Sinusito gydymas be pradūrimo ir antibiotikų

 

 

​Mes padėsime jums atsikratyti "nepagydomo" sinusito visam laikui, tačiau rezultatas priklausys ir nuo jūsų pastangų!

Konsultoja ir gydo mokslų daktaras Aleksas Mickonas. Konsultacijos metu išklausysime jūsų ligos istoriją, nustatysime susirgimo laipsnį, jei reikia, paskirsime reikiamus tyrimus diagnozei patikslinti ir sudarysime individualų gydymo planą. Tel: 8 655 32 645.


Gydymo išskirtinumai

Sinusitas klinikoje gydomas bioterapijos metodais. Skiriamas gydymo kursas be antibiotikų ir, jei reikia, atliekamos sinusų valymo procedūros be sinusų pradūrimo. Po procedūros sinusai valosi 2-3 dienas: iš pradžių išskyros būna gelsvai žalios spalvos, paskui šviesėja ir skystėja, kol sinusito simptomai visiškai išnyksta. Procedūros neskausmingos – jas lengvai toleruoja net maži vaikai. Kadangi gydymo metu sinusai nėra praduriami, nepažeidžiama gleivinė, mažesnė tikimybė, kad sinusitas pasikartos. Tačiau sinusitas nėra tik lokali liga - ji parodo, kad organizmas yra nusilpęs, gali būti ir kitų organų ligų arba sutrikimų. Jei pacientas skundžiasi nuolat besikartojančiais sinusitais, peršalimais, lėtiniu nuovargiu, atliekame imuniteto tyrimus ir skiriame platesnį terapijos kursą organizmo imunitetui atstatyti.

Nekenksmingas ir neskausmingas sinusito tyrimas

BIOREVITAL klinikoje sinusitas diagnozuojamas be jokio skausmo, paciento sveikatai nekenkiančiu prietaisu SINUSCAN 201 (be rentgeno spindulių). SINUSCAN 201 (Suomija) - naujos kartos sinusitų diagnostinė sistema. Tai nekenksminga  aukšto tikslumo diagnostinė technologija, kuri tiksliau negu rentgenas diagnozuoja pakitimus sinusuose. Tyrimo metu įvertinamos skysčiais arba pūliais užpildytos prienosinės ertmės, jų gleivinės būklė: diagnozuojami gleivinės polipai, cistos, sustorėjimai, patinimai. Tai venintelė pasaulyje diagnostinė technologija leidžianti diagnozuoti latentinius (slaptus) sinusitus, kurių pacientai nejaučia. Prietaisas siunčia ultragarsinės energijos impulsus ir priima aidus, atspindėtus nuo akustinių sąsajų. Atspindėtas aidas konverguojamas į elektrinį signalą, kuris grafiškai pavaizduojamas skystųjų kristalų ekrane.

Sinusito tyrimas SINUSCAN aparatu privalumai:

Sinusitas

Galvos skausmas, kvėpavimo per nosį sutrikimas, išskyros iš nosies – visi šie požymiai gali byloti apie sinusito vystymąsi, t. y. apie  prienosinių ančių uždegimą. Ypač dažnai sinusitu sergama po peršalimo, ūmios virusinės infekcijos, gripo, vaikų infekcijų (tymų, skarlatinos, vėjaraupių) ir kt.  Negydyta Herpes infekcija ir kita virusinė infekcija taip pat apsunkins jūsų sinusito eigą.

Pagal paveiktus ančius sinusitas skirstomas į:

  • haimoritą – viršutinio žandikaulio gleivinės  uždegimą;
  • frontitą – kaktos ančių uždegimą;
  • etmoiditą – akytkaulio labirinto uždegimą;
  • sfenoiditą – pleištinio ančio uždegimą.

Susirgimas gali būti vienpusis arba dvipusis, apimantis vieną iš ančių arba visus nosies ančius iš vienos arba iš dviejų pusių – taip vadinamas pansinusitas.

Dauguma žmonių bijo gydyti sinusitą dėl taip vadinamų „pradūrimų“ arba punkcijų ir “gydosi” patys. Tačiau sinusitą turi gydyti profesionalas, nes infekcija yra linkusi kartotis, o lėtinį sinusitą išgydyti žymiai sudėtingiau nei ūmų sinusitą. Neatsitiktinai dauguma medikų tvirtina, kad lėtinis sinusitas nepagydomas. Taip, teisingai - napagydomas antibiotikais, įprasta cheminių vaistų terapija, bet pagydomas bioterapijos metodais.

Ne visus pagydo ir sinusų operacijos. Jeigu organizmas ir imuninė sistema operacijai nepasiruošus, neretai po operacijos būna "tas pats" ir netgi blogiau. Daug pacientų atvyksta gydytis pas mus būtent jau po atliktos sinusų operacijos.

Dažnai lėtinis sinusitas neturi ūmių ir aiškių uždegimo požymių, todėl kūno temperatūra normali, nosies išskyros ne tokios gausios, kaip sergant ūmiu susirgimu. Infekcija gali išplisti į gretimas kaukolės struktūras, o juk visai šalia – smegenys, akys. Nedelskite! Lėtinį arba ūmų sinusitą gali nustatyti tik gydytojas, jokių būdu negalima gydytis savarankiškai! Todėl rizikuoti negalima – būtina iš karto kreiptis į ausų/nosies/gerklės/LOR/ specialistą.

Straipsniai

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune