Apgamų tyrimai. Įvairių odos darinių diagnostika

BIOREVITAL klinikoje, vienintelėje Lietuvoje, siūlome pilną paslaugų spektrą: apgamų ir kitų pigmentinių odos darinių tyrimą, monitoringą, šalinimą ir pooperacinę priežiūrą vienoje vietoje, taip sakant nuo A iki Z. 

Pirmiausia, apgamas arba pigmentinis odos darinys bus ištirtas kompiuteriniu/skaitmeniniu epiliuminescenciniu dermoskopu (JAV). Šio prietaiso pagalba mes taip pat atliekame apgamų stebėjimą odos melanomos profilaktikai: nuotraukos saugomos iki kito jūsų vizito ir atliekamas palyginimas. Jei turite apgamą, kuris yra netaisyklingos formos, niežti, kraujuoja, didėja - mes stebėsime jį bei reikiamu metu suteiksime jums būtinas paslaugas. Odos dariniai BIOREVITAL klinikoje šalinami maksimalų kosmetinį rezultatą užtikrinančia Surgitron technologija.

Apgamų/ pigmentinių odos darinių tyrimą, šalinimą ir priežiūrą atlieka medicinos mokslų daktaras, turintis 25 metų darbo patirtį onkologijoje, onkodermatologijoje - Aleksas Mickonas.

Straipsniai

  • Apgamų šalinimas nuo veido: patikėkite tik patyrusiam specialistui

    Apgamai ant veido – tai visų pirma estetikos klausimas. Todėl, apsisprendus šalinti apgamus nuo tokios jautrios vietos, ypač arti akių, lūpų, reikia ieškoti patikimo specialisto – turinčio ne tik reikiamą išsilavinimą, bet ir patirtį. Dar geriau, jei apgamo šalinimą atliekantis specialistas išmanytų ne tik dermatologiją, bet turėtų ir onkologijos bei estetinės chirurgijos žinių.

  • Kaip geriausiai šalinti apgamus?

    Kaip pasirinkti tinkamą apgamų šalinimo būdą ir kodėl taip skiriasi jų kainos? Kokių padarinių galima sulaukti pasirinkus netinkamą šalinimo būdą? Ar galima šalinti apgamus - ar jie dėl to netaps piktybiniais? Ar galima odos darinius šalinti vasarą, ar neliks pigmentinių dėmių?

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune