Revoliucija veidui

Mezoterapija be adatų
Veido pilingas
Grožis jau nebereikalauja aukų

 

- Kas yra HydraFacial MD?

Jungtinių Amerikos Valstijų FDA šiam metodui suteikė sertifikatą, kuris prilygsta Oskaro apdovanojimui kosmetologinės medicinos srityje!

 PS! Tik 5% kosmetologijoje taikomų technologijų turi FDA sertifikatus.

- Už ką toks dėmesys ir pripažinimas?

Už tai, kad HydraFacial MD pradėjo naują erą kosmetologijoje ir estetinėje medicinoje. 

- Kodėl nauja era? Kokia esmė šios  naujovės, kaip technologijos?

Tai trejopa koncepcija, kuri realizuoja šią technologiją ir apjungia priežiūrą, gydymą ir atjauninimą.

I Priežiūra – taikoma, kaip sveikai odai, taip ir pagal esamą poblemą (pigmentacija, kuperozė, seborėja, spuogai ir t.t)

II Gydymas – taikyti gydymo procedūras, gydyti veido dos problemas ir kai kuriuos ikivėžinius susirgimus.

III Atjauninimas arba Revitalizacija plačiąja prasme -- nuo  išorinės puikios išvaizdos iki tikros senėjimo profilaktikos, stabdymo kai kurių pavojingų odos ligų, tame tarpe ir odos vėžio.

- Kodėl būtent Tower HydraFacial MD ?

Todėl, kad tik Tower HydraFacial MD aparatas veikia pagal principą „viskas įskaičiuota /all inclusive“ ir leidžia įvykdyti viską, kas pasakyta aukščiau. Specialistui tik reikia žinoti, ką reikia daryti? Ir pasirinkti reikiamas aparato funkcijas. 

 
HydraFacial MD®  Procedūros:

Veido valymas be skausmo, be ašarų ir reabilitacijos – tai įmanoma tik su HydraFacial! Dar niekada veido valymas nebuvo toks efektyvus ir tuo pačiu malonus.

Procedūros metu veido oda šlifuojama vienkartine deimantine galvute: panaikinamos suragėjusios ląstelės, odos reljefo nelygumai, todėl oda pasidaro lygi ir glotni. Padengtas makiažas įsigeria tolygiai ir oda atrodo tiesiog nepriekaištingai!

Tai greita ir maloni procedūra, kai privalote atrodyti verta milijono! Ši procedūra – Holivudo aktorių idealios odos paslaptis. Akivaizdus rezultatas po pirmos procedūros.

Nepriekaištinga oda vos per 30 minučių! Tai ideali procedūra verslo moterims, branginančioms kiekvieną minutę.

Saugi ir efektyvi procedūra, mažinanti odos pigmentaciją, atgaivinanti odos spalvą. Unikalus mechaninio ir rūgštinio pilingo derinys vienoje procedūroje. Poveikį padidina speciali priemonė – alfa arbutinas.

Šios procedūros metu ne tik atliekamas giluminis odos valymas, bet ir odos gydymas. Tinka odai, kenčiančiai nuo aknės. Deimantinis pilingas padeda pasiekti puikių rezultatų.

Ilagailikis odos drėkinimas ir apsauga nuo iššausėjimo – tai jaunatviškos ir sveikos odos pagrindas. Ši HydraFacial programa tinka ne tik išsausėjusiai, bet ir kitų tipų, netgi jautriai odai.

Aktyviems vyrams, kuriems svarbu atrodyti gerai.

Neinvazinė revitalizacijos procedūra, siekiančioms atjaunėti 10 metų.

 

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HydraFacial procedūrą demonstruoja gydytojas, CBS kanalas, JAV 
 

Nuotraukose PRIEŠ ir iš karto PO procedūros pateiktos nuotraukos iš gydytojo A.Mickono praktikos. 

 

Prieš Po: 
HydraFacial MD technologija

Straipsniai

Biorevitalizacija – vis populiarėjantis būdas atjauninti veido odą

Kiekviena moteris, peržengusi 35 metų ribą, jau susiduria su pirmaisiais veido odos pakitimais. Tačiau darytis veido odos patempimą pas plastikos chirurgą dar anksti. Kokią išeitį gali pasiūlyti šiuolaikinė estetinė medicina?

Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, anti-aging medicinos specialistas, ORL-plastikos chirurgas Aleksas Mickonas.

Nepriekaištingas makiažas

Dažnai, net ir pagal visas taisykles padarius makiažą, veidas atrodo ne taip, kaip norėtųsi - nenatūraliai, tarsi su kauke, išryškėja odos trūkumai, kuriuos norėta paslėpti: išsiplėtusios poros, nelygumai, raukšlelės, sausumas, matosi pudros ir makiažo gumulėliai. 

Tarptautiniai praktiniai nosies ir veido rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos kursai

Birželio 15-17, 2016m, Nyderlanduose, med. Dr. A.Mickonas dalyvavo nosies ir estetinės chirurgijos kursuose.

Holivudo veido priežiūros sistema - optimaliausias sprendimas jūsų odai

Aiškiai pastebimas fenomenas: netgi  iš prigimties labai simpatiškų veido bruožų moterys dažnai turi odos problemų požymių veide. Net jaunų moterų veido oda turi pilką atspalvį, pigmentinių dėmių, odos paviršiaus nelygumų, porėtą, šerpetojančią odą. Šių defektų negali paslėpti net storas maskuojančio makiažo sluoksnis. Kodėl taip yra? Ko trūksta mūsų moterims? Kaip galima joms padėti? Kiek seansų mezoterapijos, veido masažo, dermobrazijos, šviesos terapijos, lazerio, IPL reikėtų, kiek pilingų ir kitų procedūrų? Ir kiek tai joms kainuotų?

 

III–oji tarptautinė „Pilingų ir grožio injekcijų“ mokykla Prahoje

2016 m. med. dr. Aleksas Mickonas dalyvavo konferencijoje, organizuotoje Tarptautinės Filip Depre Mokyklos ir SkinTech kompanijos (Ispanija) iniciatyva.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune