Įaugę nagai

Įaugęs nagas – kaip gydyti, kad problema nesikartotų?

sveiki nagai

Įaugęs nagas – nemaloni ir skausminga, žalojanti pirštus problema. Dažnai į nago žalojamą pirštą įsimeta infekcija – žaizda ima pūliuoti, trukdo vaikščioti, vairuoti automobilį. Gydytojai teigia, kad problema linkusi kartotis netgi po operacijos, medicinos literatūros duomenemis, recidyvau sudaro – 50% atvejų.  Tačiau ji kartojasi tik tuomet, kai yra neadekvačiai gydoma. O dažniausiai Lietuvoje ji gydoma iprastais, nugivenusiais metodais ir mūsų centro duomenemis atkričių keikis po pirminių operacijų sudaro 75%.. 

Tradiciniai įaugusio nago gydymo metodai

Poliklinikose įaugęs nagas dažniausiai gydomas chirurgiškai – skalpeliu, dažnai nuimama nago plokštelė, padaroma gili žaizda, kuri ilgai gyja, todėl koją sunku įkišti į batą, pirštas iki metų gali išlikti skausmingas. Nagui ataugti prireikia net iki 12 mėnesių. Jeigu nagą šalinsime su žnyplėmis, komplikacijų ir pakartotino nago įaugimo tikimybė – 50-75%. Įaugusio nago šalinimo lazeriu pažengusios medicinos šalyse išvis atsisakyta – dėl mažo efektyvumo ir aukščiausios onichogrifozės rizikos.

Biorevital klinikoje įaugusį nagą gydo pažangiausiu šiai dienai metodu

Biorevital klinikoje, vienintelėje Lietuvoje ir Pabaltijoje, įaugusį nagą gydome pažangiausiu pasaulyje metodu – Surgitron® technologija. Šiuo metodu įaugusius nagus gydome jau daugiau negu 11 metų. Procedūros metu, Surgitron® aparatu su specialios paskirties antgaliu, pašaliname tik įaugusią nago dalį. Nago plokštelė nėra pašalinama! Pati procedūra neskausminga ir neilga. Kadangi tai targetinės chirurgijos metodas ir audiniai nėra plačiai žalojami, jie greičiau sugyja ir vieta po procedūros yra mažiau skausminga. Pakartotinas nago įaugimas pasitaiko tik 2% atvejų ir dažniausiai neusijas su pačia chirurginė metodika.

Esminis skirtumas ir ką reikia suprasti pacientui – klinikoje atliekamas ne nagų karpymas ir ne nago dalies šalinimas. Klinikoje naujų technologijų dėka atliekama piršto operacija ir nago šaknies plastinė operacija naudojant vaizdo padidinimo optiką (mikroskopiją) ir specifinį distancinį Surgitron® įrangos instrumentą, kurie leidžia prasiskverbti į nago šaknies guolį ir operuoti nago augimo zonoje.

Ši operacija yra endoskopinės chirurginės intervencijos analogas todėl kainuoja brangiau, negu kitur siūlomi nagų karpymas ir nagų šalinimas, ir praktiškai suteikia 100% garantiją problemai nesikartoti. Nuo 2009 metų tokią operaciją klinikoje atlieka ilgalaikę patirtį turintis mokslų daktaras. Rezultatas garantuojamas. Kadangi operacija atliekama be pjūvio (nežalojami sveiki audiniai) garantuojamas greitas išgijimas be papildomų komplikacijų, esant tinkamai pooperacinei priežiūrai.

Pasak medicinos mokslų daktaro Alekso Mickono, dažnai į Biorevital kliniką pacientai kreipiasi jau po gydymo, kai pašalintas ir ataugęs nagas vėl 3-4 kartus įauga. Norint išvengti pakartotino nago įaugimo, rekomenduojame gydymą su Surgitron® – pažangiausia chirurgine technologija įaugusio nago gydymui. Problema išsprendžiama per vieną procedūrą ir visam laikui.

Procedūrą atlieka chirurgas A. Mickonas, turintis 14 metų patirtį su Surgitron® technologija. Po procedūros 3-5 parą būtinas vienas perrišimas klinikoje, kurio metu gydytojas pamoko pacientą, kaip toliau pačiam teisingai prižiūrėti ir perrišti pirštą. Rekomenduojamos profilaktinės procedūros ir padologo priežiūra.

PS! Surgitron® ®technologija klinikoje taip pat šalinami apgamai, odos dariniai nuo veido ir kitų jautrių vietų be skausmo, be kraujo ir nepaliekant randų.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00