Deimantas

Įaugusio nago gydymas

Dėl unikalios chirurginio gydymo metodikos, įaugusio nago problema nesikartoja.

 Įaugusio nago gydymas
Procedūros trukmė
Procedūros trukmė 30-60 min
Gijimo laikotarpis
Gijimo laikotarpis Individualus
Nuskausminimas
Nuskausminimas Vietinė / bendra nejautra
Rezultatai
Rezultatai Įaugimas nesikartoja

Įaugusio nago gydymas pažangiausiu Surgitron® metodu

Biorevital klinikoje, vienintelėje Lietuvoje ir Baltijos šalyse, įaugęs nagas gydomas naudojant Surgitron® radijo bangų įrangą. Tai naujos kartos įaugusių nagų chirurginio gydymo metodika, užtikrinanti geriausią estetinį rezultatą. Gydymas vyksta be kančių: procedūrai būdingas greitas gijimas ir nago įaugimo problema daugiau nesikartoja. 

Klinikoje taikoma gydytojo A. Mickono metodika leidžia išspręsti įaugusio nago problemą per vieną gydymo seansą ir visiems laikams. Be papildomų piršto pjūvių atliekant analogų Lietuvoje neturinčią operaciją – onichoplastiką, išsaugoma nago plokštelė. Tai užtikrina ženkliai greitesnį gijimą nei taikant kitas populiarias įaugusio nago gydymo metodikas. Taip pat, po procedūros iš karto būsite darbingi.  

Citata
Kadangi operacija atliekama be papildomų pjūvių ir nežalojami sveiki piršto audiniai, esant tinkamai pooperacinei priežiūrai – užtikrinamas greitas išgijimas. 98% atvejų, įaugusio nago problema nesikartoja. 
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Svarbu! Klinikoje atliekamas ne nagų karpymas ir ne nago dalies šalinimas. 

Naujausių technologijų dėka atliekama moderni kombinuota piršto operacija. Nago šaknies operacija vykdoma naudojant didinimo optiką (mikroskopiją) ir specifinį distancinį instrumentą (Surgitron® įrangą). Tai leidžia prasiskverbti į nago šaknies guolį ir operaciją atlikti nago augimo zonoje be papildomų išorinių pjūvių.

Ši procedūra yra panaši į endoskopinę chirurginę intervenciją ir užtikrina beveik 100% garantiją, kad problema daugiau nepasikartos. Dėl šios priežasties procedūros kaina yra aukštesnė nei įprastai taikomo nagų kirpimo ar nagų šalinimo, kurie pasižymi 50-75% tikimybe, kad nago įaugimas pasikartos.

 98% atvejų problema nesikartoja.

Įaugęs nagas. Kaip atpažinti įaugima ir kada kreiptis?

Įaugęs nagas (lot. unguis incarnatus)  arba Onichokriptozė – tai skausmą sukeliantis nago krašto įaugimas į minkštą kojos piršto odą. Skaudanti vieta paraudonuoja ir patinsta, joje beveik visada atsiranda infekcija, o vėliau ir puliavimas. Dažniausiai įauga didžiojo pėdos piršto nagas, kadangi būtent šis nagas yra storiausias ir stipriausias iš visų žmogaus turimų nagų struktūrų. Problema pasitaiko įvairaus amžiaus ir lyties žmonėms.

Kreiptis dėl operacijos reikia kuo anksčiau, kol uždegimas neišplito į piršto sanarį, pėdos odą ir audinius, neprasidėjo kraujo užkrėtimas. Ankstyvas kreipimasis sumažina gydymo kaštus, trukmę, skausmą ir pooperacinio perrišimo procedūrų skaičių.

Kodėl dėl įaugusio nago gydymo verta kreiptis į Biorevital kliniką?

Biorevital klinika naudoja specializuotą įaugusių nagų gydymui skirtą įrangą: operacijos atliekamos aparatu Surgitron® naudojant specialius įaugusio nago gydymui skirtus tefloninio padengimo antgalius, nežalojančius aplinkinių audinių. Operacijos atliekamos naudojant didinimo optiką, beveik nepaliekančia šansų įaugimui kartotis. Operuojama specialiu vokiečių odontologinės pramonės gaminamu nagų chirurgijos instrumentu. Operaciją klinikoje atlieka specialius mokymus JAV, Graikijoje, Rusijoje praėjęs gydytojas, ilgalaikę patirtį ir puikius gydymo rezultatus turintis mokslų daktaras A. Mickonas. Atliekama moderni, šiai dienai pasaulyje laikoma pažangiausia operacija, suteikianti aukščiausią (98%) garantiją.

Ar procedūra skausminga?

Pati operacija nėra skausminga. Pacientas gali šiek tiek jausti skausmą nuskausminamųjų vaistų suleidimo metu. Tai trunka labai trumpai (2-3 balai iš 10 pagal skausmo skalę). Pacientai taip pat gali rinktis procedūrą atlikti su bendru nuskausminimu (narkoze).

Įaugusio nago operacija: žingsnis po žingsnio

1 žingsnis

Dezinfekcija ir nuskausminimas

Intervencijos zonos tepimas infekciją naikinančiais tirpalais. Vietinis arba bendras nuskausminimas. Turniketo ant piršto uždėjimas.

2 žingsnis

Operacija

Uždegiminių ir uždegimo sugadintų audinių šalinimas. Pakitusios nago dalies ir šaknies revizija (operacijos apimties patikslinimas)  ir šalinimas. Nago šaknies guolio revizija, nago augimo zonos šalinimas. Tampono su antibiotiku įvedimas į žaizdą. Antibakterinis tvarstis.

Ar galima operaciją atlikti iš karto atvykus, be daktaro konsultacijos?

Dažniausiai ne, bet tikslus gydymo procesas nustatomas po paciento apžiūros. Esant šalutiniams susirgimams, reikiant papildomų tyrimų, ar esant aktyviam pūlingam procesui ir kraujo užkrėtimo rizikai ar kitiems riziką keliantiems veiksniams - visada reikalingas paciento pa(si)ruošimas operacijai.

Kodėl operacijos metu naudojamas turniketas?

Turniketas - tai speciali gumytė, dedama ant piršto, siekiant su mažesne nuskausminamųjų vaistų doze pasiekti geresnio nuskausminimo efekto. Taip vaistas ilgiau išlieka operacijos zonoje, padeda išvengti alergijos ar kitų pašalinių vaistų poveikio bei žaizdos kraujavimo operacijos metu.

Kiek ilgai po tokios operacijos gyja pirštas?

Iki dviejų savaičių.

Ar labai sakuda po operacijos?

Dauguma pacientų po operacijos nenaudoja jokių nuskausminamųjų. Skausmo stiprumą daugiausia lemia uždegiminės reakcijos laipsnis buvęs iki operacijos, o ne individualus jautrumas skausmui.

Pooperacinis laikotarpis

Po įaugusio nago operacijos taisyklinga priežiūra yra itin svarbi norint užtikrinti greitą gijimo procesą ir siekiant išvengti galimų komplikacijų.

Vairavimas
Vairavimas Netrukdo, jeigu operacija daryta vienam piršto kraštui ir vietinėje nejautroje.
Dušas ir baseinas
Dušas ir baseinas Dušas galimas, bet su apsauginiu tvarsčiu. Nuo baseinų, pirčių ir kitų vandens pramogų viešajame sektoriuje rekomenduojama susilaikyti.
Saulės spinduliai
Saulės spinduliai Neturi įtakos.
Sportas
Sportas Ribojamos veiklos susijusios su krūviu kojoms.

1 - 5 diena

Po dviejų dienų pacientui reikės pačiam pasikeisti išorinį tvarstį. Tai visiškai nesunku, gydytojas paaiškins kaip tai taisyklingai atlikti.

3 – 5 dieną po operacijos būtina atvykti į kliniką, kur apžiūros metu daktaras pakeis vidinį tvarstį, parodys ir apmokys, kaip teisingai perrišti ir toliau prižiūrėti poopercinę žaizdą.

Po 3 - 5 dienų

Pacientas namuose turės teisingai prižiūrėti operuotą pirštą, 5 – 10 dienų mirkyti pirštą druskos vonelėse, keisti tvarsčius (priežiūra priklauso nuo priešoperacinio uždegimo laipsnio).

Paskirtu laiku atvykti apžiūroms į į kliniką.

Įaugusio nago gydymo kainos Biorevital klinikoje

Konsultacijos kaina su perrišimo procedūra ir gydymo paskyrimu
60 €
Įaugusio nago operacija su Surgitron®
nuo 100 €
Pastaba: kainos yra orientacinės, galutinė procedūrų kaina priklausys nuo individualios situacijos ir sudėtingumo. Gydymo eigą ir kainą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu.

Konsultuoja ir įaugusio nago operacijas atlieka

Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Mokslų daktaras, onkologas-chirurgas, galvos ir kaklo, plastikos chirurgas

Dr. Aleksas Mickonas – tikrasis Europos Veido Plastikos Akademijos narys, turintis ilgametę praktiką onkologijos srityje. ORL-Galvos ir Kaklo chirurgo patirtis nuo 1992 m., SAM sertifikuotas onkologas-chirurgas.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00