Veido chirurgija ir estetinė medicina

Bioterapijos ir Revitalizacijos Klinikos viena iš specializacijų kripčių - veido chirurgija ir revitalizacija. Estetinių problemų šalinimui arba korekcijai galvos, veido ir kaklo srityje taikome unikalias metodikas: HydroFacial MD Tower procedūros, pilingai ir chemo-chirurgija, frakcinė mezoterapija (analogas frakciniam lazeriui), injekcinės metodikos, veido chirurgija su Surgitron iranga. Vokų, lūpų, ausų korekcijai ir gydymui taikome ypatingus  gydymo metodus.

Prieš Po: 
Apie biorevitalizacija rimtai prieš
Apie biorevitalizacija rimtai po
Apatinių vokų tragedija. Iki A. Mickono gydymo
ir po 7-ių dienų

Straipsniai

 • Biorevitalizacija – vis populiarėjantis būdas atjauninti veido odą

  Kiekviena moteris, peržengusi 35 metų ribą, jau susiduria su pirmaisiais veido odos pakitimais. Tačiau darytis veido odos patempimą pas plastikos chirurgą dar anksti. Kokią išeitį gali pasiūlyti šiuolaikinė estetinė medicina?

  Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, anti-aging medicinos specialistas, ORL- plastikos chirurgas Aleksas Mickonas.

 • Kaip geriausiai šalinti apgamus?

  Kaip pasirinkti tinkamą apgamų šalinimo būdą ir kodėl taip skiriasi jų kainos? Kokių padarinių galima sulaukti pasirinkus netinkamą šalinimo būdą? Ar galima šalinti apgamus - ar jie dėl to netaps piktybiniais? Ar galima odos darinius šalinti vasarą, ar neliks pigmentinių dėmių?

 • Holivudo veido priežiūros sistema - optimaliausias sprendimas jūsų odai

  Aiškiai pastebimas fenomenas: netgi  iš prigimties labai simpatiškų veido bruožų moterys dažnai turi odos problemų požymių veide. Net jaunų moterų veido oda turi pilką atspalvį, pigmentinių dėmių, odos paviršiaus nelygumų, porėtą, šerpetojančią odą. Šių defektų negali paslėpti net storas maskuojančio makiažo sluoksnis. Kodėl taip yra? Ko trūksta mūsų moterims? Kaip galima joms padėti? Kiek seansų mezoterapijos, veido masažo, dermobrazijos, šviesos terapijos, lazerio, IPL reikėtų, kiek pilingų ir kitų procedūrų? Ir kiek tai joms kainuotų?

   

 • III–oji tarptautinė „Pilingų ir grožio injekcijų“ mokykla Prahoje

  2016 m. med. dr. Aleksas Mickonas dalyvavo konferencijoje, organizuotoje Tarptautinės Filip Depre Mokyklos ir SkinTech kompanijos (Ispanija) iniciatyva.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune