Estetinė medicina

Biorevitalizacija – vis populiarėjantis būdas atjauninti veido odą

bioterapija

Kiekviena moteris, peržengusi 35 metų ribą, jau susiduria su pirmais veido odos amžiaus pakeitimais. Tačiau naudotis plastikos chirurgo paslaugomis dar anksti. Kokią išeitį gali pasiūlyti šiuolaikinė estetinė medicina?

Konsultuoja medicinos specialistas,  ORL-plastikos chirurgas Aleksas Mickonas:

Estetinė medicina gali pasiūlyti tausojančią procedūrą – biorevitalizaciją. Tai labai populiari ir efektyvi metodika. Ji padeda kovoti su pradinio senėjimo požymiais ir įvairiomis odos problemomis: pašviesina veido odą, panaikina odos šerpetojimą, pašviesina kraujagyslių tinklą, veido raudonį ir pigmentines dėmes, sušvelnina raukšleles.

Biorevitalizacija ne tik pagerina odos išvaizdą, bet ir atstato jos struktūrą, sulėtina senėjimo procesą.

Ka reiškia terminas „Biorevitalizacija“? Ar tai susiję su jūsų klinikos pavadinimu?

Biorevitalizacija – tai estetinis odos atjauninimas. „Bio“ – tai natūralus, gamtinis, „re“ – atstatymas, „vita“ – gyvenimas. Biorevitalizacija reiškia „sugrąžinimas į gyvenimą natūraliu būdu“.

Ši atjauninimo metodika, ypač jeigu atliekama IdealiOda HydraFacial procedūra nereikalauja jokio gijimo arba reabilitacijos periodo.

Biorevital klinikoje rūpinamės ne tik paciento oda, nes revitalizacijos dažnai reikia ne tik jai.

Žmogaus oda atspindi jo vidaus organų būklę, kuriems taip pat, pagal mūsų koncepciją, reikalinga revitalizacija. Pirmiausia imuninei, kvėpavimo, virškinimo sistemoms, kurios tiesiogiai veikia odos būklę.

Odos biorevitalizacija

Odos biorevitaliacija – tai metodas kai injekcijomis į odą suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos. Atjauninama veido, kaklo, dekolte srities oda.

Dažniausiai injekcijoms naudojama hialurono rūgštis – medžiaga, natūraliai egzistuojanti mūsų odoje. Paskutinius tris metus savo praktikoje gydome pagal IdealiOda.lt progamą, kur taikomas kompleksinis poveikis į veido odą, ir vienu iš etapu yra biorevitalizacija be adatų.

Naujos ir specialios, bet fiziologinės technologijos dėka į odą įvedamas ne pats hialuronas, bet jo pirmtakas – hialuronatas, kuris jau po specialios, nepažeidžiančios odos vientisumo, įvedimo metodikos odoje pavirsta nuosavu  hialuronu. Tai puikiausias ir vienintelis efektyvus metodas tiems, kurie bijo adatų.

Kodėl odai reikalinga hialurono rūgštis?

Hialurono rūgšties paskirtis organizme, o tiksliau odoje – išlaikyti jos struktūrą, tai odos matricos vienas iš pagrindinių elementų, be jo oda pradeda džiūti, todėl įvedamos hialurono rūgšties tikslas – drėkinti odą.

Hialuronas – odą drėkinanti medžiaga, nuo kurios priklauso odos stangrumas. Tačiau su amžiumi mūsų odoje jos mažėja, dėl to oda praranda stangrumą, sausėja, joje atsiranda pigmentinės dėmelės.

Štai tada jums gali padėti biorevitalizacija hialurono rūgštimi. Atlikti tyrimai parodė, kad hialurono rūgštis padeda atstatyti ir stimuliuoja elastino ir kolageno gamybą odoje – medžiagas, kurios išsaugo odos struktūrą ir jaunystę.

Viena hialurono rūgšties molekulė pritraukia 500 vandens molekulių. Taip atstatomas vidinių odos sluoksnių natūralus drėgnumas – išsilygina negilios raukšlelės, gilesnės sušvelnėja.

Biorevitalizacija hialurono rūgštimi

Mūsų klinikoje taikomas prestižiškiausias (Premium klasės) pasaulyje biorevitalizacijos preparatai. Klientų atsiliepimai tikrai puikūs – per maksimaliai trumpą laikotarpį odos būklė radikaliai pasikeičia ir išsilaiko ilgiau, lyginant su kitais preparatais.

Yra preparatų, į kurių sudėtį įeina ne tik hialurono rūgštis, bet ir nepakeičiamų amino rūgščių ir peptidų kompleksai. Taip oda ne tik drėkinama, bet prisotinama mitybinėmis medžiagomis, kurios būtinos odos ląstelių atsinaujinimui.  

Biorevitalizacija hialurono rūgštimi duoda greitą ir akivaizdų efektą: oda tampa stangresnė, sausa oda nebešerpetoja, sušvelnėja arba išnyksta raukšlelės, pašviesėja pigmentinės dėmės, kraujagyslių tinklas, pagražėja veido kontūras.

Kokias odos problemas sprendžia biorevitalizacija?

Skirtingai nei chirurginė plastika, biorevitalizacija ne tik atstato veido kontūrą, bet ir padeda pašalinti odos problemas:

  • sausa, suglebusi veido ir kaklo oda,
  • odos atstatymas po odos šlifavimo, lazerinių procedūrų ir cheminio pilingo
  • odos reabilitacija po plastinės operacijos
  • pigmentinės odos dėmės, papilkėjusi oda
  • randai ir strijos
  • raukšlelės prie lūpų ir nosies, dekolte srityje
  • padidėjusios veido odos poros

Biorevitalizacijos dėka galima panaikinti ultravioletinių spindulių žalą, kuri pastebima net aštuoniolikmečių, mėgstančių soliariumus, odoje. Toms moterims, kurios dažnai lankosi soliariumuose, biorevitalizacija yra būtina, kad užkirsti kelią ankstyvam odos senėjimui.

Biorevitalizacija: DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie biorevitalizacijos procedūras.

Ar yra atvejų, kai biorevitalizacijos negalima daryti? Kas gali atlikti šią procedūrą?

Net ir pačios geriausios metodikos kai kuriais atvejais negali būti taikomos. Biorevitalizacijos negalima atlikti, jei yra odos uždegimas, ūmus herpeso (pūslelinės) bėrimas, sergama imuninėmis ligomis, yra alergija preparato sudedamosioms dalims, vartojami tam tikri vaistai.

Kiek reikia procedūrų, kad matytųsi efektas?

Tai priklauso nuo preparato paskirties ir jo kokybės. Preparatas parenkamas pagal kiekvieno kliento individualias problemas ir poreikius.  Rezultatas matosi jau po pirmos procedūros. Jei planuojate važiuoti į šiltus kraštus, kur daug saulės, rekomenduojame padaryti dvi procedūras iki ir dvi po kelionės.

Invazines procedūros klinikoje atlieka medicinos mokslų daktaras Aleksas Mickonas. 

Informacija, pateikta šiame straipsnyje, yra Biorevital klinikos intelektinė nuosavybė. Kopijuoti ir skelbti be klinikos sutikimo griežtai draudžiama. 

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00