Apgamai, odos dariniai

Chirurgas A. Mickonas: su Surgitron® apgamus galima šalinti ir vasarą

apgamu salinimas vasara

Paplūdimio sezonas senai atidarytas. Vis daugiau odos parodome saulutei, todėl metas susirūpinti odos sveikata. Reikėtų pasirūpinti apgamais – ne tik dėl estetikos, bet ir dėl sveikatos – juos pasitikrinti.

„Savo praktikoje esu turėjęs ne vieną atvejį, kai nekalti apgamai po kaitinimosi saulėje pakito ir tapo piktybiniais“, – teigia chirurgas A. Mickonas. Jis pataria: „ jei apgamas niežti, kinta jo forma ar spalva – būtina pasirodyti gydytojui.“ Be to, vasarą, norėdamos gražiai atrodyti, moterys darosi įvairias odą stimuliuojančias procedūras: mezoterapiją, biorevitalizaciją, PRP ir kitas. Stimuliuojant odą, sužadinami ir joje esantys dariniai, todėl jie gali pakisti, pradėti didėti.

Kirpėjams, visažo specialistams, masažuotojams dažnai tenka susidurti su apgamais, kurie trukdo jų darbui, sukelia sužeidimo riziką: juos reikia apeiti, stengtis nesužaloti, o tai didžiulė atsakomybė. Todėl, prieš imantis daryti odos procedūras, pirmiausia būtina pašalinti odos darinius nuo veido ir kitų kūno vietų.

Dermoskopija – vienintelis nechirurginis būdas diagnozuoti ankstyvą melanomą

Melanoma yra vienas piktybiškiausių žmogaus navikų: ji atsiranda netikėtai ir labai greitai vystosi. Anksčiau gydytojai sakydavo, kad melanoma piktesnė už patį vėžį. Vienintelis ankstyvasis melanomos diagnostikos metodas yra dermoskopija, kuri be chirurginio įsikišimo gali „pažvelgti“ į gilesnius odos sluoksnius.

„Mes naudojame didžiausios optinės raiškos „3-Gen“ kompanijos (JAV) sistemą, foto ir videodermoskopą, kuris leidžia tirti ne tik didžiausius apgamus ir diagnozuoti odos vėžį, bet ir yra plačiai naudojamas kitų odos ligų diagnostikai, odos ir plaukų būklės tyrimams“, – pasakoja daktaras Mickonas. Dermoskopija paneigia seną mitą, kad apgamų „judinti“ negalima, atsako į klausimus kada ir kaip geriausia juos pašalinti.

Paneigiamas ir antrasis mitas apie apgamų šalinimą vasarą. Ar šalinti apgamą, turi spręsti gydytojas, o ne kaimynė ar „specialistai“ iš socialinių tinklų, kurie viską žino, bet už nieką neatsako. Delsimas kai kuriais atvejais gali baigtis liūdnai, todėl pakalbėkime apie tai, kokią apgamų šalinimo metodiką naudoti vasarą.

Kaip apgamus šalinti vasarą?

Biorevital klinikoje daugiau nei dešimtmetį taikome ypač tikslią „Surgitron“ (Ellman, JAV) chirurginę technologiją, kurią pasaulio ekspertai pripažino tiksliausia ir pavadino juvelyrine.

Taip ji pavadinta dėl to, kad aukšto dažnio radiobanga kontroliuojama ir valdoma tiksliau negu lazerio spindulys. Su „Surgitron“ galima dirbti ne tik tiesiogiai kontaktuojant su oda – darinius galima naikinti ir per atstumą, be tiesioginio kontakto. Tokiu būdu apgamus galima šalinti nuo veido, lūpų ir net akių zonos, kur lazeriu šalinti jokiu būdu negalima.

Naudojant „Surgitron“, dariniai šalinami be kraujo, odos kraštai lengvai sugyja ir gali būti lengvai susiuvami. Specialistai nerekomenduoja vasarą apgamų šalinti lazeriu. „Chirurginiu lazeriu atliktas odos pjūvis dėl nekontroliuojamos odos baltymų koaguliacijos  (pridegintų žaizdos kraštų) ilgai nesugyja, lieka ryškūs randai.

Apklausa patvirtino, jog žaizdelių gijimas po apgamų šalinimo lazeriu užtrunka trigubai ilgiau negu šalinant su „Surgitron“, – teigia jau 19 metų su „Surgitron“ technologija dirbantis chirurgas A. Mickonas. 

Apgamus šalinant „Surgitron“ pasiekiamas aukščiausias estetinis efektas. Šis kosmetinės chirurgijos metodas visų pirma skirtas veido kosmetinei chirurgijai. „Surgitron“ technologijos savybių ir specialistų kompetencijos dėka, apgamai „Biorevital“ klinikoje šalinami ir vasarą.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00