Chirurgija

Klinikoje atliekamos įvairios chirurginės procedūros, apimančios plastinę ir rekonstrukcinę chirurgiją, otorinolaringologiją, estetinę mediciną, odos darinių apgamų diagnostiką ir šalinimą, bei onkologinę chirurgiją.

Apgamų šalinimas

Apgamų šalinimas Biorevital klinikoje atliekamas aukščiausio chirurginio tikslumo metodu – aukšto dažnio radiobangų technologija – Surgitron®. Tokia juvelyrinio tikslumo technologija aukščiausios kompetencijos specialistų rankose užtikrina geriausią estetinį efektą​​.
Daugiau informacijos

Įaugusio nago gydymas

Biorevital klinikoje, vienintelėje Lietuvoje ir Baltijos šalyse, įaugęs nagas gydomas naudojant Surgitron® radijo bangų įrangą. Tai naujos kartos įaugusių nagų chirurginio gydymo metodika, užtikrinanti geriausią estetinį rezultatą. Gydymas vyksta be kančių: procedūrai būdingas greitas gijimas ir nago įaugimo problema daugiau nesikartoja. 
Daugiau informacijos

Galvos ir kaklo chirurgija

Biorevital klinikoje spredžiame plataus profilio ausų, nosies, gerklės, galvos bei kaklo srities problemas.
Daugiau informacijos

Nosies chirurgija

Įvairios chirurginės nosies procedūros, skirtos tiek estetikai, tiek funkcijai užtikrinti. Šios procedūros gali būti atliekamos siekiant pagerinti nosies išvaizdą ir proporcingumą bei gydyti kvėpavimo problemas ar traumas, galinčias paveikti nosies funkciją.
Daugiau informacijos

Veido chirurgija

Klinikoje teikiamos įvairios veido chirurgijos ir atjauninimo procedūros, skirtos gerinti veido išvaizdą ir sumažinti senėjimo požymius. Šios procedūros gali būti chirurginės ar nechirurginės, priklausomai nuo paciento poreikių ir norų.
Daugiau informacijos

Knarkimo gydymas

Knarkimas – vienas iš aktyviausių senėjimo proceso skatintojų, taip pat vienas grėsmingiausių faktorių, įtakojančių staigius širdies-kraujagyslių ir centrinės nervų sistemos sutrikimus vyresniems nei 50 metų žmonėms. Tai problema, kuri sukelia rimtas pasekmes, todėl knarkimo gydymo atidėlioti negalima – kitą dieną jau gali būti per vėlu.
Daugiau informacijos

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00