Estetinė medicina

Lūpų revitalizacija

lupos

Dažnas žmogus, ypač šaltuoju metų periodu, pastebi, kad lūpos sausėja, šerpetoja, tampa nelygios, jose atsiranda skausmingų įtrūkimų. Šie lūpų pakitimai – ne tik kosmetinis nepatogumas, jie gali paskatinti lūpų uždegimą, infekciją, sukelti niežėjimą, skausmą.

Dabartiniu metu išsausėjusioms lūpoms galima efektyviai padėti, taikant lūpų drėkinimo technologiją (LDT) LIPSMART. Ji paremta gamtinės kilmės komponentais, turinčiais savybę pritraukti ir kaupti drėgmę.

Šiuolaikiniai LIPSMART produktai efektyviai ir ilgam drėkina lūpas. Vilniuje, dr. Alekso Mickono klinikoje, naudojami LDT produktai susideda iš 5 veiksmingų komponentų, tarp jų – efektyvūs drėkikliai ir lipidai, padedantys ilgai išlaikyti sukauptą drėgmę.

LIPSMART trukdo garuoti vandens molekulėms ir lėtina sausėjimo procesą. Taikant LDT lūpos atrodo sveikesnės, gaivesnės, putlesnės, išsilygina lūpų raukšlytės, nyksta įtrūkimai, pleiskanojimas. Efektas būna ryškus, labai greitas ir pakankamai ilgalaikis.

Lūpų sausumas

Veido oda sudaryta iš 16 ląstelių sluoksnių, todėl jos sausumo požymiai pasireiškia pamažu ir ryškėja iš lėto. Lūpas dengianti odelė daug plonesnė – sudaryta iš 3 – 5 ląstelių sluoksnių, todėl lūpas greičiau ir stipriau paveikia neigiami dirgikliai, kaip antai, stresas, nuovargis, šaltis ar vėjas. Neatsitiktinai lūpos vadinamos mūsų sveikatos ir savijautos veidrodžiu.

Dėl įvairių priežasčių lūpos gali prarasti gebėjimą kaupti ir išlaikyti vandenį, tuomet jos sausėja, suskeldėja, tampa sudirgusios, tai sudaro prielaidas uždegimui, lėtinėms lūpų ligoms atsirasti. Lūpų būklei pagerinti tradiciškai naudojami įvairūs balzamai tik išoriškai atgaivina ir pagražina lūpas, bet jų nedrėkina. Balzamą nušluosčius, lūpos tuoj pat išsausėja ir jį tenka tepti vėl ir vėl pakartotinai.

Išskiriami 5 sausumo laipsniai:

 • drėgmės sumažėjimas,
 • smulkūs lūpų įtrūkimai,
 • gilūs įtrūkimai,
 • lūpų odos atsisluoksniavimas,
 • kraujuojantys lūpų pažeidimai.

Lūpų sausumą ir sudirginimą gali sukelti ar paskatinti daugelis veiksnių:

 • įvairūs vaistai, tarp jų, skirti spuogams (aknė) gydyti,
 • netinkamai parinktos kosmetikos priemonės,
 • fiziniai dirgikliai (šaltas ar sausas oras, vėjas, intensyvūs saulės spinduliai ir kt.),
 • chemoterapija.

LIPSMART lūpų balzamas

Kosmetologai ir dermatologai pripažįsta, kad  LIPSMART yra veiksminga pagalba išsausėjusioms lūpoms. Joje nėra parabenų, gliuteno, su ja nėra atlikti eksperimentiniai tyrimai in vivo. LIPSMART hipoalergeniška, patikrinta dermatologų.

lipsmart biorevital

Lūpų sausumas sukelia estetinių nepatogumų, skatina priešlaikinį lūpų senėjimą. Apsisaugoti nuo šių pasekmių padeda tinkama lūpų priežiūra ir ilgalaikis drėkinimas. Vienas geriausių pasirinkimų – LIPSMART, padedanti ilgam išlaikyti lūpų drėgmę. LIPSMART specialiai skirta sudirgusioms jautrioms lūpoms.

Naudojimo būdas: jei vakare prieš eidami miegoti patepsite lūpas LIPSMART balzamu, rytą jos bus gaivios ir drėgnos.

LIPSMART Sudėtis

 • Peptidai: padeda atkurti lūpų audiniuose natūralų hialurono rūgšties kiekį
 • Fitokinas (organinis sojos baltymas): palaiko natūralų kolageno aktyvumą, todėl lūpos tampa putlesnės ir standesnės
 • Keramidai ir glikolipidai: šie drėkikliai ir lipidai prasiskverbia giliai į odą ir padeda išlaikyti jos natūralią drėgmę, saugo nuo vandens molekulių praradimo garavimo būdu
 • Tribecheninas: augalinės kilmės kondicionierius, saugo nuo drėgmės praradimo ir padeda sulaikyti vandenį lūpų odoje
 • Natūralių vaisių (ananasų, kokoso, persikų, citrinos) ekstraktų bioaktyvus mišinys: maitina ir minkština lūpas, suteikia joms ryškumo,  elastingumo

Lūpų grožio paslaptis

LIPSMART suteikia lūpoms lygumo, putlumo, pripildo energijos. Tradiciniai lūpų dažai  sausina lūpas, o LIPSMART balzamas jas, priešingai, drėkina: kaskart sutepus lūpas balzamu jos prisipildo drėgmės, tampa gražesnės, sveikesnės.

Tradiciniai lūpų dažai ilgainiui praranda turėtas savybes, LIPSMART balzamo drėkinamasis poveikis išlieka ilgai ir nepriklauso nuo to, ar jo tepama ant lūpų dažų ar po jais. Daugelis šiuolaikinių visažistų renkasi būtent LIPSMART balzamą, nes juo patogu užglaistyti išsausėjusias ir šerpetojančias lūpų sritis. Naudojant LIPSMART balzamą netgi labai nuvargusios lūpos įgauna gaivumo, atjaunėja, todėl pasiekiama ryškesnio makiažo efekto.

LIPSMART medicinos praktikoje

LIPSMART padeda ilgai išlaikyti lūpų drėgmę, todėl lūpos tampa putlesnės, įgauna sveikesnę išvaizdą. LIPSMART skirta intensyviam lūpų drėkinimui.

Indikacijos naudoti LIPSMART kremą;

 • jei pacientas vartoja vaistų nuo acne (spuogų),
 • taikant chemoterapiją,
 • vartojant kitokių vaistų,
 • po injekcijų,
 • po lūpų šlifavimo lazeriu procedūros,
 • jei lūpos pleiskanoja, šerpetoja.

LIPSMART galima netgi naudoti kaip papildomą veido odos priežiūros priemonę.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00