Klinikinė fitologija

FITOTERAPIJA (FITOLOGIJA)

Fitoterapija – tai gydymas vaistiniais augalais ir preparatais iš jų. Iš fitoterapijos atsirado šiuolaikinė medicina. Medicinos tėvas, Hipokratas, gydė augalais. Nemaišykime fitoterapijos su liaudies medicina, kur gydymui naudojama viena ar kelios žolelės.

 Išskiriami trys fitoterapijos lygmenys:

1. Buitinė fitoterapija arba žolininkystė – gydymui naudojama viena ar kelios žolelės arba maisto parduotuvėse pirktas 2-3 žolelių arbatas (arbatos - tai maisto produktai, bet ne vaistiniai prieparatai). 

2. Fitoterapija kaip gydymo metodas. Dažniausiai naudojamos farmakopėjinės receptūros iš 5-8 vaistinių augalų mišiniai. Jas skiria įvairių sričių gydytojai konkrečiai problemai spręsti.

3. Klinikinė fitoterapija ir fitologija – tai mokslu pagrįstas gydymas augalais. 

 

BIOREVITAL klinikos gydytojai 2005-2007m. baigė podiplomines studijas Fitoterapijos Institute Maskvoje. Gydymas klinikoje paremtas pirmiausia tikslios diagnozės nustatymu ir moksliškai pagrįstų specialių vaistažolių mišinių paskyrimu kiekvienam žmogui individualiai pagal jo organizmo būklę ir sutrikimus, tiksliai apskaičiuojant dozes ir poveikį organizmui. Šis gydymas pasižymi visas organizmo sistemas atstatančiu ir sureguliuojančiu poveikiu. Svarbus gydymo aspektas, norint pasiekti rezultatą – vaistai turi būti vartojami griežtai pagal gydytojo nurodymus. Fitoterapijos metodą klinikoje naudojame nuo 2008 metų, pradžioje jis tebuvo pagalbinis, tačiau, pranokęs gydytojų lūkesčius, šiandien yra pagrindinė klinikoje naudojama terapija.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune