Dermoskopija

Kompiuterinė arba skaitmeninė epiliuminescencinė dermoskopija - tai odos giliųjų sluoksnių neinvazinis tyrimo metodas (kai nėra imami odos audiniai): specialaus prietaiso pagalba peršviečiami gilieji odos audiniai. Dermoskopija padeda atpažinti odos struktūrą ir tipą, menkiausią jos pasikeitimą ir ankstyvojo senėjimo procesus: diagnozuoti odos pigmentinius pažeidimus, pakitusius apgamus, padeda aptikti ankstyvąsias melanomos stadijas, patvirtina niežų, pedikuliozės ir kitų parazitinių susirgimų diagnozę. Dermoskopija - tai ankstyva odos vėžio diagnostika, tai tyrimo metodas, kuris atliktas laiku gali išgelbėti jūsų gyvybę!

Tai pažangus kompiuterinis tyrimo metodas, įtrauktas į Lietuvos Sveikatos Ministerijos patvirtintą diagnostikų sąrašą. Odos darinys nuskenuojamas, lyginamas su duomenų baze ir nustatomas jo pobūdis. Kiekvieno paciento nuotraukos yra saugomos su tikslu stebėti odos darinį ir palyginti, ar jis nekinta.

  • Dermoskopijos pagalba tiriame ir nustatome apgamų pakitimus. Tyrimus atlieka daktaras Aleksas Mickonas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį onkologijoje, nuo 1997m praktikuojantis dermoskopiją.
  •  Apgamų šalinimas Biorevital klinikoje atliekamas moderniausiu chirurginiu prietaisu šiuolaikinėje medicinoje - radiobangų skalpeliu Surgitron, kas garantuoja maksimalų kosmetinį efektą.  

Susiję straipsniai:

  1. Ką sako apgamų žvaigždynai?

 

 

 

 

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune