LOR

Kiek kainuoja knarkimas?

knarkimas

Į mūsų kliniką skambinantys pacientai, besidomintys knarkimo gydymu, visuomet užduoda klausimą: „kiek kainuoja knarkimo gydymas“? Knarkimas, kaip žino specialistai, yra polietiologinis susirgimas – tai reiškia, kad knarkimo priežasčių gali būti daug.

Žinoma, pasitaiko, kad knarkimą sąlygoja viena didelė problema, tačiau 70-80% atvejų priežasčių būna kelios. Nepašalinus visų priežasčių, gydymas neduos norimo rezultato, todėl į klausimą „kiek kainuoja knarkimo gydymas?“ atsakymo nėra, o jo negavę žmonės dažniausiai atsisako jiems taip reikalingos pagalbos.

Gal pagalvokime kitaip: kiek gi kainuoja knarkimo negydymas?

Ar knarkimas toks nepavojingas?

Dirbdamas „Širdies chirurgijos centre”, ne vieną kartą bandžiau atkreipti kolegų kardiologų dėmesį į knarkimo problemą, pateikdamas naujausius duomenis apie knarkimo įtaką infarktams ir insultams. JAV statistikos departamentas, remdamas mokslininkų tyrimais, padarė išvadą, kad beveik 40% mirčių nuo infarkto nakties metu įtakoja knarkimas.

Skubiai susirūpinti reikia tada, kai knarkimo fone atsiranda trumpalaikiai kvėpavimo sustojimai, lyg pertraukėlės po intensyvaus knarkimo, trunkančios keletą sekundžių. Kenčiantys nuo kvėpavimo sustojimų, turi didesnę riziką patirti insultą.

Kasnaktinė deguonies stoka kenkia kraujospūdžiui ir širdžiai, smegenims ir inkstams. 2,5 karto daugiau automobilių avarijų su mirties atvejais padaro pacientai, kenčiantys nuo knarkimo su kvėpavimo sustojimu.

Į negydymo sąmatą įtraukus rizikas ir jų pasekmių likvidavimą, suma gausis kelis kartus didesnė nei knarkimo gydymo kaina. Tačiau pasekmės gali būti negrįžtamos. Gręsia net darbingumo praradimas.

Kiek kainuoja knarkimo gydymas?

Knarkimo gydymas nei vienoje Europos šalyje nėra komensuojamas 100%. BIOREVITAL klinikoje knarkimas gydomas nuo 2007 metų. Tuo metu mes buvome viena pirmujų privačių klinikų, siūlančių pilnavertišką knarkimo diagnostiką ir kompleksinį gydymą.

BIOREVITAL klinikoje pirmiausia jums bus paskirta pirminė apžiūra, kuri, su specialiais tyrimais, kainuoja 60 €. Jums bus atliktas modernus viršutinių kvėpavimo takų tyrimas, vadinamas fibroskopija.

Šis tyrimas nereikalauja narkozės, yra maksimaliai tausojantis ir informatyvus. Po tyrimų bus išsamiai aptartos problemos, jų sprendimų būdai ir kainos. Įvardinsime aktualiausias: jei pacientas turi viršsvorį, jam bus paruošta svorio korekcijos programa, kuri kainuoja 120 €; brangiausia ir moderniausia gomurio armavimo procedūra kainuoja 900-1200 € (priklauso nuo naudojamų implantų kokybės ir gamintojo).

Mūsų pacientas iš JAV džiaugėsi, kad Lietuvoje jam šis procedūra kainavo beveik 3 kartus mažiau – JAV ji kainuoja nuo 3000 USD.

Informacija, pateikta šiame straipsnyje, yra Biorevital klinikos intelektinė nuosavybė. Kopijuoti ir skelbti be klinikos sutikimo griežtai draudžiama.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00