Deimantas

Kaklo patempimas / Neck Lift

Kaklas - amžiaus „išdavikas“. Kaklo patempimo operacija - tinkamas sprendimas atsikratyti su amžiumi susijusių kaklo pokyčių.

Kaklo patempimas / Neck Lift
Operacijos trukmė
Operacijos trukmė 1,5 - 2 val.
Gijimo laikotarpis
Gijimo laikotarpis 2 sav.
Nuskausminimas
Nuskausminimas Bendra nejautra / sedacija
Rezultatai
Rezultatai atjaunintas kaklas, be pagurklio ir raukšlių

Kaklo profilio korekcijos operacija

Kaklo formos korekcija, kaklo plastika, pagurklio operacija, platizmoplastika, NeckLift ir kt. operacijos pavadinimai, kurių esmė – kaklo išvaizdos gerinimas, atjauninimas. 

Citata
Neapsigaukite! Tik kaklo odos patempimas neišsprendžia kaklo atjauninimo problemų, tai trumpalaikis sprendimas. Kaklo komplekso (odos, raiščių, raumenų ir kt.) korekcija suteikia ilgalaikį efektą (15 ir daugiau metų).
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Operacija padės atsikratyti subliuškusios, nukarusios, perteklinės odos ir kitų su amžiumi susijusių kaklo išvaizdos trūkumų. Operacija gali būti atlikta atskirai, bet dažniausiai kombinuojama kartu su veido patempimo operacija. 

Kam skirta kaklo patempimo operacija?

Kaklo patempimas rekomenduojamas jei:

  • kaklo oda tampa raukšlėta ir nukarusi, 
  • norite sumažinti priekines vertikalias kaklo raukšles,
  • yra dvigubo smakro įspūdis,
  • norite paryškinti kaklo kontūrą.
Kokiame amžiuje rekomenduojama daryti kaklo korekcijos operaciją?

Vieningų rekomendacijų nėra, bet dažniausiai kaklo patempimas atliekamas nuo 40 - 50 metų.

Kokius tyrimus reikia atlikti planuojant operaciją?

Bendras kraujo tyrimas; kraujo krešumo rodiklių (ADTL, INR, SPA)*; gliukozės kiekio kraujyje tyrimas. Pacientas gali pateikti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų, bet tyrimai turi būti ne senesni nei 14 dienų. *Nevartoti kraują skystinančių vaistų 1 - 2 savaitės iki operacijos.

Kaklo kontūrų korekcijos operacija - Neck Lift

1 žingsnis

Nuskausminimas

Sedacija arba bendroji nejautra (narkozė).

2 žingsnis

1 etapas

Esant poreikiui vykdoma kaklo riebalų liposakcija. Siekiant pašalinti pagurklį, atliekamas trumpas 2 – 4 cm pjūvis po smakru. Per tą patį pjūvį šalinami probleminiai priekinės kaklo pusės audiniai. Atliekama susilpnėjusių raiščių ir raumenų plastika. Žaizda užsiuviama.

*Po estetinių grožio operacijų nedarbingumo pažymėjimas neišduodamas, todėl prieš operaciją rekomenduojame susiplanuoti atostogas.

3 žingsnis

2 etapas

Atliekami pjūviai už ausų. Dalinant odą ir kaklo raumenis iš abiejų pusių, pasiekiami kaklo poodinio raumens kraštai ir kaklo raiščiai. Poodinis kaklo raumuo, susijęs su oda, įtempiamas išskleidžiant raukšles (raukšlės dingsta), odos perteklius pašalinamas, žaizda užsiuviama.

Kodėl jūsų klinikos operacija vadinasi “Kaklo patempimo operacija”, o kitur “Kaklo odos patempimo operacija”?

Kaklo odos nukarimas nėra tik kaklo odos problema, bet ir viso kaklo komplekso (odos, raiščių, raumenų ir kt.) struktūriniai pokyčiai, susiję su senėjimu, jų tamprumo, elastingumo ir tonuso (raumenų) praradimu. Todėl tik odos patempimas neišsprendžia kaklo atjauninimo problemų ir yra neilgalaikis sprendimas. Mes atliekame operaciją, kuri suteikia ilgalaikį efektą (15 ir daugiau metų).

Kaip jus ruošiate pacientus operacijai, kad išvengti komplikacijų?

Prie bendrai žinomų veiksnių mes atliekame vieną ar keletą HydraFacial MD procedūrų. Tai leidžia artimiau susipažinti su paciento odos savybėmis, išvalyti odą prieš operaciją, sustiprinti raumenų tonusą, pagerinti audinių drenažą, kraujagyslių ir limfagyslių funkciją, ir visų to pasekoje išvengti rizikų.

Po kiek laiko galima vertinti galutinį kaklo patempimo operacijos rezultatą?

Kaklo patempimo efektas matomas iš karto. Galutinis rezultatas stebimas po 2–4 savaičių.

Ar po operacijos lieka matomų randų?

Randai po operacijos nėra žymus, taip pat jie yra paslėpti už ausų.

Po kaklo patempimo operacijos

Po operacijos kelias valandas praleisite klinikoje, prižiūrimi medicinos personalo. Gydytojas jums paskirs kontrolės ir priežiūros grafiką.

Taip pat, reikėtų gulėti šiek tiek pakėlus galvą, nešlapinti kaklo, vengti sunkaus fizinio darbo. Vengti dėvėti per galvą maunamus drabužius. Po operacijos svarbu nevartoti alkoholio ir nerūkyti.

Vairavimas
Vairavimas Vengti 1 savaitę.
Dušas ir baseinas
Dušas ir baseinas 2 sav. nesilankykite pirtyje, baseine – tai gali sukelti rimtų komplikacijų.
Saulės spinduliai
Saulės spinduliai 1 sav. saugokite veido odą nuo tiesioginių saulės spindulių.
Sportas
Sportas Nerekomenduojamas 1 - 2 sav.

Iki 3 dienų

Po operacijos jausite mažesnį arba didesnį skausmą, kurį galima malšinti nuskausminamaisiais vaistais. Pirmosiomis dienomis po kaklo patempimo, pjūvių vietos aprišamos tvarsčiais.

2 – 3 dienas gali būti naudojami drenažiniai vamzdeliai, skirti kraujo ir skysčių pašalinimui po oda. Siūlai pašalinami praėjus kelioms dienoms po operacijos, apie tai tiksliau informuos gydytojas.

Iki savaitės

Pirmąją savaitę gali pasireikšti kraujosruvos, mėlynės ir patinimai.

Kaklo patempimo kainos

Konsultacija
60 - 100 €
Kaklo patempimas
nuo 1500 €
Pastaba: kainos yra orientacinės, galutinė procedūrų kaina priklausys nuo individualios situacijos ir sudėtingumo. Gydymo eigą ir kainą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu.

Operuoja ir konsultuoja

Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Mokslų daktaras, onkologas-chirurgas, galvos ir kaklo, plastikos chirurgas

Dr. Aleksas Mickonas – tikrasis Europos Veido Plastikos Akademijos narys, turintis ilgametę praktiką onkologijos srityje. ORL-Galvos ir Kaklo chirurgo patirtis nuo 1992 m., SAM sertifikuotas onkologas-chirurgas.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00