Lūpų problemos. Nuo A iki Z.

Biorevital klinikoje ištiriamų ir gydomų lūpų susirgimų spektras yra labai platus, tiesiog nuo A iki Z.   Nuo negrįžtamo nepageidaujamų lūpų plaukų šalinimo, taikant paskutinės kartos vokiečių lazerinę technologiją - Aclepion,  naujos kartos grožio injekcijų lūpoms  iki  ikinavikinių ir navikinių susirgimų gydymo.

 

 

 

 

Ką reikia žinoti apie lūpų sausumą?

I. Lūpų sausumas -  tai ne tik kosmetinis nepatogumas, sausumas gali paskatinti lūpų uždegimą, infekciją, sukelti niežėjimą, skausmą.

5-ios sausumo stadijos:

  1. drėgmės sumažėjimas
  2. smulkūs lūpų įtrūkimai
  3. gilūs įtrūkimai
  4. lūpų odos atsisluoksniavimas
  5. kraujuojantys lūpų pažeidimai, erozijos.

Lūpų sausumą ir sudirginimą gali sukelti:

  • įvairūs vaistai, tarp jų, skirti spuogams (aknė) gydyti,
  • netinkamai parinktos kosmetikos priemonės,
  • fiziniai dirgikliai (šaltas ar sausas oras, vėjas, intensyvūs saulės spinduliai ir kt.),
  • chemoterapija (onkologiniams pacientams).

Dabartiniu metu išsausėjusioms lūpoms galima efektyviai padėti, taikant vadinamąją lūpų drėkinimo technologiją (LDT). Šiuolaikiniai LDT produktai  -  efektyvūs ir tik naturalūs drėkikliai, padedantys ilgai išlaikyti sukauptą drėgmę. LDT trukdo garuoti vandens molekulėms ir lėtina sausėjimo procesą. Taikant LDT LipSmart lūpos gydomos, atrodo sveikesnės, gaivesnės, putlesnės, išsilygina lūpų raukšlytės, nyksta įtrūkimai, pleiskanojimas. Efektas būna ryškus ir greitas, be jokių durių ir skausmo.  Skambink! LDT kaina 35 euro! Tel:  8 655 32 645! Mūsų foto:

Woman's Lips Restored in 60 Seconds!

LIPSMART - Launched in Russia!

Dr. Stacy Chimento Recommends LIPSMART!

PS! LipSmart suderinamas su lūpdažiais, fileriais, permanentiniu makiažu. Po  permanentinio makiažo su LDT lūpos atrodo dar seksualiau ir įspūdingiau!  Analogų pasaulyje dar nebuvo, tai ne balzamas, tai ne vaistas, tai pilnai natūralus produktas. Nežiopsok... Skambink! To dar nebuvo... 

II. Kontūrų, apimties, defektų, asimetrijos problemos.

Centre atliekama chirurginė ir nechirurginė cheilplastika (lūpų plastika; kontūrų, apimties,  po traumų defektų, asimetrijos  korekcija). 

III. Gydomi lūpų: navikiniai ir ikinavikiniai susirgimai, uždegiminiai susirgimai – cheilitai, herpes infekcija, lūpų iškilimai.

IV. Grožio injekcijos. Atliekamas inovatyvus lūpų ligų gydymas kartu taikant  lūpų biorevitalizaciją, suteikiant  lūpoms sodrumą,  šviežumą, gyvybingumą, atjauninimo efektą.
Intervencinės procedūros atliekamos asmenims nuo 18 metų, preparatais: StylAge (Prancūzija), Apriline (Šveicarija) ir kt. Efektas matomas iš karto,  naudojami preparatai nemigruoja audiniuose, duoda ilgalaikius revitalizacijos efektus, vėliau be pėdsakų ir pašalinių poveikių savaime išvedami  iš organizmo. Naudojamos grožio injekcijos  nepalieka randų ir jokių neigiamų pėdsakų. Skambink! Tel: 8 655 32 645
Kaina: aptariama po kliento apžiūros ir gali svyruoti priklausomai nuo naudojamo preparato rūšies, apimties ir nestandartinių atvejų.
Grožio injekcijos lūpoms netaikomos: nėštumo ir laktacijos metu, uždegiminių ir onkologinių  susirgimų metu,  sąlyginai nerekomenduojamos moterims  mėnesinių metu. Kitos sveikatos problemos ir būklės aptariamos su gydytoju prieš procedūrą.
Lūpų biorevitalizacijos procedūros nereikalauja jokio specifinio paruošimo, atliekamos su nuskausminimu.
Po procedūros neleidžiama 2-4 dienas naudoti dekoratyvios kosmetikos, rūkymo ir aktyvių bučinių, savaitę nesilankyti soliariume, pirtyse ir baseinuose, naudoti karštas vonias, gerti  labai karštus gėrimus.
Užtenka vieno seanso, kad lūpos stebuklingai pagražėtų, o rezultatai, kurie priklauso nuo filerio kokybės ir specialisto meistriškumo, matomi dar po 2-3 dienų.

 

Prieš Po: 
Lūpų dariniai; granulioma.
Lūpos granuliomos šalinimas. Dr A. Mickonas.
Lūpų komisuros ganuliomos iki
po lūpų gran
Lūpų gydomasis putlinimas ...  iki
Lūpų gydomasis putlinimas ... po
Powerful Hydration for Dry Lips

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune