Deimantas

Dermoskopija

Neinvazinis tyrimas odos būklės diagnostikai

Dermoskopija

Ankstyva odos vėžio bei senėjimo procesų diagnostika

Kompiuterinė arba skaitmeninė epiliuminescencinė dermoskopija – tai odos giliųjų sluoksnių neinvazinis tyrimo metodas (kai nėra imami odos audiniai): specialaus prietaiso pagalba peršviečiami gilieji odos audiniai. Dermoskopija padeda atpažinti odos struktūrą ir tipą, menkiausią jos pasikeitimą ir ankstyvojo senėjimo procesus: diagnozuoti odos pigmentinius pažeidimus, pakitusius apgamus, padeda aptikti ankstyvąsias melanomos stadijas, patvirtina niežų, pedikuliozės ir kitų parazitinių susirgimų diagnozę.

Citata
Dermoskopija – tai ankstyva odos vėžio diagnostika, tai tyrimo metodas, kuris atliktas laiku gali išgelbėti jūsų gyvybę!
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Tai pažangus kompiuterinis tyrimo metodas, įtrauktas į Lietuvos Sveikatos Ministerijos patvirtintą diagnostikų sąrašą. Odos darinys nuskenuojamas, lyginamas su duomenų baze ir nustatomas jo pobūdis. Kiekvieno paciento nuotraukos yra saugomos su tikslu stebėti odos darinį ir palyginti, ar jis nekinta.

Dermoskopijos pagalba tiriame ir nustatome apgamų pakitimus. Tyrimus atlieka daktaras Aleksas Mickonas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį onkologijoje, nuo 1997m. praktikuojantis dermoskopiją.

Apgamų šalinimas Biorevital klinikoje atliekamas moderniausiu chirurginiu prietaisu šiuolaikinėje medicinoje – radiobangų skalpeliu Surgitron®, kas garantuoja maksimalų kosmetinį efektą.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00