Deimantas

Slenka plaukai. Ką daryti?

Padedame spręsti suplaukų slinkimu susijusias problemas.

Slenka plaukai. Ką daryti?

Autologinė terapija plaukų slinkimui

Sveikai atrodantys ir tankūs plaukai byloja apie jaunystę, sveikatą, seksualumą ir grožį. Todėl plaukų praradimas sukelia emocinį diskomfortą ir netgi depresiją. Galvos plaukai ima retėti sulaukus jau vidutinio amžiaus, ką pirmieji pastebi kirpėjai. Tačiau šios problemos išspręsti tik plaukų balzamais ir kita kosmetika neįmanoma.

Vyrams plaukų slinkimą daugiausia nulemia genetiniai veiksniai, tačiau moterims – įvairių veiksnių visuma: nervinė įtampa ir nuovargis, stresas, operacijos ir infekciniai susirgimai, nėštumas ir komplikuotas gimdymas, medžiagų apykaitos sutrikimai ir kitos priežastys. Todėl be išsamaus priežasties išsiaiškinimo, bet kokių priemonių naudojimas neduoda jokių rezultatų ir netgi gali sukelti atvirkštinį efektą. Jaunoms moterims ankstyvą plaukų slinkimą dažniausiai sukelia hormonų terapija ir netgi kontraceptikai.

Žmonės, susidūrę su šia problema, žino kad tarp daugelių siūlomų priemonių panacėjos nėra ir jos niekada nebuvo. O gydymas be priežasties išsiaiškinimo – visada nesėkmingas. Todėl svarbu nustatyti plaukų slinkimo priežastį ir pritaikyti tinkamą gydymo būdą.

Šiuo metu, JAV ir Europoje, klinikinėje praktikoje sparčiai populiarėja naujas plaukų slinkimo gydymo metodas, priskiriamas aukštoms anti-aging technologijoms, taip vadinama autologinė terapija.

Autologinė (tai reiškia nuosava) jau daugiau nei 10 metų plačiai naudojama įvairiose medicinos srityse – traumatologijoje, ortopedijoje, chirurgijoje, estetinėje medicinoje. Tokia teapija klinikinėje praktikoje taip pat naudojama klubo sąnarių kremzlės atstatymui, ilgai negyjančių trofinių opų ir žaizdų gydymui.

BIOREVITAL – viena iš pirmųjų klinikų Pabaltijo regione, panaudojusi autologinę terapija veido revitalizacijai ir didelės apimties galvos ir kaklo srities odos žaizdų gydymui. Autologinės terapijos metodika – jau tapo viena iš paklausiausių odos revitalizacijos procedūrų pasaulio estetinės medicinos ir Anti-aging klinikose.

Prieš kelis metus metodas buvo pirmą kartą panaudotas plaukų slinkimo gydymui ir buvo įvardintas efektyviausiu iki šiol žinomu plaukų slinkimo gydymo metodu. Todėl plaukų slinkimo gydymas šiuo metu toks pat populiarus kaip ir odos revitalizacija. Ši metodika patvirtinta Europos Sąjungoje ir pripažinta visiškai saugia.

Plaukų atstatymo procedūra naudojant pažangiausia metodika, klinikoje atliekama ambulatoriškai. Patyrusio specialisto rankose procedūra neskausminga ir trunka apie valandą. Kaip rodo praktika, tinkamai parinkta diagnostika ir gydymas leidžia ne tik prailginti plaukų gyvenimą, bet ir sustabdyti jų senėjimą, slinkimą ir skatinti atsistatymą.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00