Įaugusio nago gydymas. Problema nesikartoja.

 

BIOREVITAL klinikoje, vienintelėje Lietuvoje ir Pabaltijoje, įaugęs nagas gydomas pažangiausiu pasaulyje metodu - Surgitron aparatu. Tai naujos kartos įaugusių nagų chirurgino gydymo technologija, garantuojanti geriausią estetinį rezultatą. 

Gydymas vyksta  be kančių, su būdingu greitu gyjimu, problema nesikartoja. 

Įaugęs nagas (lat. unguis incarnatus)  arba Onichokriptozė – tai nago krašto įaugimas į minkštą kojos piršto odą, kuris sukelia skausmą. Skaudanti vieta paraudonuoja ir ištinsta, beveik visada toje vietoje atsiranda infekcija ir veliau puliavimas. Dažniausiai įauga didžiojo pėdos piršto nagas, nes jis yra storiausias ir stipriausias iš visų žmogaus turimų nagų struktūrų.

Įaugusio nago priežastis gali būti piršto trauma, giliai ir netvarkingai apkirpti nagai, būtinos higienos nebūvimas. Problema linkusi kartotis, gydymo nesekmių  statistika siekia 75%. Dažnai pacientams jau tenka patirti 2,3,4 ir daugiau operacijų. Todėl į mus pacientai kreipiasi su noru išvengti  nesekmingo chirurginio gydymo.   

Gydymas Surgitron technologija leidžia išspręsti šią problemą per vieną seansą visiems laikams. Mes išsaugome nago plokštelę, atliekame analagų Lietuvoje neturinti operacija - onichoplastika, be papildomų pjūvių pašalindami tik įaugusią nago dalį, todel gijimas greitesnis nei operuojant skalpeliu arba šalinant visą nagą. Po procedūros iš karto būsite darbingas.  Procedūros klinikoje atlieka specialiai apmokytas ir onkologo-chirurgo patirti ir sertifikata turintis daktaras A. Mickonas. Problema nesikartuoja, garantija - 98%. Klinikoje operuojami ne tik nago įaugimai, bet ir nagų navikai, kurie deja pastaruoju metu pasitaiko vis dažniau.

NB! Esminis skirtumas ir ką reikia suprasti pacientui – klinikoje atliekamas ne nagų karpymas ir ne nago dalies šalinimas. Klinikoje naujų technologijų dėka atliekama piršto operacija ir nago šaknies plastinė operacija naudojant vaizdo padidinimo optiką (mikroskopiją) ir specifinį distancinį instrumentą (Surgitron įrangos), kurie leidžia prasiskverbti į nago šaknies guolį ir operuoti nago augimo zonoje. Ši operacija  yra endoskopinės chirurginės intervencijos analogas todėl kainuoja brangiau, negu kitur siūlomi nagų karpymas ir nagų šalinimas, ir praktiškai  suteikia 100% garantiją problemai nesikartoti. Nuo 2009 metų tokią operaciją klinikoje atlieka ilgalaikę patirtį turintis mokslų daktaras. Rezultatas garantuojamas.

Kadangi operacija atliekama be pjūvio (nežalojami sveiki audiniai) garantuojamas greitas  išgijimas be papildomų komplikacijų, esant tinkamai pooperacinei priežiūrai.

Įaugusių nagų priežastys:

  • Netinkamas nagų karpymas
  • Per siaura avalynė
  • Genetinis polinkis
  • Traumos
  • Cukraligė

Pooperacinės priežiūros rekomendacijos pacientui:

  1. po 3-5 dienų žaizdą būtina perrišti klinikoje.
  2. veliau kasdien (dažniausiai 5-7 dienas) savarankiškai apdoroti žaizdą 3% vandenilio  peroksidu ir/arba atlikti druskos voneles ir/arba pakeisti tampona (pasakis specialistas perrišimo metu). 

Jeigu įaugo  nagas VAIKUI, arba nagai labai smulkūs operacijos atlikti nebūtina, gali buti taikomas konservativus gydymas.

 

Prieš Po: 
Įaugusio nago gydymas. Tik tiek. Įaugusio nago kraštas po rezekcijos, sveika dalys liko su pirštu!
Įaugusių kraštų komplektas
Taip atrodo nago šaknis po 4-ių beprasmiškų operacijų.
Būna ir taip
Iki operacijių
1 mėn po operacijių

Straipsniai

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune