Karpų, papilomų, kondilomų gydymas

  • Pageidaujate atsikratyti karpų, papilomų arba kondilomų?
  • Norite, kad problema nesikartotų? 

Klinikoje taikomas  unikalus karpų, papilomų, kondilomų gydymas! Atliekamas ne tik jų šalinimas, bet butinai skiriamas adjuvantinis bio- gydymas nuo šių auglių sukėlusio viruso! Šalinimas atliekamas be skausmo, be randų, juvelyriniu tikslumu! 

Karpos, papilomos, kondilomos - smulkūs gerybiniai odos ir/arba gleivinių dariniai, jų atsiradimo priežastis – ž€mogaus papilomos virusas (ŽPV). Todėl chirurgiškai pašalinus šiuos darinius ir gydant juos plačiai reklamuojamais vaistais, neišsprendžiama problemos priežastis - virusas nepašalinamas iš organizmo. Žinoma jau apie 200 žmogaus papilomos viruso tipų, kurie pasireiškia skirtingose kūno vietose, skirtinga forma ir būna skirtingo piktybiškumo, todėl vieno gydymo būdo visiems nėra.

Paprastosios karpos –  dažniausiai atsiranda ant plaštakų odos. Pėdų karpos – tai paprastų karpų rūšis, bet auga tik ant padų ir pasižymi giliu įsiskverbimu į odą. Jaunatvinės karpos auga grupėmis, dažnai pažeidžia veido ir pirštų odą. 

Smailiagalios kondilomos - "minkštos  karpos" ant vyrų ir moterų lytinių organų, atrodo kaip mažos konuso formos išaugos. Užsikrėčiama lytiniu būdu. Kūdikis gali užsikrėsti nuo sergančios (arba viruso nešiotojos)  motinos gimdymo metu ir tampa viruso nešiotoju. Vėliau tokie vaikai gali susirgti gerklų papilomatoze.  

Papilomos lokalizuojasi ant veido odos ir sudaro kosmetinius defektus (akių vokai, nosis, lūpos). Daugybinės smulkios papilomos kakle, po pažastimis, po pieno liaukomis, šlaunų vidinėje pusėje šalinamos estetiniais sumetimais. Estetinio šalinimo kaina su Surgitron nuo 5 € iš pažastų, ir nuo 50€ iš veido. Vokų, akių zonos, lupos raudonio ir kitų jautrių zonų kur reikalingas specialus nuskausminimas dažniausiai - 100€, tai priklauso nuo darinių dydžių. Tyksliai kaina galima sužinoti po apžiuros ir darinių tyrimo. Konsultacijos kaina 50€.

BIOREVITAL klinikoje karpos, papilomos ir kandilomos gydomos kompleksiškai. Konsultacijos metu, įvertinus jūsų imuninės sistemos būklę, bus paskirtas individualus gydymas. Tik jei tikslinga, dariniai bus pašalinti modernia chirurgine technologija, be skausmo, be randų, be kraujo. Karpos pašalinamos su šaknimi, užtikrinant maksimaliai kosmetinį rezultatą (žr. foto). Klinikoje taikomas ir visiškai naujas nechirurginis karpų gydymo budas. Gydymo kainos dažniausiai 50€ už seansa, bet konkretizuojamos po apžiuros.

 
 

Prieš Po: 
Karpos daugybinės pado. Vyas išbandė viską iš visų vaistinių, karpos tik audringai dauginosi.
Po 1.5 mėn, be operacijos
Daugybinės karpos iki terapijos
Po 3- jų neskausmingų NT seansų

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune