- "Ar galite pašalinti 2-jų mm vėžį"?

Į Biorevital kliniką paskambino jauna moteris, kuriai grožio klinikoje dermatologas nustatė 2-jų mm veido odos vėžį. Į onkologinį pasiųsti jauną moterį, jos psichiką žaloti, turbūt nepanorėjo, ypač šiais Covid laikais: tai gi kol ateis jos eilė, auglys tikrai jau bus didesnis nei  2 mm.  Išleisdami moterį, griežtai prisakė darinio su lazeriu nešalinti... Gavosi, kaip anoj pasakoje – eik tenai, nežinau kur?...Moteris pasimetė.

Ką su tuo vėžiu daryti? Plastikos chirurgui vėžio gydymo nepatikėsi: štai gi vėžį operuoti – tai ne botoksą ar hialuroną leisti....manė jinai, tokiu atveju reikėtų daktaro, kuris onkologiją suvoktų

Ir kilo liūnas klausimų....Kas pas jūs operuoja? Ar yra pas jus #onkologas, ar #plastinischirurgas? Ar daktaras #Mickonas supranta ką nors apie #onkologiją, apie #plastinęchirurgiją ir kas yra #Surgitron? 

Prisimindami patarlę – „geriau viena kartą pamatyti, negu 7 kartus išgirsti“ – nusprendėme  patalpinti keletą paskutinių dr.A.Mickono darbų nuotraukų.

Pirmoje – nejaunos moters patyrusios insultą su  veido paralyžiumi, matosi gudus bazinių ląstelių multicentrinis skruosto #odosvėžys. Kitoje - moters veidas jau po plastinės operacijos. Demesingas #Veidoplastinėoperacija atlikta taikant  rotacinio lopo metodą….su laiminga pabaiga.

Antra #plastinėoperacija, atlikta gydant 3-jų cm odos vėžį nugaroje …. tai pat su laiminga pabaiga.    

Dėmesingas skaitytojas tegul nusprendžia pats ar galime pagydyti (pašalinti) 2-jų mm dydžio odos vėžį?

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune