Naujienos

Tarptautiniai praktiniai nosies ir veido rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos kursai

Aukščiausio reitingo kursai skirti: išorinės rinoplastikos (nosies plastikos), slenkančių plastinių lopų, nosies rekonstrukcijos operacijoms nuo indiškos nosies plastikos iki endonasalinių nosies operacijų, ausų ir lūpų rekonstrukcijai ir plastikai, apatinių ir viršutinių vokų plastikai, kaktos ir antakių pakėlimui endoskopiškai ir kitais būdais. Kursus vedė įvairių sričių ekspertai iš Europos: anatomai, otolaringologai, otolaringologai-galvos ir kaklo chirurgai, otolaringologai-veido plastikos chirurgai, veido-žandikaulių chirurgai, dermatologai.

Prestižiniuose kursuose tik 16 gydytojų

Multidisciplininis dėstymo principas naudojamas siekiant paruošti ypatingai aukštos kvalifikacijos specialistus. Kursuose dalyvavo tik 16 gydytojų (atranka pagal kvalifikaciją, vietų skaičius ribotas), daugiausia iš centrinės Europos šalių, po vieną iš Lietuvos, Saudo Arabijos, Rusijos ir Irano.

Kasdien pusė dienos buvo skiriama teorijai ir kita pusė praktiniams užsiėmimams: ekspertai žingsnis po žingsnio aiškino operacijų etapus, kiekvieną subtilumą, o vėliau buvo atliekama praktika prie operacinio stalo ant modelių.

Kolegoms Dr. A. Mickonas pademonstravo rekordiškai greitą priėjimą prie veido nervo kamieno ir jo preparavimą per 11 min. nuo pjūvio padarymo pradžios.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00