Straipsniai

 • Chirurgas A.Mickonas: su Surgitron apgamus galima šalinti ir vasarą

  Paplūdimio sezonas atidarytas. Vis daugiau odos parodome saulutei, todėl metas susirūpinti odos sveikata. Reikėtų pasirūpinti apgamais – ne tik dėl estetikos, bet ir dėl sveikatos – juos pasitikrinti.
 • Pavasario grožio aktualijos – mitai ir paradoksai..ir ką daryti kad nepultų vampyrai?

  Jau atėjo pavasaris, žiūrėk, ir vasara ne už kalnų! Su džiaugsmu atidėsime šiltus drabužius ir iš spintos trauksime maudymosi kostiumėlius, mėgausimės saulės spinduliais, papildysime vitamino D atsargas, pamaloninsime save gaivinančiu paplūdimio vandeniu, keliausime į tolimus egzotinius kraštus. Kaip paruošti mūsų odą vasaros įdegiui? Ar galima atlikti kūno arba veido masažo procedūras?
 • Nosies pertvaros iškrypimas

  Nosies pertvaros iškrypimas dažniausiai pasireiškia pasunkėjusiu kvėpavimu per nosį.  Dar dažniau galima pastebėti kad per vieną nosies šnervę oras įeina geriau negu per kitą. Tačiau, - Kodėl gi pavojingas nosies pertvaros iškrypimas ir kodėl problema reikalauja sprendimo? Problemos reikšmė bus lengviau suprantama  analizuojant patologinio poveikio mechanizmus  žmogaus organizmui:
 • Lūpų revitalizacija

  Dažnas žmogus, ypač šaltuoju metų periodu, pastebi, kad lūpos sausėja, šerpetoja, tampa nelygios, jose atsiranda skausmingų įtrūkimų. Šie lūpų pakitimai – ne tik kosmetinis nepatogumas, jie gali paskatinti lūpų uždegimą, infekciją, sukelti niežėjimą, skausmą.
 • Estetinės odos procedūros pasitarnauja odos vėžio prevencijai

  Tie patys patologiniai mechanizmai, vykstantys odoje, pagrindžia kai kurių estetinės medicinos procedūrų  naudą ir taikymą ne tik odos grožiui puoselėti arba senėjimo prevencijai, bet ir  veido odos ikinavikinių ir navikinių ligų profilaktikai.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune