Deimantas

Ausų korekcija

Ausų korekcija - Ausų plastika - Otoplastika

Ausų korekcija
Operacijos trukmė
Operacijos trukmė 1,5 - 2 val.
Gijimo laikotarpis
Gijimo laikotarpis 1 sav.
Nuskausminimas
Nuskausminimas Vietinė / bendra nejautra (narkozė)
Rezultatai
Rezultatai Estetiškos, veidą harmonizuojančios, ausys

Otoplastika / ausų plastika

Ausų korekcija (otoplastika) – chirurginė operacija kurios metu šalinamos įgimtos ar įgytos ausų estetinės problemos, koreguojama forma, pozicija ir ausų kaušelio struktūriniai santykiai. 

Otoplastika atliekama dėl ausų traumos, šalinant defektus ir deformacijas, o taip pat po kaušelio navikų pašalinimo, atstatant ausies estetinę išvaizdą.

Citata
Otoplastika Biorevital – tai natūralaus maksimaliai estetinio ausų kaušelio reljefo kūrimas, tai daugiau menas nei tiesiog operacija.
Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Gydytojas, medicinos mokslų daktaras

Biorevital klinikoje taikomos unikalios chirurginių operacijų metodikos, atstatančios pilnavertišką, absoliučiai identišką ir natūralų ausų kaušelio reljefą. 

Klinikoje atliekamos naujos kartos inovatyvios operacijos su mikropjūviais.

Ausų korekcija. Kada kreiptis?

Viena dažniausiai pasitaikančių įgimtų galvos ir kaklo patologijų – atlėpusios ausys. Jei vaikas gimė su ausų deformacija, svarbu kuo skubiau kreiptis į Biorevital klinika. Taikant specialią metodiką ausies forma galima atstatyti be operacijos. Tai absoliučiai nauja Lietuvoje, nechirurginė atlėpusių ausų korekcijos metodika kūdikiams

Klinikoje sėkmingai chirurgiškai gydoma įgyta ausų patalogija, traumos ir jų pasekmės – hematomos ir uždegiminės deformacijos, įvairūs trauminiai defektai po ausų nukandimo, po auskarų įšplėšimo ir kt. Skirtingas ausų dydys, asimetrija – tai pat koreguojama chirurgiškai. Klinikoje suras pagalbą ir patarimą gimusieji su mikrotija (mikro-ausimis) arba apskritai be ausų kaušelio.

Su aukščiausiu kosmetiniu rezultatu, operuojami įvairus ausų dariniai, gėrybiniai navikai.

Kaip pasiruošti operacijai?

Iki operacijos svarbu nevartoti aspirino ir kitų kraują skystinančių preparatų. Konsultacijos metu, bus atliekama jus varginančių ausų problemų analizė. Gydytojas įsitikins, ar neturite ausies infekcijos ir išsiaiškins, ar anksčiau neturėjote ausų uždegimų. Tai yra labai svarbu, siekiant išvengti komplikacijų po operacijos. Bus atlikta ausų otoskopija ir kitų galvos-kaklo organų apžiūra, o esant poreikiui -  echoskopija ir kt. tyrimai. Taip pat, gydytojas su jumis aptars gydymo planą ir planuojamą rezultatą, padarys ausies nuotraukų, parodys jūsų lūkesčius atitinkantį, siekiamą naują estetinį ausies vaizdą. Jei reikia, bus paskirti papildomi tyrimai. Būsite susipažindinti su galimų komplikacijų rizika ir būdais jų išvengti.

Ar galite padaryti taip, kad ausys neatrodytų „lyg prisegtos prie galvos su smeigtukais"?

Klinikoje nenaudojamos taip vadinamos „mygtukinių ausų“ ir kitos panašios metodikos, susijusios su kremzlės išėmimu, dėl kurių ausys atrodo lyg prisegtos prie kaukolės smeigtukais („prikaltos prie galvos“). Daugiametė chirurginė patirtis leidžia modifikuoti ausų kaušelio kremzlę, suteikiant jai maksimaliai natūralią išvaizdą.

Kokios ausų korekcijos komplikacijų rizikos?

Rizika komplikacijoms yra standartinė, kaip ir kitų chirurginių procedūrų: kraujavimas, infekcija, alerginės reakcijos, keloidai, odos jautrumo pokyčiai po operacijos, reakcija į siūles - tai labai retai pasitaikančios komplikacijos, kurios mūsų klinikoje dar nėra pasitakę. Tačiau kartais tenka spręsti šias problemas po operacijų kitur.

Nuo kokio amžiaus vaikams atliekama ausų korekcija?

Otoplastika atliekama bet kokio amžiaus pacientams, nuo 5 metų.

Ausų korekcijos eiga

1 žingsnis

Nuskausminimas

Operacijos gali būti atliekamos tiek vietinėje, tiek bendrojoje nejautroje. Taip pat su sedacija.

2 žingsnis

Operacija

Odos pjūviai ir priėjimas prie ausies kremzlės gali būti atliekami tiek už ausies, tiek ir matomoje ausies pusės raukšlėje.

Kremzlės ar minkštųjų audinių modifikacija priklauso nuo konkrečios situacijos: defekto arba deformacijos tipo, audinių struktūros ir kt. Baigus operaciją ausys fiksuojamos specialiais tvarsčiais.

Ar po otoplastikos lieka matomų randų?

Išorinio ausies paviršiaus pjūviai nematomi, nes jie atliekami ausų raukšlių viduje. Jeigu pjūviai yra daromi už ausies, su laiku jie tampa sunkiai pastebimi arba visiškai nepastebimi nespecialistui.

Kodėl verta pasirinkti jūsų kliniką ausų korekcijai atlikti?

Dr. Mickonas valdo ne vieną ausų plastikos ir rekonstrukcijos metodą. Jo įspūdinga ausų plastikos praktika prasidėjo prieš 25 metus onkologijoje, pradedant nuo ausų navikų šalinimo, neįmanomo be plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos metodų. Gydytojas mokėsi pas pasaulinio lygio ausų plastikos specialistus: Raunig Hermann (Austrija), Andreas Gantous (Kanada), Ralph Magritz ir Ralf Siegert (Vokietija). Gydytojas valdo ne vieną, bet įvairias metodikas (mikropjūvius ir netgi metodus tinkamus kūdikiams (be pjūvio)). Jis pasiūlys jums optimaliausią variantą.

Po ausų korekcijos operacijos

Po operacijos pacientas išvyksta namo. Skausmas ir diskomfortas po operacijos dažniausiai jaučiami tik pirmosiomis dienomis. Skausmui šalinti vartojami įprasti skausmą malšinantys vaistai.

Vairavimas
Vairavimas Po operacijos nevairuoti.
Dušas ir baseinas
Dušas ir baseinas Vengti vandens procedūrų, galvos plovimų 10-14 d.
Saulės spinduliai
Saulės spinduliai Vengti ~2 sav.
Sportas
Sportas Vengti ~1 mėn.

1 - 2 savaitės

Tvarstį fiksuojantį ausis reikia nešioti 1 – 2 savaites po operacijos. 

Šiuo laikotarpiu reikia stengtis vengti bet kokio ausų spaudimo, jų traumavimo, šalčio ar karščio poveikio.

Po tvarsčio nuėmimo jūs iš karto pamatysite realų vaizdą po operacijos. 

Siūlai pašalinami 7-10 dieną po operacijos.

Iki 1 mėnesio

Su tvarsčiu, fiksuojančiu ausis reikia miegoti apie 1 mėn. po operacijos.

Reikia stengtis vengti bet kokio ausų spaudimo, jų traumavimo, šalčio ar karščio poveikio.

Ausų korekcijos kaina

Konsultacija
60 - 100 €
Ausų formos korekcija
nuo 600 €
Pastaba: kainos yra orientacinės, galutinė procedūrų kaina priklausys nuo individualios situacijos ir sudėtingumo. Gydymo eigą ir kainą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu.

Gydo ir konsultuoja

Aleksas Mickonas
Aleksas Mickonas
Mokslų daktaras, onkologas-chirurgas, galvos ir kaklo, plastikos chirurgas

Dr. Aleksas Mickonas – tikrasis Europos Veido Plastikos Akademijos narys, turintis ilgametę praktiką onkologijos srityje. ORL-Galvos ir Kaklo chirurgo patirtis nuo 1992 m., SAM sertifikuotas onkologas-chirurgas.

Deimantas

Rezultatai, kalbantys už save

Prieš
Otoplastika / ausų plastika: Pacientė #4532, nuotrauka prieš
Po
Otoplastika / ausų plastika: Pacientė #4532, nuotrauka po
Pacientė #4532
Ausies trauma prieš ir iš karto po operacijos.
Prieš
Otoplastika / ausų plastika: Pacientas #4525, nuotrauka prieš
Po
Otoplastika / ausų plastika: Pacientas #4525, nuotrauka po
Pacientas #4525
Ausų formos korekcija.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00