Deimantas

Odos ir jos būklės tyrimai

Visapusiškas odos vertinimas, jos problemų išaiškinimas ir prevencija, diagnozė bei gydymo programų sudarymas.

Odos ir jos būklės tyrimai

Odos, jos darinių ir apgamų tyrimas

Biorevital klinikoje atliekami visi tyrimai, skirti įvertinti odos būklę.

Tyrimai būtini:

  • Veido senėjimo procesų ir onkologinės rizikos vertinimui;
  • Veido odos problemų išaiškinimui ir jų prevencijai;
  • Teisingos odos priežiūros bei gydymo programų sudarymui, atsižvelgiant į odos problemas;
  • Įvairių odos darinių diagnostikai, įskaitant piktybinių ir nepiktybinių darinių tyrimą (apgamų tyrimas);
  • Operacijos apimties nustatymui ir kt.

Klinikoje atliekami tiek neinvaziniai, tiek invaziniai odos tyrimai. Invaziniai odos ir jos darinių tyrimai, tokie kaip odos citologiniai ir histologiniai tyrimai, įvairių darinių biopsijos reikalingos tiksliai diagnozei nustatyti, atliekami vietinėje nejautroje.

Kaip atliekamas apgamų tyrimas?

Apgamų tyrimui klinikoje naudojamas šiai dienai pažangiausias metodas - dermoskopija. Šios neinvazinės procedūros pagalba, naudojant specialų mikroskopą, įvertinama odos paviršiaus ir sluoksnių struktūra bei spalvos. Ji būtina tiriant odos darinius, nes leidžia gydytojams tiksliau diagnozuoti ir diferencijuoti tarp gerybinių ir piktybinių odos pokyčių, padedant nustatyti melanomas bei kitas pavojingas odos formacijas.

Dermoskopija: dažniausiai naudojamas nesukeliantis skausmo odos ir apgamų tyrimas

Skaitmeninė dermatoskopija (arba kompiuterinė, epiliuminescentinė dermoskopija) – odos mikroskopija specialiame apšvietime. Tai odos giliųjų sluoksnių neinvazinis, nekenksmingas  tyrimo metodas, kai specialaus prietaiso pagalba peršviečiami gilieji odos sluoksniai. 

Dermoskopija padeda atpažinti odos struktūrą ir tipą, menkiausią jos pasikeitimą bei ankstyvojo senėjimo procesus.

Su dermoskopija atliekamas apgamų tyrimas, diagnozuojami odos pigmentiniai pažeidimai, apgamų pakitimai ir jų supiktybejimo rizika.

Citata
Tik su dermoskopija galima aptikti ankstyvąsias odos vėžio ir piktybiškiausio žmogaus odos naviko – melanomos stadijas. O tai reiškia, kad laiku atlikta dermoskopija gali išgelbėti jūsų gyvybę!   
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Dermoskopija – pažangus kompiuterinis tyrimo metodas, įtrauktas į Lietuvos Sveikatos Ministerijos patvirtintą diagnostikų sąrašą. Odos darinys fotografuojamas ir nuskenuojamas, lyginamas su duomenų baze ir nustatomas jo pobūdis. Kiekvieno paciento nuotraukos yra saugomos su tikslu stebėti odos darinį ir palyginti, ar jis nekinta.

Dermoskopijos pagalba tiriame ir nustatome apgamų pakitimus. Tyrimus atlieka daktaras Aleksas Mickonas, turintis daugiau nei 25 metų onkologo-chirurgo patirtį, nuo 1997 m. praktikuojantis dermoskopiją.

Apgamų šalinimas Biorevital klinikoje atliekamas moderniausiu chirurginiu prietaisu šiuolaikinėje medicinoje – radiobangų skalpeliu Surgitron®, užtikrinančiu maksimalų estetinį efektą.  

Odos tyrimų kainos

Dermoskopija
nuo 60 €
Invaziniai odos tyrimai
nuo 100 €
Pastaba: kainos yra orientacinės, galutinė procedūrų kaina priklausys nuo individualios situacijos ir sudėtingumo. Gydymo eigą ir kainą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00