Onkologija

„Ar galite pašalinti 2-jų mm vėžį?”

Į Biorevital kliniką paskambino jauna moteris, kuriai grožio klinikoje dermatologas nustatė 2-jų mm veido odos vėžį. Į onkologinį pasiųsti jauną moterį, jos psichiką žaloti, turbūt nepanorėjo, ypač šiais Covid laikais: tai gi kol ateis jos eilė, auglys tikrai jau bus didesnis nei  2 mm.  Išleisdami moterį, griežtai prisakė darinio su lazeriu nešalinti…

Gavosi, kaip anoj pasakoje – eik tenai, nežinau kur?…Moteris pasimetė. Ką su tuo vėžiu daryti? Plastikos chirurgui vėžio gydymo nepatikėsi: štai gi vėžį operuoti – tai ne botoksą ar hialuroną leisti….manė jinai, tokiu atveju reikėtų daktaro, kuris onkologiją suvoktų ir kilo liūnas klausimų….Kas pas jūs operuoja? Ar yra pas jus #onkologas, ar #plastinischirurgas? Ar daktaras #Mickonas supranta ką nors apie #onkologiją, apie #plastinęchirurgiją ir kas yra #Surgitron?

Prisimindami patarlę – „geriau viena kartą pamatyti, negu 7 kartus išgirsti“ – nusprendėme  patalpinti keletą paskutinių dr. A. Mickono darbų nuotraukų.

Pirmoje – nejaunos moters patyrusios insultą su  veido paralyžiumi, matosi gudus bazinių ląstelių multicentrinis skruosto #odosvėžys. Kitoje – moters veidas jau po plastinės operacijos. Demesingas #Veidoplastinėoperacija atlikta taikant  rotacinio lopo metodą….su laiminga pabaiga.

odos vezio operacija

Antra plastinė operacija, atlikta gydant 3-jų cm odos vėžį nugaroje …. tai pat su laiminga pabaiga. 

nugaros vezys - bazalioma

Dėmesingas skaitytojas tegul nusprendžia pats ar galime pagydyti (pašalinti) 2-jų mm dydžio odos vėžį?

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00