Apgamų tyrimai ir įvairių odos darinių diagnostika

 

 

BIOREVITAL klinikoje taikomas apgamų ir įvairių odos darinių  ištyrimas, šalinimas, pooperacinę priežiūrą monitoringas po gydymo. 

 

Kokie klinikoje  Biorevital apgamų gydymo privalumai?

  • Procedūras atlieka patyręs specialistas, mokslų daktaras, Sveikatos Apsaugos Ministerijos sertifikuotas onkologas-chirurgas, turintis daugiau negu  25 metų darbo patirtį onkologijoje - A. Mckonas.
  • Klinikoje taikomas pilnas odos darinių diagnostikos ir gydymo spektras: nuo A iki Z, vienoje vietoje.
  • Klinikoje užtikrintas ankstyvos melanomos diagnostikos ir ankstyvo odos vežio diagnostikos protokolas.
  • Odos dariniai BIOREVITAL klinikoje šalinami maksimalų kosmetinį rezultatą užtikrinančia Surgitron technologija.

Pirmiausia, apgamas arba pigmentinis odos darinys bus ištirtas kompiuteriniu/skaitmeniniu epiliuminescenciniu dermoskopu 3 Gen (JAV). Šio prietaiso pagalba taip pat atliekamas odos apgamų stebėjimas,  melanomos profilaktikos tykslais: nuotraukos saugomos iki kito jūsų vizito ir atliekamas diagnostinis palyginimas. 

Jei turite apgamą, kuris yra netaisyklingos formos, niežti, kraujuoja, didėja arba ne toks kaip visi - mes suteiksime jums būtinas paslaugas. 

Straipsniai

  • Apgamų šalinimas nuo veido: patikėkite tik patyrusiam specialistui

    Apgamai ant veido – tai visų pirma estetikos klausimas. Todėl, apsisprendus šalinti apgamus nuo tokios jautrios vietos, ypač arti akių, lūpų, reikia ieškoti patikimo specialisto – turinčio ne tik reikiamą išsilavinimą, bet ir patirtį. Dar geriau, jei apgamo šalinimą atliekantis specialistas išmanytų ne tik dermatologiją, bet turėtų ir onkologijos bei estetinės chirurgijos žinių.

  • Kaip geriausiai šalinti apgamus?

    Kaip pasirinkti tinkamą apgamų šalinimo būdą ir kodėl taip skiriasi jų kainos? Kokių padarinių galima sulaukti pasirinkus netinkamą šalinimo būdą? Ar galima šalinti apgamus - ar jie dėl to netaps piktybiniais? Ar galima odos darinius šalinti vasarą, ar neliks pigmentinių dėmių?

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune