Veido chirurgija

Klinikoje teikiamos įvairios veido chirurgijos ir atjauninimo procedūros, skirtos gerinti veido išvaizdą ir sumažinti senėjimo požymius. Šios procedūros gali būti chirurginės ar nechirurginės, priklausomai nuo paciento poreikių ir norų.

Vokų plastika: Blefaroplastika

Funkcinė-estetinė Blefaroplastika skirta pašalinti odos perteklių, atliekama specialiais metodais, kurie apima ne tik odos šalinimą, bet ir riebalinio audinio pertekliaus, išvaržų, vokų raumenų ir sausgyslių (raiščių) funkcinius koregavimus.
Daugiau informacijos

Otoplastika / ausų plastika

Ausų korekcija (otoplastika) – chirurginė operacija kurios metu šalinamos įgimtos ar įgytos ausų estetinės problemos. Biorevital klinikoje taikomos unikalios chirurginių operacijų metodikos, atstatančios pilnavertišką, absoliučiai identišką ir natūralų ausų kaušelio reljefą. 
Daugiau informacijos

Lūpų formos korekcija

Vienas iš reikšmingiausių senėjimą išduodančių požymių yra didėjantis atstumas tarp nosies ir burnos. Lūpų problemos gali būti išspręstos naudojant ultramodernias operacijas, tokias kaip lūpų pakėlimas ar lūpų plastika. „Lip Lift“ atnaujina burnos ir perioralinę sritį, padaro jūsų šypseną vėl estetišką, atstato veido proporcijas per trumpą laikotarpį.
Daugiau informacijos

Veido patempimas

Veido patempimas atliekamas vyresniame amžiuje, kai kitos atjaunimo priemonės neduoda reikiamo rezultato. Pastaraisiais dešimtmečiais, dėl plastinės chirurgijos vystymosi, atsirado mažiau invazinių operacijų, kurios pasižymi ilgesniais efektais, siekiant pagerinti veido išvaizdą ir pratęsti jaunystę. Kokybiškai atliktas veido pakėlimas (FaceLift) padės atjaunėti nuo 10 iki 25 metų.
Daugiau informacijos

Kaklo patempimas

Kaklas - amžiaus „išdavikas“. Kaklo patempimo operacija - tinkamas sprendimas atsikratyti su amžiumi susijusių kaklo pokyčių. Tik kaklo odos patempimas neišsprendžia kaklo atjauninimo problemų, tai trumpalaikis sprendimas. Kaklo komplekso (odos, raiščių, raumenų ir kt.) korekcija suteikia ilgalaikį efektą (15 ir daugiau metų).
Daugiau informacijos

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00