Deimantas

Fitosorbingas

Gydymo ir detoksikacijos metodas, naudojant fitosorbentus

Fitosorbingas

Apie fitohemosorbingą

Fitohemosorbingas – gydymo ir detoksikacijos metodas, naudojant fitosorbentus. Teoriniai ir praktiniai šio gydymo metodo aspektai paremti moksliniais darbais, kuriuose buvo įrodyta, kad daugelis endotoksinų iš organizmo audinių ir kraujo gali būti pašalinti tik augalinių substancijų (vaistinių augalų sorbentų) pagalba, kurios suriša toksinus ir kaskadinių reakcijų principu, paversdamos juos į tirpius junginius, išveda iš organizmo. Sintetinių (cheminių) analogų šiems junginiams sukurti nepavyksta ir manoma, kad tai netgi neįmanoma, dėl chemijos pramonės sintetinamų junginių primityvumo, kurie negali atkartoti gamtos tobulumo – jos sukurtų junginių įvairovės.

Fitosorbingo detoksikacijos metodas  ir metabolinis gydymas skiriamas atlikus pacientui specifinius tyrimus, kurių metu identifikuojamas endotoksikozės laipsnis, infekcijos aktyvumas ir sukėlėjų tipažas, nustatomos paciento kraujo realoginės savybės, maisto netoleravimo ir medžiagų apykaitos sutrikimas. Įvertinus visus kaujo tyrimo parametrus, skiriama 4-6 savaičių trukmės gydymo programa. 1,5-2 val. Pirmnės konsultacijos ir tyrimo – gydymo programos kaina – 250 €.

Metodas rekomenduojams ir taikomas: pacientams, sergantiems lėtinėmis ligomis – lėtiniu sinusitu, lėtiniu toksiniu tonzilitu, prostatitu, autoimuniniu tiroiditu, dažnai sergantiems vaikams, esant lėtiniam nuovargiui, neaiškios kilmės prakaitavimui, vidurių sukietėjimui ir kitiems neaiškios etiologijos negalavimams; taip pat taikomas grožio medicinos ir įvairių ligų profilaktikos programose.

Nuotraukose PRIEŠ ir PO – gydymas fitohemosorbingo metodu. Biorevital klinika.

 

fitosorbingas rezultatai

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00