Deimantas

Kraujo tyrimai

Ilgalaikė patirtis infekcinės diagnostikos ir kraujo patologijos srityje užtikrina kompetentingą pacientų tyrimų interpretaciją.

Kraujo tyrimai

Paciento būklės vertinimas realiu laiku

Ne paslaptis – žmogus sensta ir miršta ne savaime, o  dėl ligų ir procesų eikvojančių organizmo ne begalinius resursus. Tokių procesų aptikimui ir dirba klinikos specialistai diagnozuojant įvairius infekcinius, medžiagų apykaitos / metabolinius sutrikimus, organų disfunkcijos ir intoksikacijos priežastis. Tinkamai gydant ir kontroliuojant šiuos procesus jūs jausitės geriau, atrodysite sveikiau, o tai reiškia ir gražiau ir ilgiau gyvensite.

Klinikoje laboratorinės diagnostikos dėka nustatomas labai platus susirgimų spektras, tikslinamos diagnozės, sekama pacientų būklė, kontroliuojami medžiagų apykaitos sutrikimai, įvairių organų ir sistemų ligos. 

Klinikoje galima atlikti visus laboratorinius kraujo ir šlapimo tyrimus, tačiau nesant gyvybinėms indikacijoms, siekiant kokybės, tikslumo –  bendrą kraujo tyrimą (BKT) rekomenduojama atlikti griežtai iš ryto ir nevalgius, o tai patogiau padaryti laboratorijoje arčiau namų. Dažniausiai konsultacijos metu, gydytojai sudarius tyrimo-gydymo planą paaiškinama kaip, kur ir kada geriausiai atlikti tyrimus.

Citata
Net pats paprasčiausias teisingai atliktas  bendras kraujo tyrimas gali rodyti laboratorijos ir klinikinės diagnostikos gydytojui-ekspertui daugiau negu daugelis mano, tame tarpe – susirgimą sukėlusią priežastį, paciento būklę, riziką gyvybei.  
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

 

Svarbiausia - patyręs specialistas, gebantis teisingai interpretuoti kraujo tyrimus

Klinikoje dirba Laboratorinės medicinos ir klinikinės diagnostikos gydytojas-ekspertas, turintis ilgalaikę praktiką infekcinės diagnostikos ir kraujo patologijos  srityje, kuris kompetentingai interpretuoja pacientų  tyrimus, atlieka specifinius infekcijos procesus identifikuojančius kraujo  tyrimus.

Pagal jų rezultatą specialistas nustato tikslią diagnozę, ligos stadiją, paciento organizmo pasveikimo rezervus, skiria pacientui reikalingą gydymą, pagrįstą kraujo ląstelių patologija ir  aptiktais kraujo mikroskopinės analizės pakitimais (nukrypimais nuo normos). 

 

Kraujo tyrimų kainos

Tyrimas 1
nuo 50 €
Tyrimas 1
nuo 60 €
Pastaba: kainos yra orientacinės, galutinė procedūrų kaina priklausys nuo individualios situacijos ir sudėtingumo. Gydymo eigą ir kainą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00