Deimantas

Lūpų korekcija

Lūpų formos korekcija / lūpų pakėlimo operacija / lūpų plastika (Lip lift)

Lūpų korekcija
Procedūros trukmė
Procedūros trukmė 1 val.
Gijimo laikotarpis
Gijimo laikotarpis 7 - 10d.
Nuskausminimas
Nuskausminimas Vietinė nejautra
Rezultatai
Rezultatai Harmoningas veidas, taisyklingi veido dalių santykiai

Kas yra lūpų pakėlimo operacija (Lip Lift)?

Vienas iš reikšmingiausių senėjimą išduodančių požymių yra didėjantis atstumas tarp nosies ir burnos. Šio atstumo didėjimas laikui bėgant sukelia vis aiškiau matomą veido disbalansą, dėl kurio dingsta gražioji, harmoninga šypsenos išraiška. Besišypsant vis mažiau matyti dantis, pasikeičia kalbos maniera, lūpų rausvoji dalis išplonėja.

Citata
Lūpos taip pat gali būti deformuotos ir ištemptos naudojant hialurono injekcijas. Vietoje lūpų raudonio atsiranda taip vadinami drebučiai, užuolaidos ir kitos deformacijos, granulomos. Ančiuko lūpos laikui bėgant veda prie  atstumo tarp nosies ir viršutinės lūpos ilgėjimo bei minėtų veido disharmonijų.
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Optimalus atstumas tarp nosies ir viršutinės lūpos turėtų būti 13 – 15 mm; kai jis viršija 18 – 20 mm, atsiranda šypsenos disharmonija, keičiasi veido dalių santykiai. Lūpos atrodo neproporcingos ir nesuderinamos su aplinkinėmis veido dalimis.

Lūpų problemos gali būti išspręstos naudojant ultramodernias operacijas, tokias kaip lūpų pakėlimas ar lūpų plastika. „Lip Lift“ atnaujina burnos ir perioralinę sritį, padaro jūsų šypseną vėl estetišką, atstato veido proporcijas per trumpą laikotarpį.

Šių operacijų tikslas yra normalizuoti pasikeitusius su amžiumi arba dirbtinai sukurtus veido santykius: harmonizuoti pasiketusią viršutinę lūpą.

PS! LipLift yra cheiloplastikos grupės intervencija. Atkreipkite dėmesį, kad cheiloplastika nėra tik chirurginė (pavyzdžiui, raukšlių virš burnos šalinimui), bet ir apima riebalų transplantaciją į lūpas (procedūrą, kurioje naudojamas žmogaus nuosavas riebalų fileris vietoj hialurono). Šios procedūros atliekamos Biorevital klinikoje.

 

 

Kam reikalingas Lip Lift?

Jeigu jums atrodo, kad viršutinė lūpos rausvoji dalis yra susiaurėjusi ir suteikia senstantį veido įspūdį, Lip Lift gali būti paprasta ir greita procedūra pagerinti veido išvaizdą. Daugelis pacientų nustemba, kaip smarkiai ši nedidelė operacija gali pakeisti lūpų išvaizdą, atkurti proporcijas ir sugrąžinti veido harmoniją.

Operacija rekomenduojama tiems, kurie atitinka bent 2 – 3 iš šių kriterijų:

  • Atstumas tarp viršutinė lūpos ir nosies ilgesnis nei 16 mm,
  • Šypsenos metu arba kalbant nesimato dantų,
  • Jūsų lūpos suplonėjo,
  • Norite ilgalaikių ir stabilių rezultatų.

Po operacijos jūsų lūpos atrodys gražiau ir jauniau. Operacija nekliudys ir kitiems lūpų gražinimo būdams (pvz.: hialurono įpurškimui ir kt.). Ši kombinacija suteiks jums dar įspūdingesnę išvaizdą, o jūsų šypsena taps patrauklesne.

Ar po operacijos matysis randas?

Randas beveik nepastebimas, ypač kai jis formuojamas naudojant natūralią raukšlę, o didžioji dalis rando slepiasi nosies šnervėse. Po 1 - 2 savaičių galima naudoti dekoratyvinę kosmetiką, o pats randas gali savaime pranykti.

Kaip pasiruošti operacijai?

Konsultacijos su gydytoju metu aptarsite savo sveikatos problemas, gydytojas apžiūrės burnos ir nosies ertmes, išsiaiškins, ar nėra slaptų infekcijos židinių, siekiant išvengti pooperacinių komplikacijų. Jeigu reikės, jums bus paskirtas gydymas ir atlikti reikalingi tyrimai, atsižvelgiant į jūsų būklę.

Lūpos pakėlimo operacija (Lip Lift)

1 žingsnis

Nuskausminimas

Operacija atliekama ambulatoriškai, naudojant vieną iš trijų anestezijos būdų: vietinę nejautrą, sedaciją arba bendrą narkozę, jei ji derinama su kitomis operacijomis. Tikrinamas lūpų funkcionalumas ir žymimas intervencijos plotas.

2 žingsnis

Operacija

Pjūvis atliekamas ties nosies pagrindu, per natūralią raukšlę, odos perteklius yra pašalinamas. Koreguojamas lūpų raumenų ir raiščių kompleksas, žaizda užsiuvama.

Kiek laiko po operacijos negalima valgyti?

Nuo maisto reiktų susilaikyti 1 - 2 valandas, per tą laikotarpį rekomenduojama pridėti šaltą kompresą. Lūpų funkcija dėl operacijos nesutrinka

Ar lūpa stipriai patinsta po operacijos?

Neryškus tinimas pastebimas 2 - 4 dienas po operacijos.

Kiek laiko po operacijos galima naudoti užpildus arba hialurono injekcijas?

Mes rekomenduojame ne anksčiau kaip po 2 savaičių nuo operacijos datos. Iš karto po operacijos mes rekomenduojame naudoti LipSmart balzamą, turintį maitinamąjį, gydomąjį, ir lūpas putlinantį poveikį.

Nuo ko pradėti, kad šypsena būtų patrauklesnė - priekinių dantų protezavimo ar Lip Lift?

Lip Lift tikslingiau atlikti po priekinių dantų protezavimo.

Pooperacinis laikotarpis

Po procedūros pacientas išleidžiamas namo, skiriami nuskausminamieji vaistai, ir sutariamas kontrolinio vizito laikas. Siūlai pašalinami po savaitės.

Vairavimas
Vairavimas Operacijos dieną nevairuoti.
Dušas ir baseinas
Dušas ir baseinas 7 - 10d. nešlapinti pjūvio vietos.
Saulės spinduliai
Saulės spinduliai Vengti saulės spindulių 2 - 4 sav.
Sportas
Sportas 2 sav. vengti fizinio krūvio.

iki 7 dienų

Po lūpos pakėlimo operacijos ypatingo skausmingumo nebūna; dažniausiai pacientas jaučia tempimą operacijos zonoje. Gali būti mėlynių ir tinimo. Pirmas 3 – 5 dienas pacientas turi 3 kartus per dieną naudoti rando prevencijai skirtą tepalą.

Tinimas paryškėja 2 – 4 dieną, galutinai praeina po savaitės. Jeigu skiriamas papildomas bioterapinis gydymas, tinimas, skausmingumas ir mėlynių atsiradimas praeina greičiau.

Lūpų formos korekcijos kaina

Konsultacija
60 - 100 €
Lūpų korekcija
nuo 600 €
Pastaba: kainos yra orientacinės, galutinė procedūrų kaina priklausys nuo individualios situacijos ir sudėtingumo. Gydymo eigą ir kainą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu.

Gydo ir konsultuoja

Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Mokslų daktaras, onkologas-chirurgas, galvos ir kaklo, plastikos chirurgas

Dr. Aleksas Mickonas – tikrasis Europos Veido Plastikos Akademijos narys, turintis ilgametę praktiką onkologijos srityje. ORL-Galvos ir Kaklo chirurgo patirtis nuo 1992 m., SAM sertifikuotas onkologas-chirurgas.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00