Deimantas

Apgamų šalinimas

Su Surgitron® (JAV) įranga apgamai šalinami be kraujo, be skausmo ir be matomų randų.

Apgamų šalinimas
Procedūros trukmė
Procedūros trukmė 30 - 60 min.
Gijimo laikotarpis
Gijimo laikotarpis Individualus
Nuskausminimas
Nuskausminimas Vietinė nejautra
Rezultatai
Rezultatai Lygi oda, be matomų randų

Apgamų šalinimas su Surgitron®

Apgamų šalinimas Biorevital klinikoje atliekamas aukščiausio chirurginio tikslumo metodu – aukšto dažnio radiobangų technologija – Surgitron®. Tokia juvelyrinio tikslumo technologija aukščiausios kompetencijos specialistų rankose užtikrina geriausią estetinį efektą​​.

Surgitron® nedegina odos, nes prietaiso antgalis įkaista ne daugiau kaip 80°C. Patyrusio specialisto rankose Surgitron® dirba milimetro dalies tikslumu, todėl juo galima šalinti apgamus net nuo vokų, paakių, lūpų, kur kitomis priemonėmis, pavyzdžiui įprastu lazeriu apgamus ir kitus odos darinius šalinti draudžiama.

Citata
Prieš procedūrą svarbu pasitikrinti, ar jūsų pasirinktas specialistas turi apgamų šalinimo patirtį. Geri specialistai visada parodys ne svetimas (iš vadovėlių ar prietaiso reklamos), o savo pacientų nuotraukas.
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Gydytojas A. Mickonas vienas pirmųjų Baltijos šalyse pradėjo taikyti Surgitron® technologiją, baigęs Ellman International (JAV) tarptautinius mokymus Rygos Medicinos Universitete 2007m. Stažavosi JAV, Švedijoje, Maskvoje, Ispanijoje, Serbijoje.

Nuo 2007m. specializuojasi apgamų šalinime su Surgitron® nuo veido, vokų, lūpų ir kitų ypač jautrių vietų – ten, kur kitos apgamams šalinti naudojamos priemonės nepageidautinos dėl įvairių rizikų ir estetinių defektų tikimybės.

Apgamų tyrimai. Kada būtina kreiptis?

Biorevital klinikoje apgamai tiriami naudojant kompiuterinę dermoskopiją. Tai neinvazinis apgamų diagnostikos metodas (kai nėra imamas odos mėginys), leidžiantis pamatyti plika akimi nematomus odos elementus ir kokybiškiau ištirti jų struktūrą. Tai yra ankstyvosios ikiklinikinės odos susirgimų, ikinavikinės būklės odos darinių diagnostikos metodas.

Dermoskopija padeda tiksliau diagnozuoti odos pigmentinius pažeidimus, padeda aptikti ankstyvąsias melanomos stadijas. Šiais laikais ankstyvos melanomos ir odos vėžio diagnostika neįmanoma be dermoskopijos.

Gydytojo konsultacija dėl apgamų būtina, jei: apgamas pakeitė spalvą ir formą, jį niežti, netyčia pažeidėte apgamą, atsirado daug apgamų, turite greitai besikeičiančių apgamų, dažnai lankotės soliariume ar esate saulėtų kraštų mėgėjai.

Ar atvykus į konsultaciją iš karto atliekamas ir apgamo šalinimas?

Dažniausiai taip. Tačiau, jei apgamas yra labai didelis ir reikalauja plastinės operacijos ar odos transplantacijos procedūros, arba jei kyla įtarimų dėl jo supiktybėjimo, arba yra kitų specialių operacijos sąlygų, operacijos data bus derinama individualiai, atsižvelgiant į pacientui patogų laiką.

Kaip nustatote, ar apgamas nepiktybinis?

Naudojame trijų pakopų apgamų diagnostikos sistemą. Klinikoje atliekame visus būtinus tyrimus apgamų ir kitų odos darinių diagnostikai, įskaitant invazinius ir neinvazinius metodus, naudojant 3-Gen (JAV) arba Illuco (P. Korėjos) skaitmeninės dermatoskopijos ir vizualizacijos sistemas. Mūsų specialistų kompetencija ir šios skaitmeninės diagnostikos sistemos naudojimas leidžia priimti geriausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju prieš altiekant operaciją.

Kaip vyksta apgamų šalinimas?

1 žingsnis

Aseptika

Apgamų ir odos darinių šalinimo procedūra prasideda nuo apgamo zonos dezinfekcijos.

2 žingsnis

Nuskausminimas

Nuskausminimo vaistai ir metodai yra parenkami individualiai, atsižvelgiant į paciento bendrą sveikatos būklę, jautrumo skausmui laipsnį, potencialią vaistų alergiją, reikiamą nuskausminimo trukmę ir kitus faktorius.

Dažniausiai naudojami vietiniai anestetikai, kurie užtikrina visišką nejautrą operacijos vietoje.

3 žingsnis

Apgamo šalinimas Surgitron®

Naudojant Surgitron® prietaisą, gydytojas nukreipia radijo bangas į apgamo sritį. Šios bangos sukuria šilumą, kuri sunaikina apgamo audinius.

Kodėl apgamų šalinimui naudojate Surgitron®?

Surgitron® naudojimas apgamų šalinimui grindžiamas keletu svarbių priežasčių. Šis prietaisas apjungia tiek skalpelio, tiek lazerio funkcijas, suteikiant daug platesnes ir saugesnes galimybes procedūrai. Tai ženkliai sumažina komplikacijų riziką, įskaitant kraujavimą, žaizdos pūliavimą, pigmentacijos pokyčius ir randų susidarymą. Procedūros metu žaizda nekraujuoja, todėl chirurgas gali tiksliau ir greičiau atlikti operaciją, nepažeisdamas sveikų audinių.

Kuo Surgitron® technologija pranašesnė už lazerį?

Surgitron® yra chirurginė technologija, naudojanti „šalto pjovimo" metodą, siekiant kuo labiau saugoti sveikus audinius aplink apgamą. Ši procedūra yra mažiau skausminga, pacientai jaučia mažiau diskomforto po operacijos, gijimas vyksta greičiau. Po Surgitron® pjūvio žaizda gali būti lengvai užsiūta, priešingai nei po pjūvių naudojant lazerį. Ši technologija naudoja aukšto dažnio radijo bangas, kurios sterilizuoja žaizdą ir sukelia Faradėjaus efektą nervinėms galūnėms, suteikiantį savotišką nuskausminimo efektą. Dėl šio efekto, mažus darinius galima šalinti be skausmo net ir be papildomo nuskausminimo. Visa tai leidžia chirurgui su Surgitron® atlikti operacijas, neįmanomas naudojant lazerį.

Ar po apgamo pašalinimo liks randas?

Dažniausiai po procedūros randų nelieka, tačiau yra tikimybė, jog tam tikra žymė išliks. Tačiau net ir tokiu atveju, likusi žymė bus mažiau pastebima, nei po identiškos procedūros, atliktos lazeriu. Procedūros vieta visais atvejais atrodys estetiškiau, nei pats apgamas.

Kiek laiko reikia vengti saulės spindulių po apgamų šalinimo su aparatu Surgitron®?

Lietuvos oro sąlygomis (išskyrus esant kaitriai saulei) - apie 1 savaitę. Vykstant į saulėtus kraštus, mėgautis saulės voniomis galima po maždaug dviejų savaičių.

Po apgamų šalinimo procedūros

Nors apgamų šalinimo procedūra yra sąlyginai paprasta, tačiau po jos reikia laikytis tam tikrų taisyklių, siekiant išvengti komplikacijų ir užtikrinant kuo spartesnį gijimą.

Vairavimas
Vairavimas Vairavimui įtakos neturi, galima vairuoti iškart.
Dušas ir baseinas
Dušas ir baseinas Apgamo šalinimo vietą reikėtų 5-6 dienas saugoti nuo vandens.
Saulės spinduliai
Saulės spinduliai Vengti intensyvių saulės spindulių bent 2 savaites.
Sportas
Sportas Saugoti žaizdą nuo prakaito ir fizinio pobūdžio veiksnių, galinčių sukelti skausmą arba kraujavimą.

Po procedūros

Po operacijos apgamo vieta dažniausiai užklijuojama pleistru.  Gydytojas individualiai nurodo, kada pleistrą reikėtų keisti ir kokį naudoti.

Pašalinto apgamo vietą reikės tepti specialiais, gydytojo nurodytais, tepalais.

Pirmos 5 dienos

Šio laikotarpio tikslas – užkirsti kelią pooperacinėms infekcijoms ir skatinti gijimą.

Šiuo metu svarbu žaizdelę apsaugoti nuo vandens, naudoti antiseptinį kremą ir žaizdą klijuoti pleistru.

Jei pašalintas apgamas buvo didelis, taikomi individualūs nurodymai.

Po 5 dienų

Pradeda atsirasti nauja oda, todėl keičiama priežiūros taktika, keičiamas žaizdos priežiūros tepalas.

Šiuo laikotarpiu pagrindinis tikslas yra rando prevencija.

Apgamų šalinimo kainos Biorevital klinikoje

Mokslų daktaro A. Mickono konsultacija
70 €
Apgamo šalinimas
Nuo 5 iki 150€
Pastaba: kainos yra orientacinės, galutinė procedūrų kaina priklausys nuo individualios situacijos ir sudėtingumo. Gydymo eigą ir kainą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu.

Konsultuoja ir operuoja

Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Mokslų daktaras, onkologas-chirurgas, galvos ir kaklo, plastikos chirurgas

Dr. Aleksas Mickonas – tikrasis Europos Veido Plastikos Akademijos narys, turintis ilgametę praktiką onkologijos srityje. ORL-Galvos ir Kaklo chirurgo patirtis nuo 1992 m., SAM sertifikuotas onkologas-chirurgas.

Deimantas

Rezultatai, kalbantys už save

Prieš
Apgamų šalinimas: Pacientė #2246, nuotrauka prieš
Po
Apgamų šalinimas: Pacientė #2246, nuotrauka po
Pacientė #2246
Apgamo šalinimas nuo veido su Surgitron® aparatu. Rezultatai po 10 dienų.
Prieš
Apgamų šalinimas: Pacientė #4526, nuotrauka prieš
Po
Apgamų šalinimas: Pacientė #4526, nuotrauka po
Pacientė #4526
Randų šalinimas su Surgitron® po apgamų šalinimo lazeriu kitoje klinikoje.
Prieš
Apgamų šalinimas: Pacientas #2243, nuotrauka prieš
Po
Apgamų šalinimas: Pacientas #2243, nuotrauka po
Pacientas #2243
Apgamų šalinimas nuo skruosto su Surgitron® aparatu.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00