Metodai

Kviečiame susipažinti su mūsų klinikos naudojamais gydymo metodais. Mūsų komanda naudoja įvairias efektyvias ir individualizuotas terapijos technikas, siekdama užtikrinti geriausią pacientų sveikatos ir gerovės rezultatą.

Imunoterapija

Imunoterapijos tikslai mūsų klinikinėje praktikoje – tai paciento imuninės sistemos stiprinimas, esant jos nusilpimui dėl įvairių priežasčių, arba jos moduliacija.
Daugiau informacijos

HydraFacial MD Biorevital

Hydrafacial MD veido valymas ir revitalizacija. Holivudo žvaigždžių pamėgta procedūra!
Daugiau informacijos

Fitosorbingas

Fitosorbingas: gydymas ir detoksikacija naudojant fitosorbentus. Fitosorbingo detoksikacijos metodas  ir metabolinis gydymas skiriamas atlikus pacientui specifinius tyrimus.
Daugiau informacijos

Bioterapija

Biologinė medicina orientuota į kiekvieną pacientą kaip individą, o organizmo gydymas atliekamas stimuliuojant organizmo gyvybines ir gynybines funkcijas.
Daugiau informacijos

Surgitron® minimaliai invazyvi chirurgija

Surgitron® radijo bangų technologija skirta minimaliai invazyviai juvelyrinio tikslumo chirurgijai.
Daugiau informacijos

Homeopatija

Homeopatija – tai gydymo metodas ypač mažomis cheminių elementų, augalų, arba kitų organinių substratų dozėmis. Šį gydymo metodą gali taikyti homeopatijos žinių turintis gydytojas. Gydymas vyksta  signalinių molekulių lygmenyje, nesukelia pašalinio poveikio, todėl ypač tinkamas vaikams, nėščiosioms. 
Daugiau informacijos

Klinikinė fitologija

Fitoterapija – tai gydymas vaistiniais augalais ir preparatais iš jų. Klinikos gydytojai 2005-2007m. baigė podiplomines fitoterapijos studijas. Gydymas pasižymi visas organizmo sistemas atstatančiu ir sureguliuojančiu poveikiu.
Daugiau informacijos

Dermoskopija

Kompiuterinė arba skaitmeninė epiliuminescencinė dermoskopija - tai odos giliųjų sluoksnių neinvazinis tyrimo metodas (kai nėra imami odos audiniai): specialaus prietaiso pagalba peršviečiami gilieji odos audiniai. Dermoskopija padeda atpažinti odos struktūrą ir tipą, menkiausią jos pasikeitimą ir ankstyvojo senėjimo procesus.
Daugiau informacijos

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00