Deimantas

Homeopatija

Gydymas ypač mažomis cheminių elementų, augalų, arba kitų organinių substratų dozėmis

Homeopatija

Apie homepopatiją

Homeopatija – tai gydymo metodas ypač mažomis cheminių elementų, augalų, arba kitų organinių substratų dozėmis. Šį gydymo metodą gali taikyti homeopatijos žinių turintis gydytojas. Gydymas vyksta  signalinių molekulių lygmenyje, nesukelia pašalinio poveikio, todėl ypač tinkamas vaikams, nėščiosioms.

Homeopatija, kaip atskiras medicinos metodas ir medicinos mokslo šaka, plačiai taikoma jau daugiau nei 300 metų praktiškai visose pasaulio šalyse. Homeopatinis gydymas Lietuvoje buvo taikomas jau XIX a. antrojoje pusėje. Po II pasaulinio karo Lietuvoje veikė tik vienas homeopatijos skyrius Kaune „Vaistažolių vaistinėje“. Vaistinei vadovavo provizorė A. Ivašauskienė. 1984m. šis skyrius buvo uždarytas kaip nerentabilus, nes nebuvo gydytojų homeopatų.

1989 metais, Lietuvoje prasidėjus atgimimo laikotarpiui, buvo įkurta „Muziejaus“ homeopatijos vaistinė. 2001 03 07  LR SAM leido naudoti praktikoje vokiečių, britų ir prancūzų homeopatijos farmakopėjas. Lietuvoje homeopatiniai vaistai gaminami vadovaujantis vokiečių homeopatine farmakopėja (Homoopatisches Arzneibuch, HAB).

Lietuvoje homeopatija yra įteisinta. Derinant nacionalinę teisę su ES teise, vaistinių preparatų reguliavimo srityje, Lietuvos Respublikos farmacijos įstatyme ir jį įgyvendi­nančiuose sveikatos apsaugos ministro įsakymuose yra detaliai reglamentuotas homeopati­nių vaistų registravimas, ženklinimas ir reklama. Taip pat nustatyti asmens, pageidaujančio verstis homeopato praktika, išsilavinimo reikalavimai.

Homeopatija Biorevital

Homeopatija Biorevital klinikoje gydome šiuos sutrikimus:

  • Dažnai sergantys vaikai. Mažų vaikų sergamumas – didelė problema tėvams.
  • Gerklės ligos: tonzilitas, angina, adenoidai.
  • Kt.

Lašalinių tirpalas – sukurtas gydytojo homeopato

Gydytojas Sidny Ringer (1834—1910) praktikavo homeopatiją. Homeopatijos žinios padėjo jam sukurti jo vardu pavadintą infuzinį tirpalą lašalinėms. Tirpale esantis mažų dozių druskų derinys labai panašus į žmogaus kraujo plazmos sudėtį. Ringerio tirpalo sukūrimą paskatino tuo metu besikartojančios choleros epidemijos ir beveik 100% mirtingumas nuo šios ligos. Ringerio tirpalas išgelbėjo gyvybę milijonams cholera sergančiųjų žmonių. Šiandien medicina neįsivaizduojama be šio tirpalo, be jo neįmanomas greitosios pagalbos, reanimacijos, operacinių darbas. Infuzinis Ringerio tirpalas vartojamas elektrolitų ir skysčių pusiausvyrai Jūsų organizme atstatyti.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00