Imunitetas

Imuniteto stiprinimas naujos kartos augaliniais interferono induktoriais

augaliniai interferono induktoriai

Imuninė sistema – daugiakomponentinė ir sudėtinga sistema, būtent jai priskiriamas nepagrindinis vaidmuo kovoje su virusais. Kol kas pasaulis laukia vakcinos pasirodymo nuo naujo viruso. Ką  gi daryti? Mes turime suprasti, kad vakcina – tai specifinio imuniteto formavimo priemonė. Tačiau organizmo atsparumą visų pirma sąlygoja nespecifinis imunitetas, tai ką mes dažnai vadiname ,,stipria sveikata”.

Truputis istorijos…

1957  metais du mokslininkai Jean Lindenmann ir Alick Isaacs iš National Institute for Medical Research (Londonas) atsitiktinai atrado interferoną. Pelės, kurias užkrėsdavo virusais, kažkodėl nesusirgdavo. Tokį poveikį pavadino interferencija (angl. – trikdis, kliūtis), o junginius, kurie neleisdavo virusams daugintis organizme, pavadino interferonais.

Būtent interferonai, kuriuos gamina kraujo imuninės ląstelės, ir yra ta gynybos linija nuo kurios priklauso kaip organizmas kovos su virusais, jo tolimesnis likimas ir santykiai su infekcija. Kiekvienam virusui organizme gaminamas skirtingas interferonas. Supratus interferonų svarba išsižiebė jų gamyba.

Bandymai gaminti ir naudoti interferonus buvo gana nesklandūs. Dirbtini interferonai buvo katastrofiškai brangus ir pasižymėdavo daugeliu pašaliniu poveikiu, tam tikrų kraujo ląstelių gamybos sumažėjimu ir aukšta temperatūra. 

Būtent, interferono gamyba organizme yra lydima temperatūros padidėjimo reakcija, kurią atitinkamai organizme iššaukia grandinė sudėtingų gynybinių procesų. 

Dar praeitame dešimtmetyje, medikai suprato, kad racionalu skatinti organizme savo interferono gamybą, kuris neturi pašalinių reakcijų, tokių kaip naudojant išorinius (ekzogeninius, dirbtinus) interferonus. Atsirado eilė cheminės sintezės būdu išgautų, taip vadinamų endogeninių interferonų induktorių. Bet ir jų naudojimas nebuvo idealus, gydytojai susidurdavo su imuninėmis agresijomis ir autoimuninių susirgimų atvejais.  Todėl, supažindinus jūs su priešistorija, ir mums turint tiesioginę patirtį bioterpijos interferonais onkologijoje – saugiausiais ir prieinamiausiais mes laikome ir savo darbe naudojame, augalinės kilmės inerferono induktorius, kurie prieinami kiekvienam ir kainuoja dešimteriopai pigiau nei jų išoriniai analogai.

Fitokompozitai – naujos kartos augalinės kilmės funkciniai produktai

Organizmo atsparumui pakelti, arba tiksliau, koreguoti, Biorevital klinikoje paskutiniu metu vis dažniau naudojami naujos kartos augalinės kilmės funkciniai produktai – FITOKOMPOZITAI. Fitokompozitų sudėtį sudaro augalai interferono induktoriai, o tiksliau jų kompozicijos sinergetinį efektą išgauti. Fitokompozitai gaminami briketu pavidalu iš kurių reikėtų paruošti nuovirą. Reikalingas supratingas ir išrankus jų vartojimas ir tai ypač aktualu šiuo metu, siautėjant gripų virusams. 

Nors  fitokompozitus Imuno-1, Imuno-2, Hepato, galima naudoti bet kurios virusinės infekcijos metu; pradedant peršalimu, įprastiniu gripu ir baigiant virusiniu hepatitu, tačiau kiekvienam žmogui, priklausomai nuo jo sveikatos sutrikimo, rekomenduojami preparatai ir jų dozes skiriasi.

IMUNO-1 vaistinių augalų kompozicija

IMUNO-1 – vaistinių augalų kompozicija, kuri tonizuoja, stiprina imuninę sistemą, turi antivirusinį poveikį, mažina alergijas, gerina kraujo formavimąsi, turi onkoprotekcinį ir antiproliferacinį poveikį. Naudojamas sveikatinimo schemose gydant polipozę, ikinavinkinius ir navikinius susirgimus. Ypač veiksminga gydant įvairių etiologijų imunodeficitus, herpes virusų infekcijas, ūmines ir lėtines ausų-nosies-gerklės ligas bei SARS, lėtinį nuovargį. Gydant Epštein-Baro virusą, citomegalovirusinę infekciją, navikus, pageidautina gydytojo konsultacija. Po mėnesio vartojimo būtina daryti pertrauką. Ypač rekomenduojama pacientams su pažemintu kraujospūdžiu, lėtiniu nuovargiu, sumažėjus hemoglobino koncentracijai kraujyje, esant vegetadistonijai.  Vartoti galima prieš arba po valgio.

Nereikia vartoti su saldumynais, saldikliais, medumi ir produktais, kuriuose yra daug fruktozės, nes mažina kompozicijos efektyvumą. IMUNO-1 nerekomenduojama sergantiems cukriniu diabetu. Negalima gerti žmonėms, vartojantiems vaistus kraujo spaudimui mažinti.

Tiems pacientams, kurie vartoja vaistus nuo kraujospūdžio ir/arba turi cukrinį diabetą, rekomenduojama kompozicija  Imuno-2.

IMUNO-2 – vaistinių augalų kompozicija

IMUNO-2 – vaistinių augalų kompozicija, pasižyminti priešvirusiniu poveikiu. Rekomenduojama ūmaus gripo, SARS, koronaviruso ir kitų virusinių ligų atvejais. IMUNO-2 galima vartoti pacientams, turintiems aukštą kraujospūdį, sergantiems diabetu. Svarbu vartoti be cukraus, be saldiklių ir medaus. Vartoti galima prieš arba po valgio.

HEPATO fitokompozicija

HEPATO – fitokompozicija skirta atstatyti pilvo organų imuninę ir limfinę sistemas po uždegiminių ligų, pagerinti virškinimo trakto veiklą, efektinga esant refliuksui. Gerina kepenų, tulžies latakų, tulžies pūslės veiklą. Atsargiai vartoti sergant tulžies pūslės akmenlige. Rekomenduojamas ir ypač efektyvus sergant post-cholecistektominiu sindromu, po tulžies pūslės pašalinimo, padeda atstatyti ir pagerinti virškinamąjį traktą po žarnyno operacijų (apendicito, išvaržų, devertikulų, traumų ir kt.).

Vartotinas gydant virusines ir bakterines ligas, pažeidžiančias pilvo organus. HEPATO padeda atkurti žarnyno imuninę sistemą po virusinių infekcijų: roto-, korono-, entero-, hepatito ir kitų virusų. Tinkamas esant bet kurios etiologijos mezodenitui (pilvo limfmazgių padidėjimui). Gali būti vartojamas 3 mėnesius be pertraukos. Būtinai vartojama prieš valgį arba valgio metu.

Bendra informacija

Fitokompozitai – naujos kartos augalinės kilmės preparatai, skirti vartoti gydymo ir sveikatinimo programose tiek suaugusiems, tiek vaikams. Fitokompozitai – novatoriški, briketų formos, funkcinės paskirties produktai, pasižymintys organizmo veiklą reguliuojančiomis savybėmis.

  • Fitokompozitai išsiskiria iš kitų rinkoje esančių vaistažolių produktų ypač dideliu preparatų biologiniu aktyvumu. Jį lemia novatoriškos vaistažolių paruošimo ir gamybos technologijos, Kalnų Altajaus šlaituose augančius vaistinius augalus renkant ir apdorojant unikaliu būdu maksimaliai išgaunamos ir išsaugomos biologiškai aktyvios medžiagos, dėl ko fitokompozitai pasižymi ypatingu poveikiu. Gėrimai paruošti iš fitokompozitų švelniai reguliuoja kūno organų veiklą ir pasižymi: detoksikuojančiu, uždegimus mažinančiu, priešvėžiniu, priešalerginiu, hormonus ir organizmo bioritmus reguliuojančiu poveikiu. Visi fitokompozitai skirtingai veikia imuninę sistemą, padidindami organizmo prisitaikymą prie įvairių aplinkos sąlygų.
  • BRIKETŲ FORMA. Tai aukščiausios klasės vaistažolių produkto forma, labai patogi vartoti ypač kelionėse, laikyti ir paruošti – aktyvios medžiagos labai greitai išsiskiria užpylus verdančiu vandeniu, per 10–15 min.
  • EKOLOGINĖ GAMYBA. Gamyboje nenaudojami cheminiai reagentai, konservantai, balastinės medžiagos bei GMO.
  • BIORITMŲ REGULIACIJA. Preparatai pritaikyti prie žmogaus bioritmų – pakuotėje yra 2 rūšių gėrimo briketai: ryto ir vakaro su atpalaiduojančiai veikiančia sukatžole.

Vaikams 3-5 metų nuoviras ruošiamas užplikius ¼ briketo 80-100 ml vandens. 6-12 metų po 1/3 briketo, 13-17 metų po ½ briketo 200 ml verdančio vandens.

Būtina gėrimui paruošti informacija pateikta ant pakuotės.

Primename, kad fitokompozitus galima įsigyti šiose vaistažolių vaistinėse:

Vilniuje: Širdažolės vaistinė (Algirdo g., 28; Pelesos g., 7);

Kaune: Ažuolyno vaistinė (K. Petrausko g., 40);

Dėl pristatymo į kitus miestus teirautis tel: 370 674 47746

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00