Deimantas

Plaukų šalinimas

Nepageidaujamų plaukų šalinimas naujos kartos MedioStar Asclepion lazeriu.

Plaukų šalinimas

Norite atsikratyti nepageidaujamų plaukų?

Plaukų šalinimas naujos kartos MedioStar Asclepion lazeriu (Germany) – efektyviausias metodas, norint atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Savo greičiu mūsų lazeriui neprilygsta joks kitas lazeris. Plaukų šalinimas trunka nuo kelių sekundžių iki kelių minučių! Plaukeliai šalinami taikant išmaniąją technologiją. Optinis kompiuterinis viziografas nustato odos tipą, atspalvį, plaukų spalvą ir rūšį. Procesorius optimaliai parenka spindulio impulsą, kad poveikis būtų maksimaliai efektyvus ir be pašalinių poveikių.  Be skausmo! Be odos sudirginimo!

Po procedūrų oda tampa elastingesnė, lygesnė, gražesnė. Netgi jautriausios, viską išbandžiusios moterys ir kosmetologės mūsų metodą įvertina aukščiausiu balu. Po 2-3 procedūrų apie plaukelius pamiršite metams arba visam laikui. Tai  šiai dienai yra pats veiksmingiausias ir saugiausias metodas.

Plaukų epiliacija atliekama visose kūno vietose. Viršutinės lūpos epiliacija užima 3-5 min. Procedūros atliekamos tiek vyrams, tiek moterims įvairiose srityse: viršutinės lūpos, pažastų, sprando, pečių, nugaros, kojų, bikini ir kt.

Ką sako mūsų klientai?

„Turbūt 15-20 metų kankinausi su plaukeliais ūselių ir barzdos srityje. Be to, esu tamsiaplaukė, tad ir plaukų šaknelių užuomazga tuoj pat matydavosi. Nuo kasdienio pešiojimo pincetu, plaukeliai ėmė įauginėti, tuomet imdavausi adatos. Oda būdavo žaizdota ir paberta. Įaugančių plaukelių vietoje atsirado pigmentinės dėmės, kurias sunkiai galėjau paslėpti. Be to, barzdelėje turiu ir randą, iš kurio ir aplink kurį plaukelių tankumas tik didėjo ir plito. Rando zonoje plaukeliai labai įauginėjo, vėl imdavausi adatos… Pabėrimai ir žaizdelės nesibaigdavo praktiškai niekada. Kasdien prie veidrodžio praleisdavau mažiausiai 15 minučių „tvarkydama” plaukelius, o tai – 1,5 val per savaitę.

Labai daug buvau skaičiusi apie plaukelių šalinimą lazeriu. Bet kaina man buvo pagrindinis aspektas, dėl ko vis atidėliojau, nes vieno karto negana, reikia apie 8-10 procedūrų. Rezultato niekas negarantavo, nes dauguma naudoja senosios kartos lazerius, kurių galingumas su laiku vis silpnėja.

Bet išgirdusi apie „Biorevital” klinikoje naudojamus naujausius diodinius lazerius, apsisprendžiau išbandyti. Ir negalėjau atsidžiaugti, kai jau po pirmos procedūros, tiesiog procedūrų kabinete, ėmė kristi dalis plaukelių, kiti iškrito artimiausiomis dienomis. Neskaudėjo, tik jaučiau dilgčiojimą ir šilumą. Specialistė labai profesionali, švelni, atsako į visus kilusius klausimus. Vos po trijų kartų džiaugiausi oda be plaukelių! Praktiškai išnyko ir pigmentinės dėmės ūselių srityje, o barzdoje esantis randas labai suminkštėjo, tapo nebe toks jaučiamas.

Labai rekomenduoju plaukelių šalinimo procedūras būtent „Biorevital” klinikoje.”

Suplanuokime Jūsų apsilankymą

Skambinkite

Leiskite susisiekti mums

Žinutė Registracija
Susisieksime per 1-2 darbo dienas.

Darbo laikas

darbo dienomis
9:00 - 19:00