Deimantas

Dažnai sergantys vaikai

Išsiaiškinsime dažno sirgimo priežastis ir padėsime pasveikti!

Dažnai sergantys vaikai

Vaikai dažnai serga dėl visiškai skirtingų priežasčių

Svarbu suvokti, kad dažnai sergančių vaikų bendro gydymo standarto nėra …ir būti negali! Tai reikalaujantis smulkmenų išaiškinimo diagnostikos procesas. Gydymo trukmė priklauso nuo įsisenėjusios ligos formos, imuninės sistemos savybių ir jos galimybių, tėvų požiūrio.

Citata
Svarbu suvokti, kad dažnai sergančių vaikų bendro gydymo standarto nėra …ir būti negali!
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Dauguma į kliniką atvykstančių vaikų jau buvo gydyti antibiotikais po 2-4 ir daugiau kartų ir vis nesėkmingai. Patirtis įrodo, kad taikant mūsų klinikos gydymo metodus, taip pat tėvams užtikrinus tinkamą priežiūrą namuose, vaikai greičiau pasveiksta, jų imuninė sistema teisingai formuojasi, jie netampa alergikais, astmatikais, streptokoko nešiotojais ir kt. lėtinių ligų jau nuo ankstyvos vaikystės turėtojais.  

Kaip gydome kosulį? Kaip gydome laringitą? Bronchitą, anginą, tonziles, adenoiditą, faringitą?

Pirmiausia nustatoma tiksli diagnozė. Klinikoje atliekame kraujo tyrimą, siekdami tiksliai nustatyti dominuojančią infekciją. Šis tyrimas parodo uždegimo aktyvumą, jo išplitimą, ligos sukėlėją ir įvykusių pašalinių reiškinių laipsnį. Įvertinus tyrimų rezultatus, vaikui paskiriame gydymą, dietą, vandens, elektrolitų ir mineralinių medžiagų subalansuotą vartojimą. Dažnai sergančių vaikų gydymui taikomos fitosorbingo programos, be kurių kai kurie atvejai gali būti neišgydomi.

Sergančio vaiko gydymas ir imuniteto formavimas nėra kelių dienų ir net ne savaičių darbas, bet nuoseklus procesas. Tačiau jis vertas jūsų pastangų, nes duoda puikius rezultatus.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00