Tavo Ideali Oda su HydraFacial MD®

HydraFacial MD™ - tai Tavo Ideali Oda!                       video.ru    video.en

 

HydraFacial MD™ – tai medicininis, tačiau ne chirurginis ir ne invazinis veido odos atjauninimas. 

HydraFacial MD™ – išsivystė iš populiarios ir anksčiau žinomos mikrodermoabrazijos procedūros. Tačiau vietoje kristalų skirtų atsluoksniuoti viršutinį odos sluoksnį, HydraFacial MD™ aparate naudojamas specialus vienkartinis antgalis su vidine spirale, kuris sukuria specialiai tam tikslui naudojamų serumų srautą, jo dėka atsluoksniuojamos negyvos ir senos odos ląstelės, oda giliai išvaloma, drėkinama ir pamaitinama. 

Odos drėkinimas, vakuuminis masažas, deimantinė hydradermoabrazija, larezinė terapija, cheminis pilingas ir kt. – būtinų ir papildomų procedūrų taikymas priklauso  nuo Jūsų odos būklės.

 

Kokia nauda Jūsų veidui?

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad HydraFacial MD™ – vienintelė ir geriausia kompleksinė priemonė prieš veido odos senėjimą. Patyrusio specialisto rankose HydraFacial MD garantuoja geresnį odos drėkinimą, pilko odos atspalvio išnykimą, mažina pigmentinių dėmių, raukšlelių, klosčių atsiradimą. Valandos trukmės procedūros rezultatai gali pakeisti Jūsų gyvenimą, kaip HydraFacial MD jau pakeitė civilizuoto pasaulio požiūrį į grožį ir JAV jau tapo populiaresnė, negu šiuo metu pirmaujanti pasaulyje grožio procedūra - Botokso injekcijos.
Iš karto po procedūros Jūs pajusite, kad oda tapo gaivesnė, sveikesnė ir sudrėkinta. Tokie efektai gali išsilaikyti keletą savaičių ar net ilgiau. Kas mėnesį atliekant HydraFacial MD procedūras išsprendžiamas didžiulis spektras veido odos senėjimo problemų: pigmentinių dėmių, sausumo, smulkių raukšlių, odos papilkėjimo, netolygaus atspalvio, nelygaus paviršiaus, išplitusių porų, veido patinimo, padidinto riebumo. Atliekant procedūras kas mėnesį sumuojasi kaupimo efektas, oda palaipsniui tampa gražesne ir gražesnė.
NB!   Deja,  visada pasaulyje geriausių technologijų aparatus bando padirbti. 
Kai tik HydraFacial MD™ sėkmė buvo įrodyta, atsirado kontrafaktinių aparatų su tuo pačiu pavadinimu ir  pasiūlymų atlikti procedūras žemiau savikainos, kurios nieko gero neduoda.
HydraFacial MD™ – tai ne tik naujausia aparatinė (fiziko-mechaninė) technologija bet ir naujausia farmako-cheminė technologij a, naudojantpatentuotus natūralius serumus vienkartiniuose steriliuose flakonuose.  Pastarųjų kaina paskutiniu metu išaugo, bet ne atpigo.


HydraFacial MD®  Programos:

 • Bazinė  veido procedūra
Rekomenduojama visiems odos tipams ir bet kokio amžiaus asmenims – tiek paaugliams, tiek ir brandaus amžiaus. 
Procedūros metu: išvaloma ir nušveičiama veido oda pašalinamos negyvos odos ląstelės, atstatoma odos drėgmė, išvalomos ir gydomos išsiplėtusios odos poros, atstatoma veido odos spalvą, lyginamos smulkios veido odos raukšlelės, atstatoma veido odos švara, drėgmė ir tonusas. Gaunamas sveikos ir švarios odos efektas.
Procedūros eiga: odos demakiažas, negyvų odos ląstelių eksfoliacija, lengvas pilingas, kamedonų ekstrakcija valdomo vakuumo pagalba, giluminis odos drėkinimas pagal odos būklę parinktu serumu. Procedūra baigiama padengiant veido odą drėkinamuoju apsauginiu kremu. Procedūros trukmė: 40 min.
 
 • Nepriekaištingas makiažas 

Procedūros metu: panaikinamos suragėjusios ląstelės, odos reljefo nelygumai, todėl oda pasidaro lygi ir glotni. Po procedūros padengtas makiažas įsigeria tolygiai ir oda atrodo tiesiog ne priekaištingai! Procedūros trukmė 30 min. Visiems odos tipams

 • Kalifornijos veido valymas

Veido valymas be skausmo, be ašarų ir reabilitacijos – tai įmanoma tik su Premium Class HydraFacial įranga! Dar niekada veido valymas nebuvo toks efektyvus ir tuo pačiu malonus. Procedūros trukmė 60 min.

 • Holivudo žvaigždžių procedūra „Red Carpet“

Tai greita ir maloni procedūra, kai privalote atrodyti verta milijono! Ši procedūra – Holivudo aktorių idealios odos paslaptis. Akivaizdus rezultatas po pirmos procedūros. Procedūros trukmė 30-45 min.

 • Verslo moterims 
 

Nepriekaištinga oda vos per 30 minučių! Tai ideali procedūra verslo moterims, branginančioms kiekvieną minutę. Procedūros trukmė 30 min.

 • Pigmentuotos, papilkėjusios ir blankios odos gydymo procedūros

Saugi ir efektyvi procedūra, mažinanti odos pigmentaciją, atgaivinanti odos spalvą. Unikalus mechaninio ir rūgštinio pilingo derinys vienoje procedūroje. Poveikį padidina speciali priemonė – alfa arbutinas. Procedūros trukmė 60 min.

 • Probleminės odos gydymas

Odai, kenčiančiai nuo aknės ir kt. Šios procedūros metu ne tik atliekamas giluminis odos valymas, bet ir odos gydymas.  Procedūros trukmė (30-60 min) ir kaina priklausis nuo odos problemos. 

 • Procedūra sausai ir dehidratuotai odai 

Ilagailikis odos drėkinimas ir apsauga nuo iššausėjimo – tai jaunatviškos ir sveikos odos pagrindas. Ši HydraFacial programa tinka ne tik išsausėjusiai, bet ir kitų tipų, netgi jautriai odai. Procedūros trukmė 60 min.

 • Procedūra vyrams

Aktyviems vyrams, kuriems svarbu atrodyti gerai. Procedūros trukmė 60 min.

 • Ekskliuzyvi revitalizacija

Neinvazinė revitalizacijos procedūra, siekiančioms atjaunėti 10 metų.

Nuotraukose PRIEŠ ir iš karto PO procedūros pateiktos nuotraukos iš gydytojo A.Mickono praktikos. 

 

Prieš Po: 
Aparatinė veido odos revitalizacija nuo A iki Z
Akių zonos biorevitalizacija su injekcijomis
Veido odos revitalizacija nuo A iki Z
Akių zonos biorevitalizacija

Straipsniai

 • Biorevitalizacija – vis populiarėjantis būdas atjauninti veido odą

  Kiekviena moteris, peržengusi 35 metų ribą, jau susiduria su pirmaisiais veido odos pakitimais. Tačiau darytis veido odos patempimą pas plastikos chirurgą dar anksti. Kokią išeitį gali pasiūlyti šiuolaikinė estetinė medicina?

  Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, anti-aging medicinos specialistas, ORL- plastikos chirurgas Aleksas Mickonas.

 • Nepriekaištingas makiažas

  Dažnai, net ir pagal visas taisykles padarius makiažą, veidas atrodo ne taip, kaip norėtųsi - nenatūraliai, tarsi su kauke, išryškėja odos trūkumai, kuriuos norėta paslėpti: išsiplėtusios poros, nelygumai, raukšlelės, sausumas, matosi pudros ir makiažo gumulėliai. 

 • Tarptautiniai praktiniai nosies ir veido rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos kursai

  Birželio 15-17, 2016m, Nyderlanduose, med. Dr. A.Mickonas dalyvavo nosies ir estetinės chirurgijos kursuose.

 • Holivudo veido priežiūros sistema - optimaliausias sprendimas jūsų odai

  Aiškiai pastebimas fenomenas: netgi  iš prigimties labai simpatiškų veido bruožų moterys dažnai turi odos problemų požymių veide. Net jaunų moterų veido oda turi pilką atspalvį, pigmentinių dėmių, odos paviršiaus nelygumų, porėtą, šerpetojančią odą. Šių defektų negali paslėpti net storas maskuojančio makiažo sluoksnis. Kodėl taip yra? Ko trūksta mūsų moterims? Kaip galima joms padėti? Kiek seansų mezoterapijos, veido masažo, dermobrazijos, šviesos terapijos, lazerio, IPL reikėtų, kiek pilingų ir kitų procedūrų? Ir kiek tai joms kainuotų?

   

 • III–oji tarptautinė „Pilingų ir grožio injekcijų“ mokykla Prahoje

  2016 m. med. dr. Aleksas Mickonas dalyvavo konferencijoje, organizuotoje Tarptautinės Filip Depre Mokyklos ir SkinTech kompanijos (Ispanija) iniciatyva.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune