Deimantas

Reprodukcinė sistema

Padedame spręsti su urogenitaline sistema susijusias problemas.

Reprodukcinė sistema

Urogenitalinė sistema ir jos sutrikimai

Urogenitalinė sistema yra reprodukcinių ir šlapimo sistemų organų kompleksas anatomiškai, funkcionaliai ir embriologiškai tarpusavyje susijęs. Dėl anatominių ypatumų ir glaudžių anatominių santykių uždegimai dažnai ir greitai apima tarp savęs susijusias struktūras. 

Šlapimo takų (ŠT) infekcija yra bendras terminas, kuriuo gali būti apibūdinama šlapimo pūslės uždegimas (cistitas), šlaplės infekcija (uretritas) arba inkstų uždegimas (pielonefritas). 

Kaip pasireiškia infekcija? Kada susirūpinti? Kada kreiptis?

Infekcija gali pasireikšti sekančiais simptomais:

 • staiga atsirandantis noras pasišlapinti,
 • poreikis dažniau eiti į tualetą,
 • skausmingumas arba deginimo jausmas šlapinimosi metu,
 • jausmas, kad šlapimo pūslė neištuštinta iki galo,
 • keista šlapimo spalva,
 • skausmas pilvo apačioje arba strėnose,
 • aukšta temperatūra, šaltkrėtis,
 • žema kūno temperatūra,
 • drumstas, tamsus, aitraus kvapo šlapimas.

   Rizikos veiksniai gerai žinomi, tai:

 • imunitetą slopinančios ligos – peršalimai,  inkstų akmenligė, diabetas,
 • padidėjusi prostata vyrams,
 • vidurių užkietėjimas vaikams,
 • nepakankamas vandens vartojimas,
 • prasta lytinių organų higiena,
 • netvarkingi lytiniai santykiai,
 • nėštumas.

Nevaisingumas - reprodukcines sistemos problema

Urogenitalinės sistemos uždegimai neretai siejami su nevaisingumu. Tačiau svarbu žinoti, kad nevaisingumo priežastis organizme gali būti ne tik kaip pasekmė po persirgtų lėtinių (reprodukcinės) sistemos uždegimų, bet  dažniausiai nevaisingumo  priežastis – infekcijos LOR organuose, besitęsantis uždegimas, kuris neretai susijęs su endometrioze, sėklidžių, prostatos, kiaušidžių uždegimais.

Urogenitalinės sistemos gydymas

Klinikoje taikomas adjuvantinis urologinių ir ginekologinių susirgimų gydymas naudojant natūralios medicinos preparatus. 

Inkstų ligos ir kiti ŠT susirgimai nuo seno gydomi būtinai naudojant gydymo schemose fitoterapiją, kuri suteikia papildomas garantijas nuo lėtinių inkstų ligų ir kitų ŠT susirgimų, padeda gydyti lėtinius uždegimus. Fitoterapijos preparatai neretai tampa vienintelėmis įmanomomis priemonėmis  palaikančiomis remisiją lėtinės urogenitalinės infekcijos atveju. 

Negalima nepaminėti universalią fitokompoziciją URO, naujos kartos vaistinių augalų forma-tabletės/briketai, jie skirti savarankiškam nuovirų (arbatų) gamybai (pasigaminimui), kuriuos pacientai gali įsigyti vaistinėse parduodančiose vaistinius augalus ir  savarankiškai naudoti inkstų ir kitų urogenitalinės sistemos organų uždegimo atveju kaip papildomą gydymą (gerinant terapijos kokybę) po antibiotikų ir uroseptikų terapijos, suteikant kokybiškas papildomas pasveikimo garantijas.

Tai pat URO efektinga kaip inkstų funkcijos reabilitacijos priemonė jau po gydymo. URO vykdo detoksikaciją, padidina inkstų filtraciją, turi lengvą antibakterinį poveikį, reguliuoja bioritmus. Fitokopozicija URO derinama su antibiotikais ir po antibiotikų kurso, kaip inkstų reabilitacijos priemonė. URO mažina riziką grybelinės infekcijos vystymosi atveju šlapimo sistemoje (kur nepatenka valgomos gerosios bakterijos), ypač gydymo antibiotikais metu ir po jų vartojimo. Inkstų ir šlaplės akmenligės atveju padeda tirpinti akmenukus, išvesti “smėlį”, mažina uždegimą ne tik šlapimo takuose, bet ir prostatoje. Palengvina šlapinimąsi prostatos susirgimų atveju, ženkliai pagerina šlapimo takų būklę po spindulinio ir chemoterapinio gydymo. URO padeda kovoti su pasikartojančiais ŠT uždegimais.

Taikoma klinikoje specialioji metabolinė terapija normalizuoja medžiagų apykaitą, padeda išvengti nenaudingų metabolitų susikaupimo ir formavimo šlapimo takuose, pavyzdžiui tokių kaip druskos akmenų ir kt. Tyrimo metu nustačius paciento metabolizmo ypatumus,  būtinai skiriama individualiai sudaryta gydomoji mityba.

Klinikoje taikomas gydymas papildomai užtikrina konvencinio urologinio arba ginekologinio gydymo kokybę ir turi tiesioginę įtaką paciento gyvenimo kokybei.

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00