LOR

Klinikoje pažangiais metodais gydomi LOR susirgimai. Jau 10 metų klinikoje taikomos analogų neturinčios bioterapijos metodai. LOR organai gydomi tausojančiais metodais. Gydymui naudojamos modernios tyrimų ir gydymo technologijos, inovatyvūs natūralios fito-farmacijos preparatai ir patikrinti laiko bioterapijos metodai, fitoterapija, homeopatija, imunoterapija ir kt. Ausų-Nosies-Gerklės susirgimai BIOREVITAL klinikoje gydomi kitaip nei kitose klinikose, pagal specialiają metodiką !!!

Pacientus konsultuoja ir gydo biomedicinos mokslų daktaras, Otolaringologas - Galvos ir Kaklo chirurgas  A. Mickonas.

Aktualiausios poblemos:

Sinusito pažangus gydymas. Neskausmingai, be pradūrimo ir antibiotikų 
Dažnai sergančių vaikų gydymas 
Tonzilito ir anginos gydymas be operacijos 
Kvėpavimo per nosį sutrikimų gydymas 
Ausų susirgimų gydymas 
Alerginio rinito gydymas 
Adenoidų gydymas be operacijos 
Nosies polipų gydymas ir šalinimas 
Knarkimo gydymas 

Nuotraukose žemiau - 22 metų moters tonzilės prieš ir po gydymo tausojančiu (minimaliai invaziviu) metodu su Surgitron. Dr. A.Mickonas.

Kodėl verta kreiptis į otolaringologą (ORL)? 

Otorinolaringologijos specialybės gydytojai  apmokyti ir taiko tiek terapinį (nechirurginį), tiek chirurginį gydymą. Šiems gydytojams nereikia nukreipti pacientų daugeliui kitų gydytojų, kai reikalingas terapinis arba  operacinis problemų sprendimas, todėl jie patys gali parinkti savo pacientui optimaliausią gydymo būdą. Biorevital klinikos otolaringologas (ORL) – tinkamiausias specialistas, į kurį pacientui reikėtų kreiptis, kai reikia spręsti ausų, nosies, gerklės ir galvos-kaklo srities problemas.

Amerikos ir Europos ekspertų taryba otorinolaringologo kompetencijai teisiškai priskiria galvos ir kaklo anatominę sritį. Galvos-kaklo sričiai priklauso organai, atsakingi už tokias svarbias kūno funkcijas kaip kvėpavimas, regėjimas, uoslė, klausa, rijimas, veidas, galvos ir kaklo oda ir kt.:

Hearing and balance, swallowing and speech, breathing and sleep issues, allergies and sinuses, head and neck cancer, skin disorders, even facial plastic surgery are just some of the conditions that “ENT” (ear, nose, and throat) specialists treat. Professionally, ENT specialists are called “otolaryngologists”, but it’s easier just to say “ENT.” (ŠALTINIS: http://www.entnet.org/content/what-otolaryngologist).

Otolaringologas turi būti apmokytas gydyti infekcijas, gerybinius ir piktybinius galvos-kaklo srities auglius, veido traumas ir estetinius trūkumus. Otolaringologas atlieka tiek kosmetines/estetines, tiek rekonstrukcines operacijas galvos-kaklo anatominėje srityje.

Septynios otorinolaringologijos kompetencijos (specializacijos):

Alergolofija

Medikamentinis gydymas, imunoterapija. Žiedadulkių, pelėsio, maisto netoleravimo nustatymas, kiti ausų, nosies ir gerklės alerginiai ir sensityviniai susirgimai. Gydoma: šienligė, sezoninis ir nuolatinis rinitas (lėtinė sloga), lėtinis sinusitas, laringitas, gerklės skausmas, otitas (ausų uždegimą), galvos svaigimas.

Veido estetinė, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija 

Veido, kaklo ir ausų nukrypimo nuo normos kosmetinis (estetinis), funkcinis ir rekonstrukcinis chirurginis gydymas: iškrypusi nosies pertvara, rinoplastika (nosies korekcija), veido patempimas, užgriuvę akių vokai, ausų deformacijos, plaukų slinkimas.

Galvos ir kaklo chirurgija

Gerybinių ir piktybinių galvos-kaklo srities auglių (odos, nosies ir sinusų, burnos, gerklės, balso stygų ir viršutinės stemplės dalies) gydymas, taip pat skydliaukės ir priešskydinių liaukų chirurgija.

Laringologija

Gerklės susirgimai (faringitas, nasofaringitai), taip pat balso ir rijimo problemos. Gydomas gerklės skausmas, užkimimas, rijimo sutrikimai, refliuksas, balso stygų infekcijos ir navikai.

Otologija, Otoneurologija

Ausų ligos, taip pat traumos, infekcijos, augliai, nervų sutrikimai, kurie pakenkia klausai ir koordinacijai, pusiausvyros aparatui. Gydomos ausų infekcijos, uždegimai, klausos sutrikimai, ausų, veido ar kaklo skausmai, galvos svaigimas, užesys ausyse (tinnitus).

Pediatrinė otolaringologija

Vaikų ausų, nosies ir gerklės susirgimai, taip pat gimdymo traumos galvos ir kaklo srityje, vystymosi sutrikimai. Ausų infekcijos (otitis media), tonzilių ir adenoidų infekcijos, kvėpavimo sutrikimai, astma ir alerginės/sinusų ligos, kaklo augliai.

Rinologija

Nosies ir sinusų funkcijiniai sutrikimai. Gydomi sinusų susirgimai, nosies kraujavimas, užsikimšusi nosis, uoslės praradimas, polipai, augliai.

 

Informacija paimta iš 

Įvardintos ekspertinės sritys priklauso otorinolaringologijos specializacijai ir atskirai nelicenzijuojamos ir nesertifikuojamos. Specialisto kompetenciją patvirtina gydytojo specialisto licencija, specializacijos sertifikatai ir įstaigos, kurioje dirba specialistas, specializacija ir kompetencija.  (PS! JAV sprendžiamas klausimas dėl papildomo sertifikavimo, o Europos ekspertų komisija jau ne pirmus metus bando otorinolaringologo specialybę pakeisti į otoringologo - galvos ir kaklo chirurgo, tačiau, kad būtų įmanoma tai padaryti, būtina kardinaliai keisti specialistų ruošimo sistemą daugelyje šalių, ypač postsovietinėse). 

 

Prieš Po: 
Lėtinis tonzilitas. Iki gydymo.
Po kompleksinio gydymo ir trijų Surgitron (JAV) procedūrų.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune