Nosies chirurgija

Įvairios chirurginės nosies operacijos, skirtos estetikai ir funkcijai užtikrinti. Šios procedūros gali būti atliekamos siekiant pagerinti nosies išvaizdą ir proporcingumą bei gydyti kvėpavimo problemas ar traumas.

Rinoplastika

Klinika Biorevital specializuojasi funkcionaliojoje rekonstrukcinėje rinoplastikoje ir neatskiria nosies formos nuo jos funkcijos nepriklausomai nuo rinoplastikos tipų ir tikslų. Klinikos prioretetas - funkcinė rinoplastika, tai ne tik nauja nosies išvaizda bet išsaugota arba pagerinta nosies funkcija.
Daugiau informacijos

Nosies pertvaros operacija

Nosies pertvaros iškrypimas trukdo kvėpavimui per nosį ir dažniausiai atsiranda dėl traumos arba gali būti įgimtas. Nosies pertvaros operacija, kitaip  Septoplastika – tai vienas iš funkcinės nosies chirurgijos gydymo metodų (operacija), kurio tikslas normalizuoti kvėpavimą per nosį, taikant korekcinius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos veiksmus. 
Daugiau informacijos

Konchoplastika

Konchoplastika su Surgitron® – tai moderniausia, neturinti analogų, nosies turbinų (landų) operacija, atliekama klinikoje be kraujo, nereikalaujant nosies užkimšimo tamponais po operacijos. Tai leidžia pacientui greičiau ir komfortiškiau atsigauti po operacijos, išvengiant skausmo.
Daugiau informacijos

Nosies polipai

Biorevital klinikoje taikoma unikali nosies polipų diagnostikos ir gydymo programa, kurios dėka ~60% naujai atsiradusių polipozinių darinių išgydoma be operacijų. Tik esant poreikiui polipai šalinami endonazaliai (be jokių pjūvių) taikant moderniausią Surgitron® įrangą.
Daugiau informacijos

Nosies vožtuvų chirurgija

Apie 13% kvėpavimo per nosį problemų siejama su nosies vožtuvų nepakankamumu. Nosies vožtuvų disfunkcija gali būti įgimta ar atsirasti po nosies traumų, operacijų, užsitęsusių uždegimų ir pūlinių. Atsižvelgiant į nosies vožtuvų sutrikimo tipą, klinikoje atliekamos  įvairios jų funkciją reguliuojančios operacijos.
Daugiau informacijos

Sinusų operacijos

Biorevital klinikoje atliekamos įvarios sinusų operacijos, įskaitant gerybinių sinusų navikų, cistų, svetimkūnių, traumų pasekmių šalinimą ar esant įvairioms sinusų drenažinių angų blokadoms.
Daugiau informacijos

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00