Deimantas

LOR susirgimai

Gydo ir konsultuoja LOR gydytojas A. Mickonas

LOR susirgimai

LOR susirgimų gydymui klinikoje taikomi klasikinės bioterapijos metodai. Kodėl?

Ūmius LOR susirgimus provokuoja virusai, kurie, kaip žinoma, nejautrūs antibiotikams ir kitiems įprastiems gydymo būdams. Neteisinga gydymo pradžia yra nelaiminga pabaiga. Todėl užsitęsusių ir lėtinių formų LOR susirgimų skaičius nuolat didėja, o galimybės išvengti chirurginio gydymo vis mažėja. Tačiau netgi su operacija virusų, kurie paskutiniu metu tapo civilizacijos botagu, neatsikratysi.

Citata
Neteisinga gydymo pradžia yra nelaiminga pabaiga.
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Todėl ausų-nosies-gerklės susirgimai Biorevital klinikoje gydomi kitaip nei kitose klinikose, taikant bioterapijos ar gamtinės terapijos priemones su antivirusiniu efektu. Antibiotikai skiriami labai retai, griežtai atsižvelgiant į indikacijas. Klinikoje taikomas bioterapijos arsenale imunoterapija, fitoterapija, homeopatiniai vaistai, kurie įsigyjami įprastinėse ir specializuotose vaistinėse.

Klinikoje naudojami inovatyvūs, tausojantys sveikatą, diagnostikos ir gydymo metodai. Šie metodai yra minimaliai invazyvūs ir dažnai neturi analogų Pabaltijo regione. Klinikos gydytojai pasiūlys sisteminius Jūsų LOR problemų sprendimus, atitinkančius JAV ir vakarų Europos otolaringologijos-galvos ir kaklo chirurgijos specialybės standartus bei koncepciją.

Pacientus konsultuoja ir gydo medicinos mokslų daktaras, LOR gydytojas koordinatorius – A. Mickonas.

Trumpai apie dažniausiai pasitaikančias LOR problemas ir nusiskundimus

Biorevital klinikoje, pasitelkiant inovatyvias metodikas, sprendžiamos įvairios LOR problemos. Trumpai supažindinsime su dažniausiai pasitaikančiomis:

Sloga ir sinusitas

Sinusitas klinikoje gydomas bioterapijos metodais. Skiriamas gydymo kursas be antibiotikų ir, jei reikia, atliekamos sinusų valymo procedūros be sinusų pradūrimo. Po procedūros sinusai valosi 2-3 dienas: iš pradžių išskyros būna gelsvai žalios spalvos, paskui šviesėja ir skystėja, kol sinusito simptomai visiškai išnyksta. Procedūros neskausmingos – jas lengvai toleruoja net maži vaikai. Kadangi gydymo metu sinusai nėra praduriami, nepažeidžiama gleivinė, mažesnė tikimybė, kad sinusitas pasikartos. Tačiau sinusitas nėra tik lokali liga – ji parodo, kad organizmas yra nusilpęs, gali būti ir kitų organų ligų arba sutrikimų. Jei pacientas skundžiasi nuolat besikartojančiais sinusitais, peršalimais, lėtiniu nuovargiu, atliekame imuniteto tyrimus ir skiriame platesnį terapijos kursą organizmo imunitetui atstatyti.

Apsunkintas kvėpavimas per nosį

Kvėpavimo sutrikimai per nosį gali būti sukelti įvairių priežasčių: nuo nosies gleivinės ligų iki vidinių nosies struktūrų pakitimų. Konsultacijos metu klinikos gydytojas išsiaiškina paciento nusiskundimus, renka anamnezę, susipažįsta su turimais dokumentais, apžiūri pacientą ir atlieka reikiamus bei specialiuosius klinikinius tyrimus.

Jei reikia, skiriami papildomi tyrimai (pvz., kraujo, bakteriologiniai), nustatoma diagnozė, teikiama informacija apie egzistuojančius alternatyvius gydymo metodus ir sudaromas bei pateikiamas pacientui optimalus gydymo planas, atsižvelgiant į nustatytą problemą ar ligą. Kvėpavimo sutrikimai Biorevital klinikoje gali būti gydomi konservatyviai (vaistais) arba, jei reikia, taikant chirurgijos metodus.

Skauda gerklę

Gerklės skausmas yra simptomas, kurio negalima ignoruoti, nes dažnai signalizuoja apie grėsmę organizmui. Kodėl taip yra?

  1. Gerklė yra ir lieka pagrindiniu aplinkinės (išorinės aplinkos) infekcijų patekimo į organizmą vartais, prasidėjantys nuo valgymo, kvėpavimo ar laižymo.
  2. Tai pripažinta kaip vienas iš pagrindinių lėtinių infekcijų šaltinių, ypač ignoravimo atvejais, kai reklama siūlo ką nors pačiulpti, pamalšinti paskalaujant ar papurkšti, tuo metu maskuodama negalavimo tikrąją priežastį, kuri gali likti užslopinta ir neišaiškinta, o po kurio laiko gali pasireikšti pačiomis tragiškiausiomis pasekmėmis.
  3. Gerklės skausmo priežasčių yra daugiau, nei galėtumėte pagalvoti: nuo įparsų virusinių ar bakterinių susirgimų iki vidaus organų problemų.

Klinikos specialistai yra kompetentingi išspręsti jūsų gerklės skausmo problemą: jie nustatys tikslią diagnozę, išsiaiškins problemos priežastį ir paskirs optimalų gydymą.

Tonzilitas ir angina

Tonzilitas gydomas dvejopai: su operacija ir be operacijos (konservatyviai). Tai diktuoja ne paciento pasirinkimo teisės, bet griežtos chirurginės indikacijos operacijoms.

Be operacijos, gydant konservatyviai taikomas vietinis (lokalus) gydomasis poveikis migdolams, skiriama organizmo stiprinamoji terapija (metabolinė terapija, dienos režimas, teisinga mityba ir kt.).

Ausų ir klausos problemos

Ausų uždegimas yra labai paplitusi problema, kurią dažnai lydi klausos praradimas, ausų užgulimas, vandens pojūtis ausyse arba skausmas. Jo dažniausios priežastys yra infekcija (bakterinė arba virusinė), nosies ir ryklės lėtiniai susirgimai, netinkamas ūmaus vidurinių ausų uždegimo gydymas antibiotikais, arba alergija.

Gydymas priklauso nuo ligos stadijos ir eigos. Klinikose sėkmingai gydomas eksudacinis otitas, kuris, jei laiku nepradedamas gydyti, gali sukelti komplikacijų, tokių kaip pūlingas ausies uždegimas arba prakiūtas bugnelis.

Ausų uždegimai gali sukelti triukšmą ausyse ir kitus klausos sutrikimus, kuriuos dažnai sukelia vidurinės ausies nervų nusidėvėjimas ar sužeidimas. Šie simptomai gali būti ir kitų ligų, tokių kaip Menjero liga, simptomai.

Gydymas skirtas mažinti ir šalinti minėtus simptomus, o bioterapijos pagalba galima pagerinti klausą. Svarbu kuo greičiau kreiptis į gydytoją, jei pasireiškia klausos sutrikimai, kad būtų daugiau galimybių jį išsaugoti.

Vazomotorinis ir alerginis rinitas

Vazomotorinis rinitas yra susirgimas, kurį sukelia vegetatyvinis kraujagyslių tonuso sutrikimas, pasireiškiantis kaip lėtinis nosies gleivinės paburkimas. Gleivinės patinimą ir sekrecijos padidėjimą gali sukelti įvairūs veiksniai, tokiu kaip atmosferos slėgio, temperatūros ir oro drėgnumo svyravimai, kvapai, dūmai, vaistiniai preparatai, nėštumas, emociniai išgyvenimai, sinusito pasekmės ir kt. Sergant vazomotorine sloga arba alergine sloga, dažnai kinta uoslė ir skonis.

Vazomotorinio rinito gydymui BIOREVITAL klinikoje taikomas efektyviausias šiuo metu metodas – radiofrequency turbinate reduction / konchoplastika, naudojant „Surgitron“ aparatą.  Tai pažangiausia konchoplastika, kurią galima atlikti ambulatoriškai. Pasitelkus šią procedūrą, Jūs sutaupysite laiko ir nervų, o kvėpavimas per nosį akivaizdžiai pagerės.

Nosies polipai

Asmenys, sergantys bronchine astma, alerginiu rinitu (šienlige), ar mukoviscidoze, lėtiniu sinusitu (haimoritu, frontitu ir kt.), dažnai susiduria su nosies polipais, kurie yra nosies arba sinusų gleivinės išaugos, panašios į vynuogių kekes. Šie polipai dažniausiai auga akitkaulio srityje, nosies ertmės viršuje, ir gali apsunkinti kvėpavimą, netgi visiškai uždengti nosies angas, keliaudami per burną.

Biorevital klinikoje taikoma unikali nosies polipų diagnostikos ir gydymo programa. 60% polipų klinikoje gydoma be operacijų, o tik esant poreikiui polipai šalinami taikant modernią Surgitron® technologiją. Ši procedūra nesukelia kraujavimo, todėl po jos nereikia kišti tamponų į nosį kelias dienas. Tai labiau komfortiškas ir greitesnis gydymo būdas palyginti su kitais chirurginiais metodais.

Balso sutrikimai

Balsas yra pagrindinis žmogaus komunikacijos įrankis. Dažniausiai balsą veikianti liga yra laringitas, balso stygų uždegimas, kuris gali būti ūminis ar lėtinis. Laringitą gali sukelti virusai, bakterijos, alergenai, balso stygų pertempimas ar rūkymas. Tai dažnai lydi kosulys, karščiavimas, rijimo ir kvėpavimo sutrikimai, skausmingas rijimas, nuovargis ir silpnumas.

Balso pakitimus gali sukelti gėrybiniai (polipai, cistos, papilomos, dainininkų mazgeliai) arba piktybiniai dariniai gerklės srityje. Pagrindiniai simptomai yra užkimimas, balso pakeitimai, kurie gali būti pastebimi ne tik paciento, bet ir jo aplinkos.

Biorevital klinikoje Jums bus suteikta kompetentinga konsultacija ir, jei reikės, gydymas. Pacientus konsultuoja medicinos mokslų daktaras A. Mickonas, turintis didelę patirtį tiek terapiniuose, tiek chirurginiuose gydymo metodose. Jis atlikęs daugybę balsą išsaugančių operacijų, gerklų rezekcijų ir kt., taip pat yra autorius daugelio mokslinių straipsnių apie gerklų susirgimų gydymą ir buvęs Vilniaus Universiteto Onkologijos Instituto Balso atstatymo laboratorijos chirurgas konsultantas bei habilituoto mokslinio darbo, monografijos „Balso sutrikimai ir jų įveikimas“ recenzentas J. Kiušaitės.

LOR gydytojo A. Mickono konsultacijos kaina

Konsultacija
60 €
Konsultacija su ištyrimu
nuo 100 €
Pastaba: kainos yra orientacinės, galutinė procedūrų kaina priklausys nuo individualios situacijos ir sudėtingumo. Gydymo eigą ir kainą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00