PRP

Apie revoliucingą veido atjauninimo procedūrą - Plazmoliftingą - paprašėme papasakoti anti-aging medicinos specialisto Alekso Mickono.

Papasakokite plačiau, kokios metodikos šiuo metu pasaulyje siūlomos moterims, kurios jau jaučia senėjimo požymius, tačiau dar nenori darytis plastinės operacijos?

Šiuo metu pasaulyje populiarėja neinvaziniai, t.y. tausojantys žmogaus kūną, nechirurginiai veido atjauninimo metodai. Vienas jų – plazmoliftingas, dar vadinamas PRP terapija. Procedūros metu į odą suleidžiama žmogaus plazma. Procedūra neturi  pašalinių poveikių, o efektas - stulbinantis. Procedūra skirta revitalizuoti veido oda, šalinti raukšleles. Lietuvoje Plaszmoliftingas (PRP) dar naujovė ir BIOREVITAL klinika jau siūlo šią paslaugą.

Koks šios procedūros poveikis?

Išnyksta smulkios raukšlelės, sušvelnėja vidutinių ir gilių raukšlių kontūras,  oda pasidaro stangresnė, pradeda spindėti.

Kiek procedūrų reikia, kad matytųsi efektas?

Gydymo kursas – 3 procedūros. Pilnas efektas pasiekiamas per 3-5 savaites, kuris išlieka iki 18 mėnesių.

Ar procedūra skausminga? 

Skauda ne daugiau nei uodo įgėlimas. 

Kokie klientų atsiliepimai?

Turėjau vieną vidutinio amžiaus klientę, kurios oda buvo labai prastos būklės – išsausėjusi, su giliomis raukšlėmis. Po procedūros, jos bendradarbės stebėjosi, kada ji suspėjo pasidaryti plastinę operaciją. 

Straipsniai

  • Slenka plaukai. Ką daryti?

    Sveikai atrodantys ir tankūs plaukai byloja apie jaunystę, sveikatą, seksualumą ir grožį. Todėl plaukų praradimas dažnai sukelia emocinį diskomfortą ir netgi depresiją.  Galvos plaukai ima retėti jau sulaukus vidutinio amžiaus, ką pirmieji pastebi kirpėjai. Tačiau šios problemos išspręsti tik plaukų balzamais ir kita kosmetika - neįmanoma.

  • Tarptautiniai praktiniai nosies ir veido rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos kursai

    Birželio 15-17, 2016m, Nyderlanduose, med. Dr. A.Mickonas dalyvavo nosies ir estetinės chirurgijos kursuose.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune