Veido senėjimas

Ne kartą mūsų klientės sulaukdavo šokiruojančių komplimentų. Štai taip viena iš klinikos klienčių SMS žinute aprašė savo netikėtumus:

 • Dabar esu... ,,KristiAna‘‘ parduotuvėje ir gavau šokiruojantį  komplimentą smiley. Konsultantė sakė: ,,moterims, kurių amžius mažiau 35-ių, kosmetika yra visiškai kitoje lentynoje, leiskite jus palydėsiu?“... O man juk 45!!!  Daktare, ką Jus su manimi padarėte?smiley
 • Kita klientė rašė: ,,Daktare, norėčiau jums padėkoti, klasiokų susitikime po 20 metų mokyklos baigimo, tikrai atrodžiau jaunesnė ir gražiau negu mano klasiokai “.smiley
 • Kita klientė, gydytoja reabilitologė, apsilankiusi klinikoje, sulaukė iš savo pažistamo nemačiusio ją tik 2 valandas (kol kas vyko jos veidui procedūra), netikėto klausimo: ,,Kas nutiko? Jūs atrodote kažkaip netikėtai atjaunėjusi!“ O kitą kartą ta pati klientė į procedūrą atvyko kartu su vyru, kuris pasakė: ,,Darykite, daktere, pocedūras. Jos mano žmonai labai padeda - nuo jų jinai tapo ne tik gražesnė, bet ir laimingesnė - pagerėjo jos bendra savijauta, geriau miega.“   
 • Profesorė S., gyvenanti ir dėstanti Paryžiuje, turėjusi skausmingą patirtį su palstine chirurgija, kas kartą atvykusi į Lietuvą, jau tradiciškai apsilanko dėl specialių, natūralių revitalizacijos procedūrų ir tik pas dr A. Mickoną. Efektą po injekcijnės natūralios biorevitalizacijos jaučia 2-3 mėnesius ir teigia: „Niekas nesupranta kiek jai iš tikrųjų metų“.

Sustabdyti veido senėjimą mūsų laikais jau tapo neginčytina realybė, tai patvirtino ir pavyzdžiai iš mūsų klinikos, dėl to vis daugiau mąstančių moterų ir vyrų kreipiasi pas mus atlikti veido revitalizacijos procedūrą. 

Kas yra REVITALIZACIJA? Kaip parodė mūsų 12-metė praktika – tai žino ne kiekvienas. Pastaruosius 10 metų veido revitalizacija aktyviai progresuoja, be jos neįsivaizduojama kova su veido senėjimo procesais ir dauguma subrendusių moterų jau suprato revitalizacijos svarbą. Juk visos moterys nori atrodyti patraukliai ir jaunatviškai. Revitalizacija - tai greitas veido odos būklės atstatymas ir atjauninimas, odos priežiura ir prisotinimas reikalingomis medžiagomis (vitaminais, mineralais ir kt.). 

Klasikinė revitalizacija nereikalauja ilgo reabilitacinio laikotarpio. Skirta greitam odos kokybės gerinimui. Taikoma bet kuriai probleminei odos vietai, bet atliekama tik injekcijomis, tiksliau mikro-injekcijomis. Reikia pabrėžti, kad pats dūris turi revitalizuojantį efektą. Injekcija reikalinga tam, kad prisotinti giliuosios odos sluoksnius, nes ten neprasiskverbia joks kremas.

Nors yra įvairių revitalizacijos rūšių, populiariausia revitalizacija su hialurono rūgštimi. Šios revitalizacijos būdas vadinamas BIOREVITALIZACIJA.  Hialurono rūgšties naudojimas pagrįstas tuo, kad su amžiumi savos hialuronu rūgšties organizme mažėja, dėl ko atsiranda pirmosios raukšlelės, sausumas, oda keičia atspalvį, plonėja, gilėja nosies-lūpos raukšlės. Atsirandę pakitimai nesuteikia džiaugsmo. Kaip tik biorevitalizacija suteikia galimybę koreguoti tokius pakitimus per trumpą laikotarpį,  reikšmingai pagerinti ypač viršutinio odos sluoksnio - epidermio - išvaizdą. Smulkios raukšlelės gali visai pranykti, o nosies-lūpos srityje – sumažėti. Atlikus birevitalizaciją, odos stangrumas pagerėja. Išvaizda bus dar puikesnė po dviejų-trijų seansų su dviejų savaičių pertrauka. Vėliau procedūrą rekomenduojama atlikti vieną kartą per ketvirtį, kad įtvirtinti rezultatą.

Biorevitalizacijos būdai

Revitalizacija su hialuronu gali būti injekcinė ir aparatinėAparatinę renkasi tie, kurie bijo adatų. Gydomoji arba injekcinė biorevitalizacija BIOREVITAL klinikoje atliekama taikant individualius kokteilius, kuriuos gydytojas sudaro po paciento veido apžiūros ir specialaus diagnostinio testo.  Kokteilio sudėtį sudaro hialurono rūgštis, vitaminai, mineralai ir kiti komponentai ir, kaip minėta, jie parenkami individualiai. Kokteiliai gali būti sudaryti daugiau nei iš 70 substancijų.

Kodėl būtinos injekcijos?

Oda turi savotišką apsauginį sluoksnį, netgi sistemą - hidrolipidinę mantiją. Hidrolipidinė mantija neleidžia kremams ir skysčiams patekti už jos ribų. Kitaip žmogus, atsigulęs į vonią, išburktų kaip kempinė. Nuo kremų paburksta ir sustorėja tik negyvų ląstelių epidermio sluoksnis. Dėl negyvų ląstelių sluoksnio paburkimo ir dėl to atsiradusio epidermio pastorėjimo, susidaro įspūdis, kad raukšlės sumažėjo. Tai iliuzinis atjauninimas, nors fiziologiškai jokio atjauninimo nėra. Bet vieniems pakanka iliuzijos, o kiti dar mėgsta ginčytis ir įrodinėti, kad ir mirusioms odos ląstelėms gydomosios kaukės padeda, tarsi mirusiam padėtų kompresai. Ką pasirinksite, spręskite jūs.

Aparatinės metodikos turi savo indikacijas ir taikomos pacientams, nenorintiems injekcijų. Aparatinėse metodikose naudojama  specialioji lazerinė šviesa, aukštos energijos lazeris ir kitos naujos technologijos. Taip specialios užpatentuotos technologijos dėka, hialurono rūgšties pro-forma įvedama į odą ir ypatingo poveikio dėka paverčiama hialuronu, reikalingu odos kolageno ir elastino gamybai.  

Metodikos gali papildyti viena kitą. Įvairių metodų taikymas ir jų kombinacijos sudaro sinergetinį poveikį, t.y. sustiprinantį efektą, leidžia pasiekti geresnį rezultatą per tą patį laiką ir mažesne kaina. Iš pradžių kaina gali pasirodyti didesnė, tačiau įsigilinus, matome kad procedūra gali jungti 5-7 įvairius gydymo ir revitalizacijos metodus ir todėl išskirtinis (ekskliuzyvus) rezultatas bus pasiekiamas greičiau ir už mažesnę kainą. Tai ir sudaro inovatyvumo esmę. Galimybė atlikti daugybę procedūrų klinikoje derinant jas tarpusavyje turi dar vieną privalumą - leidžia išvengti organizmo pripratimo.

Procedūrų pasirinkimas

Pasirinkti procedūras klinikoje gali kiekvienas lankytojas savarankiškai. Kokios procedūros reikalingos arba kokios būtų geriausios tuo momentu, kaip ir kiek jų daryti? Tai aptariama konsultacijos metu, po gydytojo, medicinos mokslų daktaro, apžiūros ir specialiųjų testų. Tik kvalifikuotas specialistas gali atsakingai atlikti tokią  intervenciją steriliose sąlygose, neskausmingai,  tiksliai, parinkus preparatus pagal odos problemą.

Jau po pirmos procedūros pastebimas rezultatas – pagėrėja odos elastingumas, spalva, išnyksta smulkios raukšlės, o didesnės sumažėja.

Tačiau stabiliam ir maksimaliam rezultatui būtinas procedūrų kursas.

Kada laikas pradėti galvoti apie veido odos Biorevitalizaciją?

 • Esant sausai odai
 • Esant  polinkiui į sudribusią veido odą
 • Esant sudribusiai odai, strijoms pilvo, kojų, rankų zonoje
 • Pilkas veido odos atspalvis, taip pat aplink akis
 • Smulkių raukšlių tinklelis
 • Pigmentacijos atsiradimas
 • Veido kapiliarų išsiplėtimas
 • Saulės dėmės ir fotosenėjimo požymiai
 • Esant ankstyviems senėjimo požymiams

Revitalizacija ne tik drėkina odą ir išlygina raukšles, bet su ja gydomi randai, strijos, šalinama pigmentaciją.

Procedūrų reikia atsisakyti, jeigu yra:

 • Odos uždegiminiai procesai, puliniai
 • Nėštumas ir laktacija (parenkame specialias metodikas, galima HydraFacial)
 • Žaizdos
 • Aktyvus herpesas
 • Onkologiniai susirgimai (parenkame specialias metodikas)
 • Aktyvūs uždegimai organizme
 • Alergija (parenkame specialias metodikas)
 • Hialurono rūgšties netoleravimas (yra metodikos be hialurono)

Revitalizacijos privalumai:

 • Poveikis odos kokybei: tiesioginis greitas aprūpinimas būtinomis medžiagomis ir regeneracijos skatinimas
 • Staigus efektas (matosi iš karto po procedūros)
 • Smulkių raukšlių išnykimas ir didesnių išlyginimas
 • Odos tonuso, stangrumo pagerinimas
 • Sveikesnis odos atspalvis
 • Drėkinimo poveikis
 • Laiko taupymas (procedūra trunka apie 1 val.)
 • Nereikalauja ilgos reabilitacijos, kai kuriais atvejais reabilitacijos  iš viso nereikia
 • Geras kainos ir kokybės santykis
 • Injekcinės procedūras atlieka mokslų daktaras, turintis ilgalaikę patirtį regeneracinės, anti-aging medicinos  ir bio-organinės chirurgijos srityje.

Galimi procedūros trūkumai:

 • Spaudoje ir internete galima sutikti neigiamų atsiliepimų apie biorevitalizaciją, nuogąstavimų, kad po procedūros nėra efekto. Taip būna, kai naudojami pigūs, nekokybiški, kontrafaktiniai preparatai. Žinomi atvejai, kai klientams vietoje biorevitalizantų ir mezopreparatų injekcijomis buvo įvedamas „pakrautas“ vanduo. 
 • Efektas gali mažėti nesilaikant nustatyto gydymo kurso. Todėl renkatis kliniką, pirmiausias kriterijus tur būti ne procedūros kaina, bet medicinos personalo profesionalumas: procedūras gali atlikti tik gydytojas specialistas, turintis reikiamą išsilavinimą ir patirties. 
 • Procedūros kaina. Iš ko susideda kaina, mes rašėme anksčiau. Revitalizantai – tai biotechnologijos produktai. Kuo švaresni preparatai, tuo tobulesnės technologijos reikia jiems pagaminti, tuo brangiau produktas kainuoja. 

Odos priežiūra po procedūros

 • Priežiūra priklauso nuo revitalizacijos metodo ir skiriama individualiai. Po procedūros, dėl injekcijų, gali būti paraudimas, labai nežymus odos patinimas, kuris po kelių valandų  pranyksta,  papulės išnyksta paros bėgyje. Jeigu naudojamas kraują skystinantis preparatas, injekcijos vietose gali būti smulkios kraujosrūvos. Paros bėgyje negalima liesti injekcijos vietų ir praustis veido. Makijažą galima daryti po dvejų parų. Po injekcijų gali būti skirti tam tikri gydomieji arba arnikos preparatai. Sauną galima lankyti jau po savaitės. Kada galima lankyti baseiną, priklauso nuo baseino vandens kokybės. Ar galima sportuoti, gydytojas konsultuoja kiekvieną pacientą individualiai. Kitas grožio procedūras atlikti galima jau po savaitės.
 • Jei atidžiai laikysitės gydytojo rekomendacijų, efektas bus patikimas ir ilgalaikis. Biorevitalizacijos efektas po gydymo kurso matomas 6 mėnesius, vėliau revitalizaciją palaikančias procedūras geriau atlikti pavasarį, nes to reikalauja gamtos dėsniai ir rudenį, po saulėto ir sausros sezono, padedant odai atsistatyti. Daugumai biorevitalizacijos procedūrų saulė netrukdo, todėl  procedūros atliekamos ir vasarą.

 

Injekcijų dėka oda prisotinama reikiamomis substancijomis, ne tik hialuronu, bet ir vitaminais, mineralais, aminorūgštimis, augimo faktoriais. Tai drėkina, maitina, regeneruoja odą. 

Paskutiniu metu atsirado nauja rūšis preparatų, kurie dėl savo sudėties ypatumų gavo  bioreparantų pavadinimą. Šite preparatai daugiau orientuoti į konkrečią odos problemą: atrofija, atsiradusi pigmentacija, riebi oda, randai po spuogų, aknė.  Turintiems veido odos problemas klinikoje atliekami veido laboratorijos tyrimai, kad nustatyti sutrikimo odoje lygį ir parinkti teisingą gydymą.

Revitalizacijos procedūrų kaina BIOREVITAL klinikoje svyruoja nuo 150€ iki 250€, atliekama su specialiuoju nuskausminimu ir trunka apie 1 val laiko.

Bet kuriuo atveju, biorevitalizacijos procedūras geriau pradėti atsiradus pirmiems veido odos sausumo požymiams arba kitiems odos senėjimo ženklams, kurie buvo įvardinti anksčiau. Jei laiku ir reguliariai skirsite dėmesį savo veidui, Jūsų oda džiugins savo sveiku, jaunatvišku  spindesiu!

Med. Dr., A. Mickonas

Nuotraukose PRIEŠ ir iš karto PO procedūros pateiktos nuotraukos iš gydytojo A.Mickono praktikos. 

 

Prieš Po: 
Aparatinė veido odos revitalizacija nuo A iki Z
Akių zonos biorevitalizacija su injekcijomis
Veido odos revitalizacija nuo A iki Z
Akių zonos biorevitalizacija

Straipsniai

 • Biorevitalizacija – vis populiarėjantis būdas atjauninti veido odą

  Kiekviena moteris, peržengusi 35 metų ribą, jau susiduria su pirmaisiais veido odos pakitimais. Tačiau darytis veido odos patempimą pas plastikos chirurgą dar anksti. Kokią išeitį gali pasiūlyti šiuolaikinė estetinė medicina?

  Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, anti-aging medicinos specialistas, ORL- plastikos chirurgas Aleksas Mickonas.

 • Nepriekaištingas makiažas

  Dažnai, net ir pagal visas taisykles padarius makiažą, veidas atrodo ne taip, kaip norėtųsi - nenatūraliai, tarsi su kauke, išryškėja odos trūkumai, kuriuos norėta paslėpti: išsiplėtusios poros, nelygumai, raukšlelės, sausumas, matosi pudros ir makiažo gumulėliai. 

 • Tarptautiniai praktiniai nosies ir veido rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos kursai

  Birželio 15-17, 2016m, Nyderlanduose, med. Dr. A.Mickonas dalyvavo nosies ir estetinės chirurgijos kursuose.

 • Holivudo veido priežiūros sistema - optimaliausias sprendimas jūsų odai

  Aiškiai pastebimas fenomenas: netgi  iš prigimties labai simpatiškų veido bruožų moterys dažnai turi odos problemų požymių veide. Net jaunų moterų veido oda turi pilką atspalvį, pigmentinių dėmių, odos paviršiaus nelygumų, porėtą, šerpetojančią odą. Šių defektų negali paslėpti net storas maskuojančio makiažo sluoksnis. Kodėl taip yra? Ko trūksta mūsų moterims? Kaip galima joms padėti? Kiek seansų mezoterapijos, veido masažo, dermobrazijos, šviesos terapijos, lazerio, IPL reikėtų, kiek pilingų ir kitų procedūrų? Ir kiek tai joms kainuotų?

   

 • III–oji tarptautinė „Pilingų ir grožio injekcijų“ mokykla Prahoje

  2016 m. med. dr. Aleksas Mickonas dalyvavo konferencijoje, organizuotoje Tarptautinės Filip Depre Mokyklos ir SkinTech kompanijos (Ispanija) iniciatyva.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune