambino jauna moteris, kuriai grožio klinikoje dermatologas nustatė 2-jų mm veido odos vėžį. Į onkologinį pasiųsti jauną moterį, jos psichiką žaloti, turbūt nepanorėjo, ypač šiais Covid laikais: tai gi kol ateis jos eilė, auglys tikrai jau bus didesnis nei 2 mm. Išleisdami moterį, griežtai prisakė darinio su lazeriu nešalinti… Gavosi, kaip anoj pasakoje – eik tenai, nežinau kur?…Moteris pasimetė.
Kova su Kovidu…

Kova su Kovidu…

Virusas siautėja… ir puslapio lankytojai užduoda klausimą. Kaip apsisaugoti ir kovoti su koronavirusu? Koronavirusas – tai gripo rūšies virusas ir apsauga nuo jo, išskyrus pailgėjusį karantino laikotarpį, nieko nesiskiria nuo įprasto gripo. COVID-19 dar mažai žinomas virusas, todėl teigti, kad tik vakcina gali nuo jo išgelbėti yra tiesiog trumparegiška ir perdėta, o, galbūt, tiesiog utopija. Laikas parodys.