Audinių žudynės – kvailas pavyzdys gali būti užkrečiamas!

(Futuristinė drama - feljetonas) 

Danijos vyriausybės aktyvistai  nurodė nugaišinti visas audines šalyje. Aktyvistams gana staiga pasirodė, kad virusas apsigyveno plaukuose ir jie pradėjo masiškai žudyti kailius turinčius gyvūnėlius. Tai primena Kinijos žvirblių naikinimo istoriją!!!  Įdomu, kur dingo žalieji!? Gyvūnų globėjai ir kiti? Ar tirs tas žudynes Hagos tribunolas?

Nenustebsiu, jei aktyvistai greit pradės kalbėti apie gyvūnų globos namų panaikinimą, kaip potencialų korona viruso mutacijos židinį. Tai jau stebėjome Uhanio turgavietėje. Juk gali būti, bujojant ligotai fantazijai, kad vieną dieną aktyvistams teks sunaikinti savo naminius gyvūnus – kates ir šunis – juk jie taip pat turi kailiukus. O kitą dieną, pamačius, kad ir jų šeimos nariai turi vešlius plaukus ant galvos ... ką reikės daryti? Kirpti arba rauti? 

Keista, kad ypač daug apie koroną virusą žinantys seimo nariai ir seimo profesoriai, kalbėdami su kaukėmis ant veido, nedengia aplink kaukes bemakaluojančių savo plaukų. Kur jų kepurės? Kodėl medicinos personalas privalo nešioti kepures? Teisingai – kad virusas neprikibtų prie plaukų. Nes  atnešus į namus koroną  virusiuką ir pašukavus plaukus – tuoj pat paskleisi užkratą skraidyti po kambarius arba atsigulsi su jais kartu miegoti ... tiesiog ant vienos pagalvės!!!

Kodėl visos Europos tautos aklos, o tai danai pirmieji ėmė ir praregėjo, o mes...???

Karantino metu viešose vietose privaloma nešioti burną ir nosį dengiančią kaukę. Lietuvos piliečiui už karantino taisyklių nesilaikymą gresia bauda iki 1500 eurų, nes jei jis nesisaugo, galimai platina pavojingą koroną virusą. O dabar gatvėje matome žmones su įvairiomis kaukėmis, vienkartinėmis pirštinėmis, bet su ,,plika galva’’. JUOKINGA!!!  Absurdas laikytis karantino taisyklių, tačiau nenešioti kepurių!!!

Jau girdėjau, kad po „kailio-plaukų baimės" Danijoje formuojama darbo grupė, planuojama  kreiptis į LR Vyriausybę, kad būtų privalu nešioti ne tik burną ir nosį dengiančią kaukę, bet ir galvą bei ausis dengiančią kepurę, ypač šaltuoju metų laiku. Tokiu atveju, korona  viruso prikibimo rizika prie plaukų ne tik ženkliai sumažėtų, bet ir sergamumas peršalimo ligomis reikšmingai kristų, o Lietuvos medicinos sistema būtų išgelbėta nuo didelio ligonių antplūdžio. Tik nežinau ar tame įstatyme baus už kepurių nenešiojimą? Vis dėl to, kada kalba Lietuvos  pilietis – tai viena, o kada iš Danijos ar Briuselio – tai jau visai kas kita  ir visada paklusime kvailiems patarimams pagal provincialios ištikimybės sindromą. Nebent magiška pavarde - Nielsen suveiks? Neaišku.... Aišku tik viena – nuo kepurių nešiojimo bus atleidžiami tik plikiai, kadangi jų  galvos be plaukų ir  korona virusas tikrai juose nemutuos. Tokios viruso mutacijos tendencijos gali sukelti masinės kultūros revoliuciją. Seksualiausiai atrodys plika moteris ir daug kam visiškai nereikės rūpintis krentančiais plaukais. Kirpyklas ir plaukų rovyklas su cukrumi arba vašku, kaip korona viruso mutacijos fabrikėlius, pakeis naujausios kirpimo-rovimo technologijos: plaukai bus sutepami specialiu skysčiu ir sudeginami, kartu su virusu, tiesiog ant kliento galvos ar bikini (aišku, nenudeginus odos). Tokie meistrai jau pasirodė Kinijoje. Laikas mokytis! Kam nepatiks degančių plaukų kvapas, pereis prie ilgalaikės lazerinės epiliacijos. Mūsų klinika seniai tam pasiruošusi – pašalina plaukus lazeriu – be skausmo, be kvapo, be rovimo streso.

Primiršome gyvūnėlius! Po jų sunaikinimo, jie bus futuristiniai: plastmasiniai, elektroniniai, o svarbiausiai – be plaukų ir be kailio. Tiems, kurie nesutiks atsisakyti savo numylėtinių plaukų, aktiyvistai sugalvos jiems privalomą priešnavikinį chemoterapijos kursą. Aišku mokamą. Tai bus naujo biznio forma veterinarijoje – plaukai garantuotai nukris. Pieno produktų valgyti aišku norėsis, bet iš plastmasės karvės nepagaminsi. Todėl futuristinius vaizdus papildys plikos karvės laukuose. Jeigu po chemoterapijos karvei dings pienas, bus darbo genetikams – privalės išvesti plikų karvių duodančių pieną..., arklių ir kt.

Spėju, kad ir ant vištos plunksnų gali nusėsti korona virusas, todėl ir naminiai paukščiai privalės būti be plunksnų. Paskui teks nuplunksnuoti ir visus paukščius aplink. Tačiau kaip gi jie tada galės skraidyti? O niekaip, bus daugiau panašūs į dinozaurus ir tik bėgios.  Bus lengviau juos gaudyti!..

Stebina masinė šizofrenizacija, mankurtizmas ir istorinė amnezija. Reikia suprasti, kad korona virusas – tai ne maras ir aplink mus gyvuoja daugybė ne mažiau pavojingų infekcijų.

Bičių varozės pandemijos pradžioje buvo kilusi panika. Nors varozė, atėjusi savo laiku iš Indijos, neliečia žmogaus, bet tik bites. Tačiau Tolimųjų Rytų ir Sibiro teritorijoje buvo fiksuojami bitynų deginimo epizodai. O dar žiauriau, kai bičių avilius užversdavo žeme su buldozeriais. Dabar kiekvienas bitininkas žino kaip kovoti su šia bičių liga. 100% veikiančio prieš varozę vaisto iki šiol nerasta, bet medaus kiekis parduotuvių lentynose tik didėja. Priprasime ir prie korona viruso.

Kas prisimena, kaip žengė į pasaulį ŽIV virusas? Pradžioje taip pat kilo panika, žmonės bijodavo apsikabinti, bučiuotis, spausti vienas kitam rankas. Tik dabar, po daugelio metų, susitaikėme su šia problema , infekcija tapo nebeaktuali, nuėjo į šešėlį.

Neaktualizuosime kiaulių gripo ir masinių kiaulių žudynių, kadangi jos naudojamos žmonių maistui.

Tačiau Laimo ligos ir erkinio encefalito pandemija niekam nerūpi. Skiepų konvejeris dirba, nors jie jokios įtakos Laimo ligai neturi.... Erkių dar niekada nebuvo tiek daug. Ekologai draudžia deginti seną žolę, aiškindami, kad visa, kas žolėje, žus. Bet kažkodėl praleido Danijos audinių genocidą??? Dujų kameros, buldozeriai???  Dabar kiekviena pievelė, parkas, alėja tapo erkių fermomis, ekologų ir žaliųjų aktyvistų priedangoje. Nepagydomų ir sunkių formų Laimo boreliozės kiekis daugėja visame pasaulyje. Bet epidemiologinių profilaktinių veiksmų – nulis. Vyriausias valstybės epidemiologas turbūt tik skaičiuoja kiek cigarečių tauta išrūkė. Todėl prie epidemiologinės situacijos valdymo vairo šoko A.Veryga – pirmas plikas ministras, turbūt pirmas sužinojęs, kad virusas kabinasi prie plaukų :)?!. Bet, deja, jis tik psichiatras, o neramių aktyvistų grupelė stūmė situaciją suvaldyti S.Skverneliui, paskirus jį tautos epidemiologu :). Jei rytoj tiems aktyvistams ateis į galvą Lietuvoje žudyti kates, šunis, audines ir kt. – nenustebsiu.  Pirmi  sukelia paniką, parodo neeilinį aktyvumą ir daro nesąmones žiurkės bėgdamos iš skęstančio laivo. O kur tikri medicinos kapitonai, epidemiologijos specialistai, ekspertai, kurie tai privalo daryti, organizuoti???

Sprendimas vienas: prie vyriausybės, kol dar nevėlu, sukurti visų probleminių reikalų ,,sveiko proto komitetą“. Kitaip toli nenuvažiuosime ir beliks tik stebėti, kokie veiksmai artimiausiu metu nustebins pasaulį. Kas sugalvos dar didesnę kvailybę?  Seksime įvykius...

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune