Įaugęs nagas – kaip gydyti, kad problema nesikartotų?

Įaugęs nagas – nemaloni ir skausminga problema. Dažnai į tokį pirštą įsimeta infekcija – žaizda ima pūliuoti, trukdo vaikščioti, vairuoti automobilį. Gydytojai teigia, kad problema linkusi kartotis. Tačiau ji kartojasi tik tuomet, kai yra netinkamai gydoma. O dažniausiai Lietuvoje ji gydoma senais, dar sovietiniais, metodais. 

Tradiciniai įaugusio nago gydymo metodai

Poliklinikose įaugęs nagas dažniausiai gydomas chirurgiškai - skalpeliu: nuimama nago plokštelė, padaroma gili žaizda, kuri ilgai gyja, todėl koją sunku įkišti į batą, pirštas iki metų gali išlikti skausmingas. Nagui ataugti prireikia net iki 12 mėnesių. Jeigu nagą šalinsime su žnyplėmis, komplikacijų ir pakartotino nago įaugimo tikimybė – 50-75%. Įaugusio nago šalinimo lazeriu pažengusios medicinos šalyse išvis atsisakyta – dėl mažo efektyvumo ir aukščiausios onichogrifozės rizikos. 

BIOREVITAL gydo įaugusį nagą pažangiausiu šiai dienai metodu.

BIOREVITAL klinikoje, vienintelėje Lietuvoje, įaugusį nagą gydome pažangiausiu pasaulyje metodu – Surgitron technologija. Šiuo metodu įaugusius nagus gydome jau daugiau negu 9 metus. Procedūros metu, į pieštuką panašiu prietaisu, pašaliname tik įaugusią nago dalį – nago plokštelė nėra pašalinama. Pati procedūra neskausminga ir neilga, pakartotinas nago įaugimas pasitaiko tik 2% atvejų. Kadangi audiniai nėra žalojami, jie greičiau sugyja ir vieta po procedūros yra mažiau skausminga.

Pasak medicinos mokslų daktaro Alekso Mickono, dažnai į BIOREVITAL kliniką pacientai kreipiasi jau po gydymo, kai pašalintas ir ataugęs nagas vėl 3-4 kartus įauga. Norint išvengti pakartotino nago įaugimo, rekomenduojame gydymą tik Surgitron – pažangiausia chirurgine technologija įaugusio nago gydymui. Problema išsprendžiama per vieną procedūrą ir visam laikui. 

Procedūrą atlieka chirurgas A. Mickonas, turintis 10 metų patirtį su Surgitron technologija. Po procedūros 2-4 parą būtinas vienas perrišimas klinikoje, kurio metu gydytojas pamoko pacientą, kaip toliau pačiam teisingai prižiūrėti ir perrišti pirštą. Rekomenduojamos profilaktinės procedūros ir padologo priežiūra.

Surgitron technologija gyd. A. Mickonas taip pat šalina apgamus ir kitus odos darinius nuo veido ir kitų jautrių vietų be skausmo, nepaliekant randų.

 

 

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune